Kas yra 1 skyriaus pasiūlymas ir kas jį gali gauti?

Jei esate giliai įsiskolinęs, galite pajusti, kad geriausias sprendimas skoloms sumažinti yra asmeninis bankrotas. Svarbu žinoti, kad nors bankrotas yra lengvai prieinama paskutinė priemonė skoloms sumažinti, tai nėra jūsų vienintelis pasirinkimas.

Prieš pasirinkdami bankrotą, galite pabandyti pateikti 1 skyriaus pasiūlymą Kanadoje, kad išspręstumėte nepageidaujamą finansinę padėtį. „David Sklar & Associates“ sertifikuotų patikėtinių komanda padės jums pasverti jūsų galimybes ir nustatyti, ar 1 skyriaus pasiūlymas jums yra geriausias pasirinkimas – koks jis gali būti.

Sužinokite daugiau apie tai, kas yra 1 skyriaus pasiūlymas, kas gali jį gauti, taip pat apie jo pateikimo pranašumus ir trūkumus.

Kas yra 1 skyriaus pasiūlymas?

1 skyriaus pasiūlymas yra skolininkų ir jų neužtikrintų kreditorių kompromisas. Pasiūlymo tikslas – sumažinti bendrą įsiskolinimų sumą, kad skolininkui būtų lengviau grąžinti savo kreditorius.

Pasiūlymas taip pat padeda neužtikrintiems kreditoriams, nes žada, kad jie gaus daugiau pinigų nei tuo atveju, jei skolininkas iškeltų asmens bankrotą. Tai abipusiai naudingas sprendimas, kurį abi šalys gali jaustis gerai.

Tik licencijuoti nemokumo patikėtiniai gali teikti ir administruoti I skyriaus pasiūlymus Kanadoje. Patikėtinis veikia kaip tarpininkas tarp skolininko ir neužtikrintų kreditorių. Jie užtikrina, kad skolininkas laikytųsi jų grąžinimo plano ir kad kreditoriai nepasirašytų nuo sutarties sąlygų pasirašę punktyrine linija.

Sužinokite daugiau apie mūsų 1-ojo skyriaus pasiūlymų paslaugas ir tai, kaip galite pradėti skolų atleidimo procesą.

Kas atitinka A diviziono pasiūlymą Kanadoje?

1 skyriaus pasiūlymas nėra skirtas visiems. Jis skirtas asmenims, turintiems daugiau nei 250 000 USD skolų, išskyrus hipoteką už pagrindinę gyvenamąją vietą.

Pasiūlymas konkrečiai apima neužtikrinta skola kaip skolos iš paskolų iki atlyginimo, kreditinės kortelės, Kanados mokesčių agentūrai skolingi pinigai ir dar daugiau. Norėdamas gauti pasiūlymą, asmuo turėtų būti nemokus, kitaip tariant, negalintis valdyti ir grąžinti savo skolų iš dabartinių pajamų.

Pasiūlymas taip pat skirtas nemokiam verslui, kuris turi skolų. Verslas neturi turėti daugiau nei 250 000 JAV dolerių skolos, kad atitiktų reikalavimus. Verslas gali būti bet kurioje pramonėje, ar tai būtų maža korporacija, ar didelė tarptautinė korporacija.

1 skyriaus pasiūlymo procesas

I skyriaus pasiūlymo procesas Kanadoje yra sudėtingas ir skiriasi kiekvienu atveju. Daugumai įmonių ir kai kuriems asmenims tai bus:

 • Platus auditas
 • Plati pinigų srautų analizė
 • Mokesčių įsipareigojimų nustatymas (federalinės, provincijos ir savivaldybių)
 • Verslo veiklos vertinimai (įskaitant darbuotojų ir klientų išlaikymą

Procesas

 1. Patikėtinis peržiūri visas galimybes: Nemokiam susitikus su savo patikėtiniu ir išsamiai išnagrinėjus visą susijusią informaciją apie skolas, įsipareigojimus, turtą ir pajamas, patikėtinis išnagrinės visas galimybes skolai sumažinti. Jei tiek nemokus, tiek patikėtinis susitaria, kad I skyriaus pasiūlymas yra geriausias pasirinkimas, jie kartu parengs pasiūlymą.
 2. Apibūdinamos sąlygos: Pasiūlyme bus nustatyta skolos dalis, kurią nemokus siūlo grąžinti per tam tikrą laikotarpį, ir kitos sąlygos, kurių jie laikysis mainais už tai, kad bus išlaisvinti iš į pasiūlymą įtrauktų skolų.
 3. Pasiūlymas pateiktas: Tada patikėtinis pateikia ir pateikia pasiūlymą neužtikrintiems kreditoriams.
 4. Teisinių veiksmų pabaiga: Pateikę pasiūlymą, neužtikrinti kreditoriai privalo:
 • Sustabdykite visas rinkimo pastangas
 • Sustabdykite visus teisinius veiksmus
 • Nustokite skaičiuoti palūkanas
 1. Kreditoriai balsuoja: Kreditoriai balsuoja dėl pasiūlymo priėmimo ar atmetimo. Jei pasiūlymas bus priimtas, neužtikrinti kreditoriai neturi iš naujo pradėti inkasavimo ar teisinių veiksmų. Kad I skyriaus pasiūlymas būtų priimtas, pasiūlymą turi sutikti daugiau kaip 50% kreditorių, turinčių daugiau nei 66,6% neužtikrintos skolos. Teismas taip pat turi patvirtinti pasiūlymą prieš jį įgyvendinant.

Pastaba: Jei kreditoriai nepriima pasiūlymo, pasiūlymą pateikiantis asmuo ar įmonė automatiškai patenka į bankrotą. Asmuo taip pat gali patekti į bankrotą, jei nesilaiko visų susitarimo sąlygų.

Tai apsaugo jus nuo bankroto

Pirmasis skyrių pasiūlymo pateikimo privalumas yra tas, kad jis apsaugo jus nuo bankroto. I skyriaus pasiūlymas leidžia asmeniui ar verslui išvengti bankroto ir būti atleistam nuo neužtikrintų skolų, kai jie grąžins dalį tų skolų ir įvykdys visas savo pasiūlymo sąlygas.

Bankrotas turi tam tikrų pasekmių, kurių nori išvengti daugelis skolininkų, pavyzdžiui, atsiskaityti už pagrindinį turtą, stebėti perteklines pajamas ir galbūt pakenkti ateities darbo galimybėms. Daugelis skolininkų yra susirūpinę dėl bankroto bylos iškėlimo, nes dėl to kyla socialinė stigma ir jie bijo būti vertinami pagal savo šeimą, draugus, pažįstamus ir bendradarbius.

Bankrotas yra lengvai atpažįstamas terminas, susijęs su rimtomis finansinėmis problemomis. Kita vertus, paprastas žmogus nežinos, kas yra 1 skyriaus pasiūlymas, nebent jis dėl to kreipėsi.

Skambučių skambučiai baigiasi

Kitas pasiūlymo privalumas yra tas, kad kreditoriams sutikus, įprasti inkasavimo veiksmai turi būti nutraukti. Išieškojimo skambučiai baigsis, kaupiamos palūkanos baigsis ir baigsis teisinės priemonės, pvz., Atlyginimų priteisimas ir banko sąskaitų įšaldymas. Pagal sutarties sąlygas kreditoriai turi nutraukti visus šiuos veiksmus ir leisti laikytis naujo grąžinimo plano.

Atmetimo rizika

Vienas reikšmingiausių 1 skyriaus pasiūlymo trūkumų yra atmetimo rizika. Jei neužtikrinti kreditoriai nesutinka su sąlygomis ir atmeta pasiūlymą, jūs automatiškai pateksite į bankrotą. Nėra jokios alternatyvios strategijos, todėl norėsite pateikti savo pasiūlymą kreditoriams kiek įmanoma viliojančiau, kad išvengtumėte atmetimo.

Kompleksinis procesas

Kitas šio pasiūlymo trūkumas yra tas, kad procesas gali būti didžiulis ir sudėtingas. Norėdami judėti į priekį, turėsite atlikti kelis vertinimus ir susitikimus bei gauti neužtikrintų kreditorių ir Audito Rūmų pritarimą. Verslas patirs daugiau žingsnių nei asmenys, nes jų finansiniai reikalai yra natūraliai sudėtingesni.

Alternatyvus skolos sumažinimo variantas: Vartotojo pasiūlymas

Yra 1 skolos atleidimo galimybė, išskyrus 1 skyriaus pasiūlymą, kurią reikia išbandyti, jei atitiksite kvalifikaciją: vartotojo pasiūlymas.

Vartotojo pasiūlymas – kartais vadinamas asmeniniu pasiūlymu – yra skolininko ir jų neužtikrintų kreditorių kompromisas siekiant sumažinti bendrą skolingą pinigų sumą. Jis skirtas palengvinti skolininko grąžinimo procesą ir suteikti kreditoriams daugiau grąžinimo sumų, nei tuo atveju, jei jie iškeltų bankrotą.

Vartotojo pasiūlymas, VS 1 skyriaus pasiūlymas

Šie du pasiūlymai turi tą patį tikslą. Jie abu tikisi sumažinti skolininko pinigų sumą, kad asmuo galėtų valdyti grąžinimą nepatirdamas tokių pasekmių kaip augančios palūkanos, išieškojimo raginimai ir teisiniai veiksmai.

Jie abu skirti įtikinti kreditorius be užstato, todėl jie nejaučia, kad jiems negrąžinama. Nors abiejuose pasiūlymuose bandoma rasti laimingą terpę esant sunkioms finansinėms situacijoms, 1 skyriaus pasiūlyme ir vartotojų pasiūlyme yra keletas pagrindinių skirtumų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Nėra verslo pareiškėjų

1 skyriaus pasiūlymus gali teikti privatūs asmenys ir įmonės, tačiau vartotojų pasiūlymus gali teikti tik asmenys. Štai kodėl įmonės neturi minimalios bendros skolos, kad galėtų pretenduoti į 1 skyriaus pasiūlymą Kanadoje.

Terminas

Tačiau kai laiku atliksite mokėjimus ir peržengsite tą finišo tiesiąją, visos jūsų skolos šiems neužtikrintiems kreditoriams laikomos visiškai sumokėtomis. Jūs gaunate švarų lapą ir galite pradėti atstatyti savo asmeninius finansus iš pagrindų. Jūs oficialiai laisvas nuo tos naštos.

Vienkartinė suma

Yra dar vienas būdas, kaip galite grąžinti savo kreditoriams per vartotojo pasiūlymą: vienkartinė suma. Pasiūlyme galite pasiūlyti kreditoriams vienkartinę sumą vietoj ilgalaikio grąžinimo plano ir greitai susitvarkyti. Mūsų licencijuoti nemokumo patikėtiniai įvertins jūsų finansinę padėtį ir nustatys, ar vienkartinė išmoka yra tinkama ir prieinama galimybė jums.

Bendras skolos limitas

Vartotojo pasiūlyme yra viršutinė visos pareiškėjo skolos riba. Pareiškėjas turi turėti 250 000 USD (neįskaitant hipotekos) skolų, kad galėtų gauti kvalifikaciją. Kiekvienas, kuris viršija nustatytą ribą, automatiškai pašalinamas iš proceso ir turi ieškoti kitos pagalbos strategijos.

Jei esate per daug skolingas, kad galėtumėte gauti vartotojo pasiūlymą, turite dvi galimybes kreiptis dėl 1 skyriaus pasiūlymo ar asmens bankroto bylos iškėlimo. Šios parinktys neturi maksimalių reikšmių. 1 skyriaus pasiūlymo pareiškėjas paprastai turėtų daugiau nei 250 000 USD (neįskaitant hipotekos) skolų, tačiau gali paduoti mažiau. Kažkas, kuris kreipiasi dėl bankroto, turėtų turėti daugiau nei 1 000 USD skolą, kurios negali sau leisti grąžinti.

Pasiūlymo procesas

Kitas reikšmingas vartotojų pasiūlymų paslaugų ir 1 skyriaus pasiūlymo skirtumas yra procesas. Pateikdami pasiūlymą vartotojui, jūs dirbate su licencijuotu bankroto administratoriu, kad sudarytumėte pasiūlymą, kuris patiks jūsų kreditoriams ir naudos jūsų biudžetą. Patikėtinis pateikia jį bankroto viršininko tarnybai, tada pateikia ją ir savo finansų ataskaitą neužtikrintiems kreditoriams, kuriuos norite įtraukti.

Kreditoriai turi 45 dienas priimti ar atmesti. Jei jie sutinka, praeina dar 15 dienų, kol Audito Rūmai sutiks su pasiūlymu.

Gavus sutikimą, sutartis tampa teisiškai privaloma. Prieš laikant procesą baigtu, turėsite laikytis pasiūlyme nustatytų sąlygų, atlikti reikiamus mokėjimus ir dalyvauti dviejuose kredito konsultavimo seansuose.

Jei kreditoriai atmeta jūsų pradinį pasiūlymą, turite galimybę atlikti pakeitimus naudodamiesi patikėtiniu ir tada jį pateikti iš naujo. Jie gali sutikti su pakeistomis sąlygomis, tačiau, jei jiems vis dar nepatinka naujas ir patobulintas pasiūlymas, prieš pateikdami asmeninį bankrotą turite pasirinkti ieškoti kitų skolų atleidimo formų.

1 skyriaus pasiūlyme kreditoriai, priėmę pasiūlymą, turi būti perduoti Teismui priimti. Jei kreditoriai arba Teismas atmes pasiūlymą, skolininkui bus nedelsiant iškeltas bankrotas.

Kodėl svarbu sužinoti apie šiuos pasiūlymus

Žinodamas savo galimybes

Visada išmintinga turėti atsarginį planą, kai tik esate sunkioje situacijoje. Pagalvokite apie tai, kad jūsų namuose yra avariniai išėjimai. Kai ištinka nelaimė, norite sužinoti, kokias galimybes galite pasirinkti, kad išeitumėte kuo greičiau ir saugiau. Jei priekinės durys yra užblokuotos, galite paleisti į …

Parašykite komentarą