Kaip teisingai patikrinti ir pasirinkti skolintoją?

Svarstote galimybę pasirinkti tinkamą skolintoją, tačiau nesate tikri, kuria įmone verta pasitikėti? Štai keletas patarimų, kaip tinkamai pasirinkti.

Patikrinkite paskolų bendrovę

Eikite į įmonės svetainę. Tai greičiausias būdas susidaryti pirmąją nuomonę apie skolintoją. Atkreipkite dėmesį į svetainės atnaujinimo dažnumą ir skolintojo kontaktinius duomenis. Jūs nežinote, kur yra paskolų įmonė? Nebuvo duota jokių elektroninių laiškų ar kontaktinių numerių, o paskolos sąlygas svetainėje sunku rasti? Toks skolintojas, jūsų nuomone, neturėtų būti patikimas. Visa reikalinga informacija turėtų būti lengvai prieinama, o svetainė – skaidri.

Taip pat verta pasidomėti Lenkijos finansų priežiūros tarnybos tinklalapiu, kuriame rasite viešų perspėjimų sąrašą. Šiame sąraše yra įmonės, kurios praneša apie įtariamą nusikaltimą.

Perskaityk sutartį

Pirmiausia atidžiai perskaitykite sutartį ir kitus formalumus, kurių reikalauja paskolos įmonė. Jei sutartis neaiški, trūksta informacijos apie visas realias paskolos išlaidas, pavyzdžiui, patikrinimo pavedimas ar palūkanų suma už pavėluotą paskolos grąžinimą – nepasirašykite tokio susitarimo.

Susipažinkite su paskolų reitingais

Yra daug interneto portalų, susijusių su „fintech“ pramone, kurie reguliariai vertina Lenkijos rinkoje teikiamas paskolas. Jie vertina paskolas iki atlyginimo ir išsimokėtinai. Verta apsilankyti „Loan Magazine“ ar „Midas24“ svetainėje. „Loan Magazine“ kas mėnesį skelbia reitingą, kuriame atsižvelgiama ir vertinamos tokios paskolų internetu ypatybės kaip maksimali paskolos suma ir grąžinimo laikas.

Pažyma jums pasakys tiesą

Patikimą paskolų bendrovę galima rasti Lenkijos paskolų įstaigų asociacijos narių sąraše. Paskolų bendrovė turėtų atitikti tam tikrus standartus, kuriuos galime patikrinti paprastai: perskaityti paskolų bendrovės turimus sertifikatus. Vienas svarbiausių yra „Firma Reliable Finansowo“ ir „Patikimos įmonės“ pažymėjimas.

„Aventus“ grupė gali didžiuotis abiem šiais sertifikatais. Be to, įmonė gauna naujus sertifikatus, skirtumus ir apdovanojimus. 2016 m. Įmonei buvo suteiktas verslo gepardo vardas ir ji buvo įtraukta į dinamiškiausiai besivystančių Lenkijos įmonių reitingą. Naudodami „Loan Plus“ produktą galite būti tikri, kad „Aventus“ grupės įmonė yra patikima ir atsakinga.

Parašykite komentarą