Kaip veikia valstybės tarnybos kompensavimo sistema?

Norite sužinoti viską apie valstybės tarnybos kompensavimo sistemą ir kaip ji veikia? „Cashfloat“ paaiškina viską, ką reikia žinoti, įskaitant planuojamas sistemos reformas. Skaityk….

Pametei savo darbą? Ką tu gali padaryti? – Penktas skyrius

Paaiškinta valstybės tarnybos kompensavimo schema - Cashfloat

Žmonės, dirbantys vyriausybei valstybės tarnyboje, turi specialų susitarimą dėl kompensacijos, kai kalbama apie atleidimą. Ši schema, vadinama valstybės tarnybos kompensavimo sistema, taikoma visiems tiems, kurie dirba vietos valdžioje, taip pat aukščiausiuose lygiuose Whitehall’e. Šiame straipsnyje nagrinėjama, kaip veikia sistema, ir skaitytojai nukreipiami į pretenzijų pateikimą.

Straipsnyje taip pat bus apžvelgti planai, kuriuos vyriausybė siūlo išjudinti valstybės tarnybos kompensavimo schemą ir sumažinti valstybės tarnybos kompensacijos sumą, mokėtiną, jei darbuotojas dalyvauja išankstinio paleidimo schemoje.

Valstybės tarnybos kompensavimo sistema

Daugelis valstybės tarnautojų agentų gauna mažesnį atlyginimą nei privatus sektorius. Vadinasi, darbo praradimas gali būti dar pražūtingesnis, todėl daugeliui nelieka nieko kito, kaip imti trumpalaikes paskolas iš tiesioginių skolintojų kasdienėms išlaidoms padengti. „Cashfloat“ nagrinėja valstybės tarnybos kompensavimo schemą ir kompensacijas, mokamas tiems viešajame sektoriuje, kurie kenčia nuo darbo praradimo.

Valstybės tarnybos kompensavimo sistema įsigaliojo pagal 1995 m. Parlamento įstatymą. - Cashfloat

Valstybės tarnybos kompensavimo sistema įsigaliojo pagal 1995 m. Parlamento įstatymą. - Cashfloat

Valstybės tarnybos kompensavimo sistemos ištakos

Valstybės tarnybos kompensavimo schema įsigaliojo pagal 1995 m. Parlamento aktą. Šis įstatymas pakeitė taisykles, galiojusias nuo 1972 m. Ji apėmė daugybę sistemos pakeitimų, susijusių su savanorišku ir privalomu atleidimu, ankstyvu išėjimu į pensiją, ankstyvu išeitimi ir daugeliu kiti veiksniai. 2010 ir 2016 m. Įvyko tolesnių pokyčių, svarstoma daugiau reformų.

Dabar atsisiųskite šią „Covid-19“ darbo praradimo knygą iš „Cashfloat“!
Dabar atsisiųskite šią „Covid-19“ darbo praradimo knygą iš „Cashfloat“!

Valstybės tarnybos schemos reformos 2010 m

Po koalicijos vyriausybės rinkimų 2010 m. Naujoji vyriausybė pasiūlė patobulinti valstybės tarnybos kompensavimo sistemą. Dėl jų kilo klausimų dėl kelių priežasčių. Pirma, todėl, kad sistema nebuvo tinkama paskirčiai, taip pat todėl, kad ji buvo neįperkama. Taip pat nustatyta, kad tai neatitinka privačiame sektoriuje veikiančių schemų. Trečia, tai buvo nesąžininga, nes turintys mažiausią atlyginimą ir trumpiausią tarnybą negavo tinkamos kompensacijos už prarastą darbą.

Pasiūlymuose buvo nustatytos viršutinės kompensacijos sumos ribos, nors vyriausybė pabrėžė, kad pageidaujamas rezultatas būtų susitarimas derybomis. Šių pratybų tikslas buvo sukurti prieinamą, teisingą ir tvarią schemą. Ji taip pat buvo sukurta siekiant padėti apsaugoti mažiausiai uždirbančius asmenis ir tuos, kuriems artėjo pensinė.

Reformų priežastys

Valstybės tarnybos atlyginimas visada buvo mažesnis už atitinkamą darbą privačiame sektoriuje. Darbo netekę valstybės tarnautojų darbuotojai buvo pažeidžiami skolų, pavyzdžiui, internetu imdavo paskolas iki atlyginimo. Buvo nuspręsta sukurti geresnę sistemą, kad tie, kurie moka mažiausią atlyginimą, neprarastų tinkamos sumos atleidimo iš darbo netekus darbo.

Po viešojo sektoriaus darbo vietų sumažinimo valstybės tarnautojų kompensavimo sistema buvo taikoma tiems darbuotojams, kurie išvyko iš savanoriško pasitraukimo iš darbo sistemos. Kiekvienas, kuris palieka darbą pagal šį planą, turėtų sekti žingsnis po žingsnio. Toliau apžvelgiama, kas gali vykti.

Valstybės tarnautojų atleidimas: pasitraukimo schemos

Vyriausybė daugeliui viešojo sektoriaus darbuotojų pasiūlė Valstybės tarnybos kompensavimo sistemos išėjimo planą. Tiems, kurie pasirinko dalyvauti, bus atlikta nustatyta veiksmų seka:

 1. Citata
  Prašymas perduodamas valstybės tarnybos pensijoms, kad jos galėtų pateikti pensijos kainas. Gavę citatą, turite nuspręsti, ar esate patenkinti ja. Šiuo metu galite nuspręsti pasitraukti iš schemos.
 2. Taikymas
  Jei nuspręsite, kad citata yra priimtina, ir toliau tęskite paraišką. Jis turi būti gautas iki jau nurodyto termino.

Valstybės tarnybos kompensavimo išėjimo sistemos - „Cashfloat“

Kas nutinka pensijoms pagal išvykimo schemą?

Darbuotojams, kurie yra jaunesni nei pensijos, ji bus išsaugota ir gali būti prašoma nustatytame amžiuje. Išėję iš darbo gausite vienkartinę išmoką. Jei sulauksite nustatyto pensinio amžiaus, gausite vienkartinę sumą ir pradėsite gauti pensiją iškart po išvykimo.

Valstybės tarnybos atleidimo iš darbo užmokestis

Jei valstybės tarnybos darbdavys nusprendžia pasiūlyti savanorišką atleidimą iš darbo, neprivaloma kreiptis. Jei jūs taikote ir jums nepatinka sąlygos, jūs neturite sutikti. Nepaisant to, jus vėliau galima būtų pasirinkti dėl privalomo atleidimo. Priimti savanorišką atleidimą reiškia vienkartinę pinigų sumą. Tai galite pridėti prie pensijų sistemos. Kompensacija apskaičiuojama pagal daugelį skirtingų veiksnių. Tai apima atlyginimą, tarifą pagal schemos taisykles ir tarnybos metus.

Jaunesniems nei pensinio amžiaus tarifas yra vieno mėnesio užmokestis už kiekvienus tarnybos metus, iki dvidešimt vieno mėnesio. Vyresniems nei pensinio amžiaus tarifas yra vienas mėnuo už kiekvienus tarnybos metus iki šešių mėnesių.

Terminuotos sutartys

Darbuotojas, dirbantis pagal terminuotą darbo sutartį, vertinamas taip pat kaip ir nuolatinis darbuotojas. Dirbantys ne visą darbo dieną yra vertinami proporcingai. Apie tai pranešama prieš tris mėnesius, o darbuotojas ir darbdavys susitaria dėl faktinės išvykimo datos.

Kada galima atšaukti kompensaciją? - Cashfloat

Kada galima atšaukti kompensaciją? - Cashfloat

Pakartotinis įdarbinimas valstybės tarnyboje

Jei per 28 dienas nuo kompensacijos gavimo vėl įsidarbinsite bet kurioje valstybės tarnybos dalyje, tai bus atšaukta ir jūsų tarnyba bus atnaujinta taip, tarsi nebūtų buvę pertraukos.

Daugiau valstybės tarnybos kompensavimo sistemos reformų

2016 m. Kovo mėn. Buvo pasiūlyta dar keletas valstybės tarnybos kompensavimo sistemos pakeitimų. Tai apėmė mokėjimų mažinimą, kuris galėjo paveikti visus valstybės tarnautojus visais lygmenimis. Reformoje dalyvavo šie šalininkai:

 • Sumažinus mokėjimų viršutinę ribą iki 95 000 svarų asmeniui.
 • Teisės į savanoriško atleidimo iš darbo panaikinimas prieš įvedant privalomą atleidimą.
 • Savanoriško atleidimo ribos sumažinimas iki 18 mėnesių; ARBA
 • Savanoriško atleidimo iš darbo ribos sumažinimas iki 12 mėnesių arba galbūt devynių mėnesių.

Vyriausybė taip pat pakeitė pensijas ir kitas išmokas, kurios buvo taikomos valstybės tarnautojams. Šie pakeitimai turėjo kompensuoti jiems mažesnį atlyginimą.

„Brexit“, be abejo, turės įtakos bet kokioms planuojamoms reformoms - „Cashfloat“

Sąjungų protestai

Valstybės tarnautojams atstovaujanti PCSU, Viešųjų ir komercinių paslaugų sąjunga pasmerkė šiuos plataus masto pasiūlymus dėl pokyčių. Šiuo metu jie kuria sąjungos veiksmų planus, kad būtų išvengta nepriimtino pasiūlymų rezultato. Neaiški ateitis po balsavimo dėl pasitraukimo iš Europos Sąjungos, be abejo, turės toli siekiantį poveikį vyriausybės planams. Bus įdomu pamatyti, ar pasiūlymai iš tikrųjų bus įgyvendinti.

Išvada

Be abejo, vyriausybės darbuotojams reikalinga atleidimo iš darbo schema, sukurta padėti kompensuoti. Atlyginimai valstybės tarnyboje visada yra mažesni nei privačiame sektoriuje, todėl valstybės tarnautojų agentams dažniau prireiks asmeninių paskolų. Tiesą sakant, daugelis viešojo sektoriaus atlyginimų yra tokie maži, kad darbuotojai niekaip negali sumokėti už neatidėliotinas išlaidas. Tais mėnesiais, už kuriuos reikia mokėti papildomai, atlyginimai paprasčiausiai nėra pakankamai toli ir daugelis valstybės tarnautojų imasi paskolų grynaisiais pinigais JK, kad padėtų išgyventi iki mėnesio pabaigos. Kažką reikia padaryti.

Norite kreiptis dėl darbo ieškančio asmens pašalpos? Suraskite artimiausią „Jobcentre Plus“ - „Cashfloat“

Norite kreiptis dėl darbo ieškančio asmens pašalpos? Suraskite artimiausią „Jobcentre Plus“ - „Cashfloat“

Parašykite komentarą