Kas netrukus pasirodys „Netflix UK“ 2021 m. Kovo mėn. | VODzilla.co | Kur žiūrėti internete JK

Personalo reporteris 2021 m. Vasario 27 d

Kovas yra mėnuo, kai koronaviruso pandemijos apribojimai skirtingais etapais pradeda didėti visoje JK ir Airijoje, tačiau „Netflix“ ketina išlaikyti auditoriją uždarose patalpose per mėnesį, kuris atneš du aukšto lygio animacinius franšizės sukūrimus – iš DOTA ir „Pacific Rim“. – Naujasis Amy Poehler filmas, šeimos filmas „Taip“, naujausias „Money Heist“ kūrėjo trileris ir naujas Sherlocko Holmeso vaidmuo.

Tačiau šį mėnesį iš tikrųjų spindi trečiųjų šalių įsigijimai, kai „Aštuntasis“, „Crazy Rich Asians and She Dies Tomorrow“ sudarė naujausių kino brangakmenių trijulę, pagaliau atvyko naujausias „Brooklyn Nine-Nine“ sezonas ir – po dar ilgesnio laukimo – sezonas 4 iš „The Bold Type“ ieško JK televizijos namų.

Štai kas netrukus pasirodys „Netflix UK“ 2021 m. Kovo mėnesį:

Biggie: Turiu pasakoti istoriją – kovo 1 d

Šis dokumentinis filmas, kuriame pateikiama retų kadrų ir išsamių interviu, švenčia „The Notorious BIG“ gyvenimą jo repo karaliaus kelionėje.

Alisa: 1 sezonas – kovo 1 d

Tyrinėdamas eilę žmogžudysčių, detektyvas apstulbęs susiduria su keliautojais laiku, ypač su profesoriumi, kuris miręs motinos skambučiu.

Paryškintas tipas: nuo 1 iki 4 sezono – kovo 1 d

Šis nepaprastai linksmas serialas, įkvėptas Joannos Coles (buvusios „Cosmopolitan“ vyriausiosios redaktorės) gyvenimo, stebi piktinamą tų, kurie atsakingi už išgalvotą moterų žurnalą „Scarlet“, ypač Jane (Katie Stevens, „Faking It“), Kat (Aisha Dee) gyvenimą. , Sweet / Vicious) ir Sutton (Meghann Fahy, Miss Sloane), trys jaunos moterys, žongliruojančios karjera, santykiais ir apimančiomis savo tapatybę. 1–3 sezonai buvo rodomi „Amazon Prime Video“ Didžiojoje Britanijoje, tačiau po to, kai „Amazon“ atsisakė 4 sezono, yra jūsų galimybė pagaliau pasivyti.

Moxie – kovo 3 d

Remiantis Jennifer Mathieu romanu, Amy Poehler komedija seka iš pažiūros drovią 16-metę Vivian (Hadley Robinson), visuomet mieliau nenuleido galvos ir skraidė po radaru. Bet kai atvykęs naujas studentas (Alycia Pascual-Peña) priverčia ją išnagrinėti nekontroliuojamą kolegų, besiblaškančių vidurinėje mokykloje, elgesį, Vivian supranta, kad jai jau atsibodo. Įkvėpta maištingos motinos praeities, Vivian anonimiškai paskelbia požeminę zinyną, vadinamą Moxie, kad atskleistų šališkumą ir neteisėtus veiksmus savo vidurinėje mokykloje ir netikėtai sužadina judėjimą.

Nužudymas tarp mormonų: 1 sezonas – kovo 3 d

Šioje nepaprastoje tikrojoje kriminalinėje istorijoje aukštų statymų išnaudojimai virsta mirtinais ir sukrėtė pasaulinę bažnyčią.

„Pacific Rim: The Black“: 1 sezonas – kovo 4 d

Buvo laikas, kai Kaiju pakilo iš Ramiojo vandenyno, kad susidurtų su milžiniškais robotais Jaegeriais, pastatytais jiems kovoti. Tas laikas praėjo. Serialas prasideda, kai Kaiju užvaldė Australiją ir privertė evakuoti visą žemyną. Palikti paaugliai broliai ir seserys Tayloras ir Hayley imasi desperatiškų dingusių tėvų paieškų, mokydami pilotuoti sumuštą, seniai apleistą Jaegerį, kuris padėtų jiems ieškoti ir suteiktų net menkiausią viltį išgyventi.

Sentinelle – kovo 5 d

Po traumuojančios kovinės misijos namo perkelta į namus, aukštos kvalifikacijos prancūzų kareivė naudojasi mirtinais įgūdžiais medžiodama vyrą, kuris sužeidė jos seserį.

Vėlių miestas: 1 sezonas – kovo 5 d

Šiame animaciniame hibridiniame „Emmy“ nugalėtojos Elžbietos Ito (Nuotykių laikas) dokumentiniame filme pateikiami tikrų LA gyventojų balsai ir istorijos, kaip vaikai stebi istorijas savo mieste.

Nevenka: nutraukti tylą: 1 sezonas – kovo 5 d

Nevenka Fernández, ieškovė per pirmąjį sėkmingą Ispanijos ieškinį politikui dėl seksualinio priekabiavimo, nutraukia savo tylą po 20 metų.

„Bombay Begums“: 1 sezonas – kovo 8 d

Nuo posėdžių salių iki visuomenės paraštės penkios ambicingos moterys iš įvairių gyvenimo sričių naršo svajones, norus ir nusivylimus šiuolaikiniame Mumbajuje.

„Bombay Rose“ – kovo 8 d

Tarp magnetinio ir daugialypio miesto šurmulio pradedanti meilė tarp dviejų svajotojų yra patikrinta pareigos ir religinių takų. Pagal Gitanjali Rao animacinį trumpą filmą „TrueLoveStory“.

„StarBeam“: 3 sezonas – kovo 9 d

spalvingi blogiukų piktadariai išeina žaisti, aštuonmetis Zoey turi galią transformuotis į vaiko dydžio superherojų „StarBeam“.

Namas „Laivas“: 1 sezonas – kovo 9 d

Nusibodo gyventi su tėčiu, socialistė, vardu Cinzia, šiame vokiečių komedijos seriale užsiregistruoja kaip našlės teisininkės namų tvarkytoja.

Ji mirė rytoj – kovo 10 d

Amy Seimetz kuklus atminimo memas pristato panišką egzistencinės baimės estafetę. Vienas geriausių filmų 2020 m.

Seserų paktas – kovo 11 d

Baskų kraštas, 1609. Norėdami atidėti jų egzekuciją, grupė moterų, apkaltintų raganavimu, privilioja savo inkvizitorių liudyti raganų šabo.

Meilės signalas: 2 sezonas – kovo 12 d

Remiantis populiariu komiksų autoriaus Chono Kye-youngo interneto puslapiu, ši serija žada nepakartojamą romantikos jausmą, atsižvelgiant į unikalų originalo piešimo stilių ir išsamią emocinę išraišką.

Popieriniai gyvenimai – kovo 12 d

Stambulo gatvėse sunkumų patiriantis atliekų sandėlio darbuotojas Mehmetas po savo sparnu ima mažą berniuką ir netrukus turi susidurti su savo traumuojančia vaikyste.

„Pet Sematary“ (2019 m.) – kovo 12 d

Šis perdirbinys atgaivina Stepheno Kingo ir Mary Lambert originalų dvasią, tačiau vis tiek išlieka kitoks.

„The One“: 1 sezonas – kovo 12 d


„The One“ yra nustatoma penkias minutes ateityje pasaulyje, kuriame atlikus DNR testą galima rasti tobulą jūsų partnerį – tą žmogų, kurį jūs genetiškai linkę aistringai įsimylėti. Nesvarbu, kokie geri jūsų santykiai, kuris iš mūsų gali nuoširdžiai pasakyti, kad negalvojome, ar yra kažkas geresnio? Ką daryti, jei jiems surasti pakanka plaukų mėginio?

Broliai seserys – kovo 12 d

Perženkite šių brolių ir seserų bangos ilgį ir būsite apdovanoti maloniai neįprastu Vakarų kraštu.

Taip diena – kovo 12 d

Visada jausdami, kad jie turi pasakyti „ne“ savo vaikams ir bendradarbiams, Allison ir Carlos (Jennifer Garner ir Edgaras Ramirezas) nusprendžia savo trims vaikams padovanoti „Taip dieną“, kur vaikai priima taisykles ir jie neturi kitos išeities, kaip eiti su nuotykių srautu.

Paskutinis šansas U: Krepšinis – kovo 12 d

Apdovanojimų pelniusi dokumentinių filmų serija, kurią iš pradžių įkvėpė žurnalo „GQ“ straipsnis, vėl atkreipia dėmesį į naują sporto šaką. Per aštuonis epizodus žiūrovai stebės Rytų Los Andželo koledžo „Huskies“ (ELAC) auklėtinius, siekdami neregėto Kalifornijos valstijos krepšinio čempionato. Aistringo vyriausiojo trenerio Johno Mosley vadovaujama ELAC komanda susideda iš buvusių D1 naujokų ir jėgos atletų, besistengiančių įrodyti, kad jiems yra paskutinė galimybė įgyvendinti savo svajones žaisti kitame lygyje. Tačiau komanda išbandoma, kai žaidėjai kovoja su sunkumais, vidiniais demonais ir emocijomis aikštėje ir už jos ribų.

Prarasta piratų karalystė: 1 sezonas – kovo 15 d

Realūs Karibų jūros piratai šioje dokumentinių filmų serijoje smurtiškai grobia pasaulio turtus ir sudaro stebėtinai egalitarinę respubliką.

„Zero Chill“: 1 sezonas – kovo 15 d

Tarptautinė realaus čiuožėjų komanda užima ledą šioje veiksmo kupinamoje sporto dramoje.

Vafliai + Mochi: 1 sezonas – kovo 16 d

Vafliai ir „Mochi“ pradeda pasaulinę maisto ekspediciją, norėdami tapti virėjais. Panelei Obamai padedant, Vafliai ir Mochi keliauja po pasaulį, sužinodami viską, ką gali, apie skirtingus maisto produktus ir kultūras.

Paprasčiausiai juoda – kovo 17 d

Organizuodamas protestą Jeanas-Pascalis Zadi per rasinį objektyvą žvelgia į rasinę diskriminaciją ir jo, kaip prancūzų juodaodžio, tapatybę.

Operacija „Varsity Blues“: kolegijos priėmimo skandalas – kovo 17 d

Reenactments paskatina šį dokumentinį filmą, kuriame tiriamas sukčių sumanytojas, kad turtingų ir garsių šeimų vaikai patektų į geriausius JAV universitetus.

Įtariant: „Wesphael“ bylos atskleidimas: 1 sezonas – kovo 17 d

Šios dokuserijos yra stebimos Belgijos politiko Bernardo Wesphaelio, kuris 2013 m. Buvo apkaltintas žmonos nužudymu, byla.

Cabras da Peste – kovo 18 d

„Buddy cop“ filmo žanras su brazilišku posūkiu „Cabras da Peste“ turi du priešingų asmenybių policininkus, kurie kartu sprendžia nusikaltimą ir sumuša nusikaltėlį, o užmezga labai ypatingą draugystę – šiuo atveju gelbėti ypatingą ožką.

„Country Comfort“: 1 sezonas – kovo 19 d

Pasiekusi karjerą, pretenduojanti šalies dainininkė atranda naują gražaus našlio ir penkių žavių vaikų auklės gyvenimą.

„Sky Rojo“: 1 sezonas – kovo 19 d

https://www.youtube.com/watch?v=QJMhYsozjc4

Ši nauja Álex Pina („Money Heist“) serija seka Coral (Verónica Sánchez), Wendy (Lali Espósito) ir Giną (Yany Prado) – tris moteris, kurios bėga bėgti ieškodamos laisvės, o jas vijosi Romeo (Asier Etxeandia), jų suteneris iš „Las Novias“ klubo, jo pakalikai Moisésas (Miguel Ángel Silvestre) ir Christianas (Enricas Auqueras). Kartu moterys leidžiasi į pašėlusią, chaotišką kelionę, kurios metu jos turi susidurti su visokiais pavojais ir gyventi kiekvieną sekundę, tarsi tai būtų paskutinė, kartu stiprindamos savo draugystę ir atrandant svarbiausią dalyką: kad kartu būtų stipresnės ir turėtų daugiau galimybes susigrąžinti savo gyvenimą.

„Formulė 1“: važiavimas išgyventi: 3 sezonas – kovo 19 d


Gerbėjams bus suteikta precedento neturinti galimybė patekti į 2020 m. F1 sezoną, kurio metu Australija dėl koronaviruso pandemijos dramatiškai sustojo ir vėliau šiais metais jaudino Austrijoje.

Pašėlę turtingi azijiečiai – kovo 22 d

Nepaprastas džiaugsmas nuo pat pradžių iki pabaigos. „Pašėlę turtingi azijiečiai“ yra filmas, kurio dabar reikia pasauliui.

Seaspiracy – kovo 24 d

Aistringas dėl vandenyno gyvenimo, filmo kūrėjas pradeda dokumentuoti žalą, kurią žmonės daro jūrų rūšims, ir atskleidžia nerimą keliantį pasaulinį sąmokslą.

Kas nužudė Sarą? 1 sezonas – kovo 24 d

Pragaras, norėdamas atkeršyti ir įrodydamas, kad jis buvo įtvirtintas dėl sesers nužudymo, Álexas pasirodo daug daugiau nei tikrasis nusikaltimo kaltininkas.

DOTA: Drakono kraujas: 1 sezonas – kovo 25 d

Nauja animacinė serija, paremta populiariąja DOTA 2 vaizdo žaidimų franšize, pasakoja apie garsųjį Drakono riterį Davioną, pasišventusį nubausti rykštę nuo pasaulio veido. Po susitikimų su galingu, senoviniu eldwurmu, taip pat kilnia princese Mirana slapta jos misija …

Parašykite komentarą