Karinis geresnio taupymo ir išlaidų vadovas –

Įžanga:

Markas Cowettas yra įdomus personažas. Jis yra Čikagos universiteto bakalauras, turintis istorijos bakalaurą, taip pat Jeilio universiteto magistro laipsnį, taigi, aišku, turi tam tikrų smegenų. Be smegenų, jis turi keletą reikšmingų kačių. Markas praleido ketverius metus kaip aktyvus jūrų pėstininkų korpuso pareigūnas ir daugiau kaip trejus metus tarnavo atsargose. Jis taip pat turi juodą diržą „Marine Corps“ kovos menų programoje ir šešerius metus dirbo kovos menų instruktoriumi-treneriu, mokydamas jūrų pėstininkus taktinių rankos kovos metodų srityje.

Pirmą kartą susipažinau su Marku Čikagos universitete, atsitiktinai susidūręs sporto salėje, kur dirbau baigdamas daktaro disertaciją po to, kai iš programos ketverių metų „sabato“ atlikau tarnauti Jungtinių Valstijų jūrų pėstininkų korpuse. ir čia). Sužinojau, kad jis netrukus baigė Čikagos universitetą ir planavo tarnauti kaip JAV jūrų pėstininkas.

Markas iškart man pasirodė labai protingas ir organizuotas. Jis siekė baigti studijas per kiek daugiau nei trejus metus, jaunesniais metais parašė vyresnįjį darbą ir jau baigė Jūrų korpuso karininkų kandidatų mokyklą.

Markas toliau garbingai tarnaus kaip oro paramos kontrolės pareigūnas, dislokuotas Japonijoje ir Irake. Grįžęs įstojo į Jeilio MBA programą. Per „Yale“ laiką jis jautėsi priverstas padėti tarnaujantiems žmonėms, kurių finansinės konsultacijos yra nepakankamai aptarnaujamos. „Laisvalaikiu“ tarp darbo ieškojimo ir MBA kursų baigimo Markas parengė „Barracks Cash“. Turėdamas nedaug laiko ir neturėdamas platformos, Markas susidūrė su kliūtimis kalbėdamasis su leidėjais, kurie, suprantama, domisi pelnu, tačiau nebūtinai domisi pro-bono leidybos pastangomis, kurios palaiko didelę tikslą.

Susižavėjęs Marko rankraščiu ir džiaugdamasis galimybe padėti jam pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su finansų bendruomene, aš pasiūliau Markui „atidaryti šaltinį“ paskelbti savo rankraštį per mūsų tinklaraštį. Tikimės, kad mūsų skaitytojai ir tie, kuriuos įkvėpė mūsų misija įgalinti investuotojus per švietimą, padės šį rankraštį atiduoti veteranų rankoms, kurie ieško pagrindinių blokavimo ir finansinių patarimų, kurie parašyti jiems suprantamu būdu. ir vertink.

Ačiū Markui už šios knygos sugeneravimą. Šios knygos nuomonės ir įžvalgos yra visiškai priskirtinos Markui. Jei norėtumėte su juo kalbėtis tiesiogiai, pateikite užklausą.

Pažymėk, dėkoju, kad tarnaujate mūsų šaliai uniformomis ir toliau tarnaujate, padėję uniformą ant lentynos.

Semperis Fidelis,

Wes

Turinys:

Įvadas

Pirmoji dalis – deimantai, „Camaros“ ir asmeninė skola: bendros karinės finansinės problemos

Antra dalis: Protingas taupymas, pinigų išpūtimas ir viskas, kas yra tarp jūsų: jūsų atlyginimas ir tai, ką su juo darote

Trečioji dalis: Susiveskite visa tai kartu: investuokite savo pinigus ir kurkite savo likimą

Išvada


Jei skaitote šį puslapį, sveikinu jus. Jūs tikriausiai tarnaujate ar tarnavote kariuomenėje, o gal esate vienas iš milijonų amerikiečių, turintis unikalią patirtį kariškių šeimoje – ir tokiu būdu galintis pasinaudoti tuo, ką pasakoja ši knyga.

Dar svarbiau, sveikinu. Jus įkvėpė perspektyva pasiekti savo finansinius tikslus (o gal tiesiog priekinis knygos viršelis) iki taško, kur norėjai pasukti pirmąjį puslapį ir pradėti skaityti.

Pagrindinę knygos žinutę galima suskirstyti į tris sritis:

  • Unikalių finansinių problemų, su kuriomis susiduriama kariuomenėje, aprašymas ir kaip jas spręsti … ir galbūt net užsidirbti pinigų.
  • Žvilgsnis į karinę psichiką (vengiant kiek įmanoma daugiau mokslinio žargono) ir kaip tai veikia mūsų finansinius sprendimus
  • Svarbiausia, kelios svarios priežastys, kodėl turėtumėte rūpintis savo finansais. Kadangi tai yra svarbiausia šios knygos tema, aš ją išdėstysiu dabar, prieš jums teks nuspręsti, ar kreiptis į 2 puslapį:

Jūs nusprendėte tarnauti savo šaliai. Nesvarbu, ar tai buvo prieš kelis dešimtmečius, ar tik praėjusią savaitę, jūs pakėlėte ranką ir, kaip sakė vienas veteranas, „parašėte tuščią čekį, mokėtiną Jungtinėms Amerikos Valstijoms už sumą„ iki jūsų gyvenimo “. „Jūs nusprendėte apginti mūsų šalį, įskaitant ne tik Amerikoje gyvenančius žmones, bet ir politines bei ekonomines sistemas, kuriomis remiasi mūsų šalis. Sprendimą tai padaryti paskatino patriotizmas ir pareigos jausmas, ir tie, kuriems tarnaujate, be abejo, yra su jumis, nes prisijungdami jie taip pat jautėsi. Vien dėl algų nėra sukuriama galingiausia kariuomenė planetoje, ir nors finansinė motyvacija nėra mūsų priežastis tarnauti šaliai, nėra jokios priežasties, kodėl neturėtumėte pasinaudoti saugoma ekonomika ir visuomene. Jūs, Amerikos karo tarnybos narys, nusipelnėte finansinio saugumo ir sėkmės.

TU TO NUSIPELNEI.

Dėl šios priežasties labai svarbu žinoti, kaip valdyti savo finansinę ateitį. Galų gale mes esame unikalūs ne tik profesiniame gyvenime, bet ir asmeniniame gyvenime, įskaitant finansus. Ypač mūsų finansai. Kiek mūsų civilių draugų tiksliai žino, iš kur ateina jų atlyginimai kitais metais? Kiek iš jų tiksliai žino, kiek tai bus? Skirtingai nei jie, mes esame tikri, kad vyriausybė remia atlyginimą du kartus per mėnesį, kiekvieną mėnesį, kol mūsų dabartinė sutartis lieka galioti su kariuomene (Jei galvojate apie rūkymo puodą kitą 96 valandų savaitgalį) , tai gali būti netaikoma jums). Be to, mes žinome, kiek uždirba mūsų kolegos iki pat cento ir kaip atrodys mūsų atlyginimas, jei ir kada būsime paaukštinti (Ne, nėra gėda gailėtis idėjos apie didelį atlyginimą, kuris ateina su kitu rangu Tiesiog sutaupykite šiek tiek už savo groteskiškai brangius „Marine Corps Ball“ bilietus). Visas šis tikrumas yra gana raminantis, tiesa? O, beje, jei turite išlaikytinių, jie taip pat yra apdrausti. Medicininė, stomatologinė, būsto pašalpa ir toliau – viskas pasirūpinta. Jei anksčiau negyvenote kaip civilis suaugęs žmogus, galiu pasakyti tik tiek: įdarbintojai jums pasakė tiesą apie vieną dalyką – jums nereikės jaudintis dėl savo sąskaitų, kol esate tarnyboje.

Niekas, žinoma, jums neturėtų atrodyti ypač naujas. Vis dėlto gali pasirodyti, kad tai yra naujas klausimas: kaip jūs iš tikrųjų naudojatės tuo? Visi šie garantuoti atlyginimai, visos šios garantuojamos išmokos – jie pateikia daug atsakymų, dėl kurių daugelis civilių praranda miegą. Bet ar mes tikrai tuo pasinaudojame?

Prisiminkite savo pirmąją budėjimo vietą. Jūsų pirmasis atlyginimas operacinėse pajėgose, pasibaigus įkrovos stovyklai ir MOS mokymams, buvo baigtas. Ką tu padarei su tuo čekiu? Ar pusę jo įdėjote į pigų „S&P 500 Index“ fondą, nedidelę dalį JAV iždo vekseliuose, dar 20 procentų į taupomąją sąskaitą, o likusią dalį – į 401 (k) įmoką?

(Kai kuriems iš jūsų kyla klausimas: ką jis po velnių ką tik pasakė?)… Gerai stebėtis. Mes į tai įsigilinsime vėliau, ir tai yra daug smagiau, nei atrodo.

Atsakymas, žinoma, yra: „Tikriausiai ne“. Kai kuriems iš jūsų galbūt taip buvo iš tikrųjų, bet jei jūs taip išmanote pinigus, tikriausiai galite pereiti bet kurio knygyno, kuriame stovite, praėjimą ir atidaryti sudėtingesnę knygą apie daug investavimą. graikų simbolių ir rodiklių – Wesas turi keletą pavyzdžių. Vis dėlto daugeliui iš jūsų anksčiau kilo klausimas: „Ką jūs su tuo padarėte?“ tikriausiai privertė susimąstyti. Ta vaizdo žaidimų konsolė. Tie oro Jordanai. 62 colių plokščias ekranas (plazma?). Kaip su tuo automobiliu? Palaukite, palūkanų norma buvo KAI ta auto paskola? Ak, bet jūs atlikote mokėjimus. Su ta nauja paskolos diena, žinoma.

Tai gali skambėti įžeidžiančiai ir jei taip, nepriimkite to asmeniškai. Jei tai netaikoma jums, tai taikoma vienam iš jūsų draugų kariuomenėje. Aš tai garantuoju. Tai gali būti taikoma daugeliui jūsų draugų, ir tai, tiesą pasakius, visai nestebina. Tada kyla klausimas: kodėl taip daug kariškių išleidžia pinigus daiktams, kurių jiems iš tikrųjų nereikia? (Žinoma, išskyrus plokščią ekraną. Net aš pūtiau pinigus vienam iš tokių). Atsakymas pateikiamas taip: Žmonės, kurie stoja į kariuomenę, dažnai patiria savo pirmąjį karjeros lygio darbą. Jie niekada neturėjo patys apmokėti visų sąskaitų, nes paprastai prieš įstodami mokėsi vidurinėje mokykloje arba koledže ir staiga, kai jiems buvo pateikiama daug pinigų, kurie neturi būti skirti vandeniui, galiai ir dujos, jie nežino, ką su jais daryti. Yra tokių galimybių, kaip išsaugoti ateičiai, tačiau tai atrodo taip nuobodu, be to, „eBay“ ir „Amazon“ skambina jūsų vardui (tikriausiai jūsų nemokamame internete).

Esminis kiekvieno barako kambario komponentas.

Yra ir kitų priežasčių. Kaip minėta anksčiau, mes, kariškiai, nesijungėme siekdami susikaupti grynųjų ir tapti itin turtingi. Jei būtume toks žmogus, nebūtume ten, kur esame. Natūralu, kad mes praleidžiame didžiąją dalį savo budėjimo valandų galvodami apie tai, kaip užsidirbti papildomų pinigų, ir tai yra gerai. Bet mūsų finansinis išsilavinimas, mūsų finansinis intelektas, ne visada prilygsta daugeliui civilių, kurie žino apie du dalykus apie akcijas, investicinius fondus, investicijas ir visa kita. Kadangi alternatyvos tiesiog leisti savo pinigus ne visada yra tokios aiškios, atrodo logiška, kad turėtume ieškoti paprastų sprendimų – argi ne tai, ko mes mokome daryti?

Tai atvedė mane iki paskutinio taško čia – kariuomenėje esate apmokytas priimti momentinius sprendimus. Tu privalai. Drabstymas, visų jūsų būsimų veiksmų detalių vilkinimas ir apmąstymas, nors kai kuriais atvejais ir protingas, mūšių nelaimi. Niekas įkrovos stovykloje niekada nereikalauja iš savo treniruočių instruktoriaus paaiškinimo, kodėl tikrinimo ginklai atliekami taip, kaip yra. Mes kariuomenėje, nes galime greitai priimti sprendimus ant kojų ir laikytis jų ateina pragaras ar didelis vanduo. Tokie žmonės esame mokomi. Ar tada atrodo natūralu, kad mes turėtume būti atsargūs taupytojai, kurie gniaužia kiekvieną centą, nerimaudami, ar pirkti tą kokybiškesnį HDMI kabelį? Ne zinoma ne. Tiesą sakant, neatrodo natūralu, kad turėtume prispausti centus. Mes turime savo atlyginimus, turime maistą ir gyvenamąsias patalpas bei beveik visa kita, ko mums tikrai reikia. Tačiau mūsų darbai ne visada yra malonūs (dažnai labai priešingi) ir mes nusipelnėme savo atlygio. Taip, Veteranų dieną yra nemokamų „Applebee“, bet kaip bus su kitomis 364 metų dienomis? Mes norime pasilepinti! Pakelkite plokščius plazminius ekranus. Pasiimkite batus ir „iPhone 6“ (naujausią versiją šio rašymo metu), …

Parašykite komentarą