Kaip sužinoti, kas gamina asmenines etiketes

Pinigų taupymas apima ne tik tam tikros prabangos atėmimą ar paslaugų naudojimą žema kaina. Kaip jau sakėme jums kita proga, pirkinių krepšelis yra vienas didžiausių elementų šeimos biudžete. Todėl žinodamas, kaip pasirinkti ir pirkti baltos etiketės produktus Tai gali padėti daug mažiau išleisti prekybos centre.

Ypač krizės metu svarbu apie tai pagalvoti kaip maksimaliai išnaudoti mūsų pinigus. Akivaizdu, kad prekybos centro pirkimas yra vienas iš prioritetų, ir yra daug šeimų, kurios turi atlikti skaičius, kad pasiektų mėnesio pabaigą. Štai kodėl šiandien norime pakalbėti apie privačias etiketes, susijusias su visais, kam rūpi vidaus ekonomika, kaip sužinoti, kas jas gamina ir kurias vartojame daugiausiai.

Baltos žymės kaip raktas į taupymą

patarimų, kaip sutaupyti Prekybos centre jie tikrina produktus ir kainas, taip pat renkasi pasiūlymus ir išbando naujus maisto produktus, kurie geriau tinka jūsų kišenei. Taigi nėra bloga mintis, kad tribūnose nustojate apsvarstyti privačių prekės ženklų maisto produktus.

Galbūt nežinote, kuris gamintojas slypi už „private label“ produkto ir tai gali sukelti nepasitikėjimą. Nepaisant to, dideli maisto plotai paprastai nerizikuoja o savo privačių etikečių gamybą jie patikėjo kokybiškoms įmonėms. Paprastai tai yra MVĮ, kurios skatina vietos gamybą ir ekonomiką. Nors tiesa, kad beveik niekas paprastai neapsieina be mėgstamo prekės ženklo gaiviųjų gėrimų ir nė vieno kito produkto, pvz., Šampūno ar ploviklio, įprasta yra įtraukti daugiau ir daugiau tam tikrą nežinomų gamintojų produktų procentą. Pirmenybė teikiant ekonominę kainą, o ne pirkimą, žiūrint į logotipus, tikrai atneš didelę nuolaidą prekybos centro bilietui.

Dideli paviršiai ir baltos žymės

Apsilankę didelėse parduotuvėse, tikrai sutaupysite šiek tiek pinigų, nes prekių ir gaminių asortimentas yra daug platesnis ir įvairesnis prekybos centrų tinkluose nei kaimynystėje esančiose parduotuvėse. Šie prekybos centrai tapo nuolatiniais privačių prekių ženklais ir pastaraisiais metais primeta savo buvimą. Ilgą laiką patikimi prekės ženklai buvo pakeisti įvairiausiais „private label“ gaminiais, kurie sudaro 34% pirkinių krepšelio, o kai kuriuose didžiuosiuose prekybos centruose net sunku rasti įvairiausių prekių ženklų, kurių minkštųjų prekių ženklų produktai yra vis įvairesni ir specifiškesni.

Kas yra gamintojai?

Rasite šiek tiek visko. Daugelis gerai žinomų prekių ženklų gamina produktus dideliems prekybos centrams su skirtingais ženklinimais, tačiau tas pats procesas ir sudedamosios dalys kaip ir „originalas“. Kita vertus, yra ir žinomų prekės ženklų, kurie nusprendė pasisakyti ir savo kampanijose paskelbti, kad jų atveju jie negamina kitų prekių ženklų. Tokiu būdu jie ketina sukurti lojalumą vartotojui, kuris nėra linkęs į baltųjų prekių ženklus, užtikrindamas, kad neras to paties produkto po kita pakuote.

Kaip patikrinti baltą etiketę?

Paprasčiausiai, jūs turite pasukti konteinerį. Paprastai etiketėje nurodoma, kas yra produkto gamintojas. Yra galimybė tai patikrinti. Puslapyje Ispanijos vartojimo, maisto saugos ir mitybos agentūra (AESANAS). Įvedamas RGSA numeris, kuris yra privalomas kodas vartojimo prekių ženklinime.

Kokios maisto sektoriaus įmonės neturėtų tvarkyti sanitarinės registracijos?

  • Šviežių vaisių ir daržovių, tiekiamų vartotojui ar kitai maisto pramonei, gamyba.
  • Įmonės, gaminančios jose vartojamus produktus, pavyzdžiui, restoranai ir kepyklos.
  • Mažmeninės prekybos įmonės, kurios parduoda galutiniam vartotojui.

Parašykite komentarą