Karinės nepaprastosios paskolos „Omni Financial“

Egzistuoja neišsakyta, tačiau plačiai suprantama ekstremalių situacijų taisyklė: visi žino, kad jų gali atsirasti bet kurią akimirką. O kai taip nutinka, jie beveik visada būna netikėti.

Kariuomenės nariai nėra apsaugoti nuo skubių scenarijų susidūrimo kasdieniame gyvenime. Nesvarbu, ar tai kažkas rimto (pvz., Lūžusi kulkšnis), ar labai netinkamo laiko (pavyzdžiui, brangus automobilio remontas), mes galime neturėti lėšų šiems sunkumams spręsti. Jums reikalinga tokia pagalba, kurią gali išspręsti tik grynieji pinigai.

„Omni Financial“ galime padėti jums išsisukti iš šių finansinių sunkumų su paskola bet kokioms kritinėms situacijoms. Jei šiuo metu esate aktyvioje tarnyboje, esate atsargoje arba esate pensininkas (20 ar daugiau metų), paskolos per „Omni Financial“ yra skirtos kariškiams ir yra specialiai sukurtos tam, kad būtų naudinga atleisti sunkias finansines dilemas.

Kokios paskolos yra dengiamos pagal Karinio skolinimo įstatymą?

Gali būti, kad finansinė pagalba jums gali būti visiškai nauja, jei dar niekada nesinaudojote asmenine paskola. „Omni Financial“ yra viena iš asmeninių paskolų teikėjų. Mes esame viena iš daugelio vartojimo paskolų kompanijų, kuri skolina tiek aktyviems pareigūnams, tiek veteranams. Kredito limitai, indėlių avansai, transporto priemonių nuosavybės paskolos ir paskolos iki atlyginimo priklauso Karinio skolinimo įstatymui. Nors „Omni Financial“ nesiūlo šių konkrečių paskolų produktų, galite būti tikri, kad mūsų dešimtmečių patirtis ir patirtis atsakingo karinio skolinimo srityje atsispindi viskame, ką darome.

Labiau nei bet kas kitas „Omni Financial“, mes norime, kad kariškiai suprastų, jog jie turi gerų galimybių tiek paskolų produktų, tiek teikėjų atžvilgiu. Taigi, kai patiriate ekstremalią situaciją ir greitai reikalinga finansinė pagalba, panikuoti tikrai nereikia. Tačiau pasirinkdami „Omni Financial“ turite atsakingas galimybes. Štai pavyzdys, kuris gali padėti geriau parodyti mūsų mintį.

Kas yra armijos skubios pagalbos paskola?

Kariuomenės nepaprastosios pagalbos paskola, kurią siūlo to paties pavadinimo ne pelno organizacija („Army Emergency Relief“), yra asmeninės paskolos produktas, siūlomas vyrams ir moterims, kuriems reikalinga skubi finansinė pagalba ir kurie tarnauja (aktyvi tarnyba) arba tarnavo (veteranai) Jungtinėse Valstijose. Valstijų armija. Šie paskolos pasiūlymai neapmokestina jokių mokesčių, turi 0% palūkanas ir gali būti naudojami beveik bet kokiems atvejams, neatidėliotiniems tikslams ar kitaip. Paprastai lėšų gavimas užtrunka maždaug dvi darbo dienas, kol bus patvirtinta.

Armijos neatidėliotinos pagalbos paskoloms gali būti sunku patvirtinti, atsižvelgiant į tai, kad jos skirtos kariams ir reikalauja daugybės dokumentų, patvirtinančių skubias išlaidas. Nors pakrančių apsaugos, karinio jūrų laivyno, oro pajėgų ir jūrų pėstininkų aktyvūs pareigūnai ar kariai veteranai gali kreiptis dėl šios rūšies finansinės pagalbos.

Kokią skubią pagalbą kariuomenei siūlo „Omni Financial“?

Mūsų paskolos nėra susijusios su armijos ekstremalia pagalba ir jos organizavimu, tačiau joms teikiama daug tų pačių finansinės pagalbos išmokų. Tai apima galimybę naudoti pinigus praktiškai bet kokiems tikslams, palyginti greitą prieigą prie savo grynųjų, lėšų gavimą jums tinkamiausiu būdu (pvz., Tiesioginį indėlį, atsiėmimą biure, „Omni Financial Debit Card“) ir platų lankstumą. daug norėtum skolintis. Dar geriau, jūs galite kreiptis dėl vienos iš mūsų paskolų išsimokėtinai, jei esate: Jungtinių Valstijų armija; Jungtinių Valstijų oro pajėgos; Jungtinių Valstijų laivynas; Jungtinių Valstijų jūrų korpusas; Jungtinių Valstijų pakrančių apsaugos tarnyba; ir karjera išėjo į pensiją. Užpildykite paraišką šiandien ir jus gali nustebinti tai, kaip paprasta gauti pagalbos iš „Omni“.

Be to, skirtingai nei armijos skubios pagalbos paskolos galimybės, asmeninės „Omni Financial“ paskolos aukos gali būti naudojamos skolų konsolidavimui. Paprastai kalbant, skolų konsolidavimas nėra skubus naudojimas, tačiau jei tai norite padaryti, tada eikite tiesiai į priekį. Kaip mes tai žiūrime, tai jūsų paskola; turėtumėte mokėti naudotis neatidėliotina finansine pagalba ten, kur jums reikia. Be to, nors kariuomenės skubios pagalbos paskolos gali užtrukti 48 valandas (bent jau minimaliai), aktyvūs tarnybos ir veteranų tarnybos nariai dažnai gauna savo lėšas per kelias valandas per „Omni Financial“.

Ar neatidėliotina paskola yra tas pats, kas paskola iki atlyginimo?

Skirtingai nuo neatidėliotinų paskolų, kurių galimybės yra platesnės, atsižvelgiant į tai, kiek galite pasiskolinti vienu metu, paskolos iki atlyginimo teikėjai paprastai riboja 2 000 USD arba mažesnę sumą. Taip pat yra trumpesnis grąžinimo laikotarpis.

Svarbus dalykas yra tas, kad jie dažnai yra labai brangūs. Pavyzdžiui, nepaprastosios medicinos pagalbos atvejai gali kainuoti tūkstančius dolerių, o norint sumokėti likutį, gali prireikti daugiau laiko nei kelių savaičių.

Kai pasirenkate „Omni Financial“ finansinei pagalbai gauti paskolą, kad ir kokia būtų jūsų kritinė situacija, galite gauti net 10 000 USD. Mes taip pat dirbsime su jumis nustatydami grąžinimo grafiką, kuris atitiktų jūsų galimybes. Avarinės situacijos gali sukelti daug streso ir įtampos. Mes tai visiškai suprantame. Visų pirma, „Omni Financial“ įsipareigoja gauti jums reikalingas lėšas, kai to reikia.

Būdamas etatiniu kariuomenės ar į pensiją išėjusio veterano nariu, paskutinis dalykas, ko jums reikia krizės metu, yra sudėtingas paraiškų teikimo procesas. Taigi, jei neturite skubios pagalbos fondo, nespauskite panikos mygtuko. Padedant „Omni“ karinėms paskoloms, pagalba yra tiesiog telefono skambutis ar spustelėjimas. Taip pat galite apsilankyti bet kuriame iš mūsų palydovinių biurų visoje šalyje, nuo vakarų iki Kalifornijos iki rytų iki Virdžinijos ir keliose vietose tarp jų.

Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau.

Parašykite komentarą