Kalėdų senelio dovana vaikui – ką pasirinkti?

Kalėdų senelio dovana vaikui ne visada yra lengvas sprendimas. Turime nuspręsti dėl pirkimo, kuris tikrai patiks mūsų palikuonims. Taip pat gerai apsispręsti dėl tokių dovanų, kurios greitai nenusileis tamsiame kampe. Ką pasirinkti?

Deja su dovana vaikui, deja, neįmanoma nurodyti vienos idėjos, kuri tiks kiekvienam mažyliui. Tai turėtų būti parenkama ne tik atsižvelgiant į mūsų vaiko amžių, bet ir atsižvelgiant į jų interesus. Štai kodėl idėjas dėl Kalėdų senelio dovanos vaikui suskirstėme į kelias kategorijas – atsižvelgiant į gavėjo amžių.

Kalėdų senelio dovana kūdikiui

Renkantis dovaną tokiam mažam vaikui, tikrai verta kreiptis į mokomuosius žaislus. Tai ne tik teikia pramogas, bet ir tobulina įvairius mūsų mažylio sugebėjimus. Kurie šios kategorijos žaislai veiks geriausiai?

Vaikus traukia žaislai, atkuriantys suaugusiųjų atliekamą veiklą. Pavyzdžiui, dėl šios priežasties vaikai dažniau žaidžia ne su abstrakčiu žaislu, o su „Velcro“ ar užtrauktukais. Didesniam mažyliui muzikinis žaislas taip pat gali būti puikus, kuris tuo pačiu gali sukelti vaiko aistrą.

Kokią dovaną ikimokyklinukui pasirinkti?

Įdomi dovana ikimokyklinio amžiaus vaikui bus, pavyzdžiui, originalus stalo žaidimas, kuris tikrai įtrauks jus valandomis. Šiuo atžvilgiu tokie žaidimai kaip „atspėk, kas tai“ yra labai populiarūs. Tokiu būdu vaikas gali žaisti ne tik su savo bendraamžiais, bet tai bus vienodai smagu kiekvienam suaugusiajam.

Puiki programėlė, kuri padės jūsų vaikui pažinti pasaulį, bus, pavyzdžiui, momentinė kamera. Vaikas galės fotografuoti aplinkinį pasaulį ir po kurio laiko galės grįžti prie šių nuotraukų. Tai taip pat gali pažadinti aistrą jame fotografuotis, ir tikrai verta paskatinti vaiką plėtoti savo pomėgius.

Puiki dovana vyresniam vaikui

Šiek tiek vyresni vaikai dažnai jau turi savo interesus, kuriuos verta palaikyti. Dėl šios priežasties, pavyzdžiui, mergina, besidominti baletu, gali nusipirkti gražią balerinos aprangą. Kita vertus, futbolu besidomintis berniukas gali nusipirkti specialių batų šiam sportui, t. O jei turėsime sodą – tikrai bus gera mintis nusipirkti nešiojamų įvarčių, už kuriuos jis galės pelnyti pirmuosius įvarčius.

Elektrinė riedlentė taip pat bus įdomi dovanų idėja Šv. Mikalojaus dienai. Vaikams tokie dalykėliai patinka, o kai nusprendžiame juos įsigyti, galime būti tikri, kad jie bus naudojami tol, kol nesuges. Jūs tiesiog neperaugote šio žaislo. Vadinamasis megztinis taip pat yra graži idėja, ant kurios mūsų atžalos galės tiesiog pašokti gryname ore ir taip išleisti sukauptą energiją. Tačiau jei nusprendėme įsigyti tokią dovaną, verta nepamiršti į komplektą įtraukti šalmą ir įklotus.

Kaip finansuoti dovaną vaikui Kalėdų senelio dienai?

Nors gruodžio 6-oji paprastai yra labai džiugus metas, neabejotinai tai reiškia išlaidas tėvams. Ir nors, pavyzdžiui, dovana vienam vaikui ne visada yra didelės išlaidos, kai kalbama apie didesnį palikuonių skaičių, viskas nebeatrodo taip spalvinga. Tad nenuostabu, kad pinigų mums gali nepakakti. Juk norėtume kiekvienam savo vaikui įteikti unikalią dovaną. Šioje situacijoje mūsų greita paskola ateina į pagalbą. Paskoloje „Plus“ galite pasiskolinti iki 10 000 PLN 45 dienų laikotarpiui – tai pasiūlymas, skirtas ištikimiausiems klientams. Tai leis mums ne tik nusipirkti dovaną savo vaikams, bet ir ramia sąžine galėsime nusipirkti dovaną ir kitiems savo šeimos nariams.

Parašykite komentarą