Kaip sutaupyti sąskaitą už šildymą?

Šalčiai pradeda artėti, ir mes visi išsinešame paltus iš spintos, nes turime prisiglausti, jei nenorime tapti baisių peršalimų aukomis. Žinoma, viena iš svarbiausių priemonių yra palaikyti patogią temperatūrą mūsų namuose, nes tai yra viena iš vietų, kur praleidžiame daugiau laiko, todėl būtina būti patogiems.

Todėl kartu su šalčiu taip pat laikas pradėti įjungti šildymą. Paprastai tai rodo, kad sąskaitos mėnesio pabaigoje žymiai padidės, ypač jei mes esame šalti, praleidžiame daug laiko namuose ar turime elektrinį šildymą. Todėl, norėdami išvengti to, kad už šildymą mokėtų mūsų asmeniniai finansai, o mėnesio biudžetas nėra subalansuotas, iš „Creditea“ mes pasidalinsime keliais patarimais, kaip sutaupyti šildymą. Pirmyn!

Kaip sutaupyti šildymą?

Kaip minėjome, ketiname pamatyti keletą priemonių, kurias galime lengvai įgyvendinti, jei norime sumažinti šilumos suvartojimą arba bent jau užtikrinti, kad jo poveikis mūsų šeimos ekonomikai būtų minimalus:

  • Naudokite energiją taupančius radiatorius

Jei nuspręsime sumontuoti tokio tipo radiatorius, kuris sunaudoja mažiau ir todėl sugeneruos mažiau išlaidų, turėsime atsižvelgti į tai, kad yra daugybė galimybių, todėl prieš pasirinkdami geriausią šildymo sistemą turėsime atidžiai pasirinkti. .

Svarbiausia yra tai, kad šių tipų radiatoriai paprastai sujungia dvi savybes. Viena vertus, jie yra programuojami, todėl galime pasirinkti dienos valandas, kuriomis jie turėtų būti aktyvūs, taip pat norimą temperatūrą. Kita vertus, jie yra pagaminti iš medžiagų, kurios padidina jų šiluminę inerciją, taigi, išjungę, jie kelias valandas toliau šildys kambarį.

  • Palaikykite pastovią temperatūrą

Geriau pasiekti stabilią ir patogią temperatūrą, nei duoti šilumos smūgius namuose. Čia turite atsižvelgti į tai, kiek laipsnių turėtų būti šildymas. Apskaičiuota, kad ideali temperatūra yra nuo 19 ° C iki 21 ° C, o naktį pakanka nuo 15 ° C iki 17 ° C. Vienu laipsniu padidinus energijos suvartojimą galima padidinti iki 7%, todėl labai svarbu planuoti šildymą taupant pinigus.

Viena iš paprasčiausių gudrybių, leidžiančių sutaupyti šildymą, yra laikas nuo laiko nuleisti radiatorius, nes linkę kauptis maži oro burbuliukai, kurie neleidžia šilumai praeiti ir todėl veikia teisingai. Nepamirškite, kad valymas turi būti atliekamas išjungus šildymą, uždarant vandens čiaupą ir sukant prapūtimo vožtuvą, kad jis atsidarytų, kol vanduo nuolat išeis. Baigę nepamirškite peržiūrėti vandens slėgio katile, patikrinti, ar viskas tvarkinga.

  • Pasinaudokite saulės spindulių privalumais ir vėdinkite tinkamu laiku

Kitas raktas taupant šildymą yra palaikyti mūsų namų temperatūrą, todėl būtina vėdinti. Pasinaudojus saulėtomis valandomis kelioms minutėms vėdinti ir palikus atviras žaliuzes, mes nešvaistysime šilumos.

Namų šildymo sistemos niekada nėra pilnos be termostato. Šis prietaisas leis mums kontroliuoti energijos sąnaudas, taip pat tikslią temperatūrą, ir tai gali padėti sutaupyti. Be jokios abejonės, verta investuoti šiek tiek pinigų į programuojamą termostatą, nes mūsų kišenės galų gale jam padėkos.

Jei pasirinkome pigų šildymą arba ilgą laiką netikrinome įrenginio būklės, labai gali būti, kad turėsime tai patikrinti, kad išvalytume filtrus ar išlaikytume geros būklės vamzdžius. Remiantis kai kuriomis ataskaitomis, gerai prižiūrint katilą galima sutaupyti iki 15% suvartojimo. Jei mūsų įrenginiui yra daug metų, naujo katilo montavimas neabejotinai gali būti gera investicija.

  • Susirenkite ir gerai išsirinkite savo namų drabužius

Paskutinis patarimas sumažinti šildymo kainą yra akivaizdžiausias. Jei esame žiemą, grįžti namo trumpomis rankovėmis gali būti labai patogu, tačiau tai privers mus daug labiau šildyti, ir mes jau matėme, kad vienas skirtumas gali turėti didelę įtaką mūsų ekonomikai. Kalbama ne apie apsiaustą, bet trumpos rankovės tikrai nėra tinkamiausia žiemos apranga.

Kaip matote, yra daugybė būdų, kaip sumažinti šildymo kainą, nepasirenkant nebrangaus namų šildymo. Viskas, ką turime padaryti, yra palaikyti sistemą geros būklės ir nuo to šiek tiek pakeisti savo kasdienius įpročius, kad išlaikytume atsakingą, efektyvų ir tvarų vartojimą.

Žinoma, kai kurioms iš šių priemonių, nors ir kompensuojamos vidutiniu ar ilguoju laikotarpiu, reikės nedidelių pradinių išlaidų, kurių ne visada galėsime sau leisti. Dėl šios priežasties iš „Creditea“ mes jums suteikėme iki 5000 eurų kredito liniją, kad prireikus galėtumėte optimizuoti savo įrengimą ir turėti šildymo sistemą, kuri kiekvieną mėnesį leistų mums toliau taupyti.

Parašykite komentarą