Kas yra avansas grynaisiais ir kaip jie veikia?

Daugelio žmonių gyvenime ateina laikas, kai jie sako sau: „Aš tikrai galėčiau panaudoti šiek tiek daugiau grynųjų“. Gyvenimas gali būti brangus. Netikėtų išlaidų, tokių kaip medicininė sąskaita, teisinės išlaidos ar automobilio remontas, atveju jums paprasčiausiai nepakanka.

Jei norite užsitikrinti daugiau pinigų per trumpą laiką, avansas grynaisiais pinigais gali būti jums tinkamas sprendimas. Grynųjų pinigų avansas yra trumpalaikė paskola, paimta iš jūsų kredito limito, su limitu, kurį siūlo jūsų kredito kortelės išdavėjas. Piniginis avansas gali būti momentinis arba gali užtrukti kelias dienas. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte viską apie avansus grynaisiais, arba naudokite toliau pateiktas nuorodas, kad pereitumėte į pasirinktą skyrių.

Kas yra avansas grynaisiais?

Kredito kortelės grynųjų pinigų avansas yra trumpalaikė paskola, suteikianti grynuosius pinigus skolinantis iš jūsų kredito kortelės kredito linijos. Įsivaizduokite, jei galėtumėte naudoti savo kreditinę kortelę gryniems pinigams įsigyti, o vėliau sumokėkite šių pinigų likutį. Tai iš esmės yra grynųjų pinigų avansas. Grynųjų pinigų avansas veikia taip: galite įdėti kreditinę kortelę į bankomatą, įvesti PIN kodą ir išsigryninti pinigus. Nors debeto kortelė imama iš esamų jūsų banko sąskaitoje esančių pinigų, avansas grynaisiais pinigais gaunamas iš jūsų kredito kortelėje esančio likučio.

Panašiai kaip ir bet kas kitas, įsigytas naudojant jūsų kreditinę kortelę, avansas grynaisiais pinigais turi būti grąžintas kiekvieno mėnesio pabaigoje, kitaip jam taikoma palūkanų norma. Tačiau grynųjų pinigų palūkanų norma nėra tokia pati kaip jūsų įprasta kredito palūkanų norma. Daugeliu atvejų grynųjų pinigų avansas yra daug kartų didesnis, daugumai kredito emitentų vidutiniškai viršija 21%.

Kiek grynųjų galite išsiimti naudodamiesi avansu grynaisiais?

Kadangi avansas grynaisiais pinigais gaunamas tiesiogiai iš jūsų kredito likučio, negalite pasinaudoti daugiau nei jūsų mėnesinis kredito limitas grynaisiais avansu. Taigi, jei jūsų mėnesio kredito limitas yra 3 000 USD, garantuojama, kad 3 000 USD yra didžiausias grynųjų pinigų avansas, kurį galėtumėte atsiimti. Tai taip pat pagrįsta jūsų turimu to mėnesio likusiu kredito balansu. Jei tą mėnesį jau įdėjote 300 USD į savo kreditinę kortelę, garantuojama, kad 2700 USD yra didžiausias grynųjų pinigų avansas, kurį galėtumėte išskaityti tą mėnesį. Beje, dauguma kredito davėjų nustatė avanso grynaisiais pinigais limitą, kuris yra daug mažesnis nei jūsų mėnesio kredito limitas.

Norėdami nustatyti maksimalų grynųjų pinigų avansą, kurį gali gauti jūsų kreditinė kortelė, viską tu turite tai paskambinti savo kredito kortelės išdavėjui. Dažnai jis taip pat skelbiamas jūsų kredito kortelės ataskaitoje ar internetiniame kredito kortelių portale.

Grynųjų pinigų avanso sąlygos

Grynųjų pinigų avansas, be abejo, greitai padaro į rankas didelę grynųjų pinigų sumą, tačiau tai daro brangiomis išlaidomis. Grynųjų pinigų avansai turi daug terminų ir su daugeliu sąlygų mokami daugybė mokesčių. Peržiūrėkime grynųjų pinigų avanso sąlygas.

Kredito kortelės grynųjų pinigų avanso limitas

Kaip minėta anksčiau, grynųjų pinigų avansas niekada nebus didesnis už turimą jūsų kredito likutį. Tačiau daugeliu atvejų jų bus žymiai mažiau – kartais tik 20 proc.

Kredito kortelės grynųjų pinigų avansas balandis

Pagal usa.gov, APR yra metinė procentinė norma. Kiekvienos rūšies paskolos turi balandį, pradedant būsto paskolomis ir baigiant kreditinėmis kortelėmis. Metinė palūkanų norma yra palūkanų norma. Tai visos paskolos sumos procentas, kurį per metus sumokėsite palūkanomis, rinkliavomis ir rinkliavomis. Grynųjų pinigų avanso balandis nėra toks pats kaip jūsų kreditinės kortelės balandis, bet daug kartų didesnis. Pvz., Jei turite 1 000 USD avansą grynaisiais pinigais, už kuriuos mokėsite 100 USD mokesčių per metus, paskolos balandis bus 10%.

Kredito kortelės grynųjų pinigų avansas

Išduodant avansą grynaisiais pinigais, dauguma kredito davėjų mokės 3–5% mokestį už grąžinimą. Už 1 000 USD avansą grynaisiais pinigais galite sumokėti 50 USD.

Kredito emitento paslaugos mokestis

Kaip ir daugelyje banko ar finansinių operacijų, su jūsų avansu grynaisiais gali būti mokamas paslaugų mokestis.

Minimali mėnesinė kredito įmoka

Nors nėra jokių reikalavimų terminai per kiek laiko grąžinate avansą grynaisiais, vis tiek turėsite atlikti minimalų mėnesinį kredito mokėjimą kiekvieną mėnesį.

Pliusai ir minusai grynųjų pinigų avansams

Svarbiausias kredito kortelės grynųjų pinigų avansas yra jo greitis. Avansu grynaisiais pinigais galite gauti vienkartinę pinigų sumą per kelias dienas. Ir daug kartų galite gauti tą pokyčių dalį vietoje. Tai taip pat paprasta. Nereikia kreiptis į trečiųjų šalių skolintojus ar susitikti su paskolos atstovu. Paprasčiausiai reikia pamatyti kasininką. Ir jei jūsų kreditinė kortelė turi susietą PIN kodą, visa tai galėsite padaryti naudodamiesi bankomatu.

Pinigų avanso trūkumai, žinoma, yra mokesčiai. Kaip jau minėjome, avansai grynaisiais pinigais yra labai labai brangūs. Vidutinis avansinių grynųjų pinigų balansas yra šiek tiek didesnis nei 21%, o vidutinis kredito pirkimo balandis yra tik 15,7%. Skirtingai nei kredito kortelės balandis, avanso grynaisiais pinigais neišvengiama. Standartiniams kreditinių kortelių pirkimams taikomas palūkanų kaupimo laikotarpis; jums nebus skaičiuojamos palūkanos, nebent kiekvieno mėnesio pabaigoje nesumokėsite savo balanso. Jei esate tokio tipo asmuo, kuris kiekvieno mėnesio pabaigoje moka bendrą kredito balansą, tikriausiai niekada nesumokėjote nė vieno procento savo kredito kortelės balandyje. Su grynaisiais avansais ant kita vertus, jūs pradedate kaupti palūkanas tą pačią minutę, kai gaunamas avansas grynaisiais. Net jei sumokėsite visą grynųjų pinigų avansą mėnesio pabaigoje, vis tiek būsite atsakingi už palūkanas už laikotarpį nuo dienos, kai buvo gautas avansas grynaisiais, iki mėnesio pabaigos.

Ar kredito kortelės grynųjų pinigų avansas turi įtakos mano kredito balui?

Pinigų avanso paėmimas neturi įtakos jūsų kredito balui. Jis nemažėja, nes jums reikia avanso grynaisiais. Žinoma, laiku sumokėjus kredito likutį, kreditas bus stipresnis, o pavėluoti mokėjimai sumažins jūsų kredito balą, o jūsų kredito kortelės grynųjų pinigų avansas yra įtrauktas į šį balansą. Tačiau kai grynųjų pinigų avansas gali turėti reikšmingos įtakos, tai priklauso nuo jūsų kredito panaudojimo koeficiento.

Jūsų kredito panaudojimo koeficientas rodo, kiek jūsų viso turimo kredito naudojate kiekvieną mėnesį. Pavyzdžiui, jei jūsų kredito limitas yra 1 000 USD ir turite 300 USD balansą, kredito panaudojimo koeficientas yra 30%. Jei turite 1 000 USD balansą, tavo panaudojimo koeficientas yra 100%. Didelis panaudojimo koeficientas gali neigiamai paveikti jūsų kredito balą. Taip yra todėl, kad kredito išleidėjai mano, kad didelis panaudojimas yra kredito rizikos požymis; gali būti, kad būsite skolingi daugiau, nei galite sumokėti.

Kredito kortelės grynųjų pinigų avanso alternatyvos

Pagal vartotojas.gov, kredito kortele grynaisiais pinigais avansas yra geresnis nei paskolos iki atlyginimo, bet ne žymiai. Kreditinės kortelės grynųjų pinigų avanso istorija yra tokia, kad ji gali būti naudojama kaip kraštutinė priemonė, tačiau pirmiausia turėtumėte pabandyti išnaudoti visas kitas galimybes. Prieš pasirinkdami kredito kortelės grynųjų pinigų avansą, apsvarstykite šias alternatyvas:

  • Ar yra šeimos narys ar draugas, kuriam patogu prašyti paskolos?
  • Ar pasitikrinote su savo vietos labdaros organizacijomis ar ne pelno organizacijomis, ar yra lėšų ar dotacijų, kurias galite gauti?
  • Ar galite pasiimti asmeninę paskolą iš savo banko? Jų palūkanos dažnai būna daug mažesnės.
  • Kokie mokesčiai siejami su jūsų sąskaitos pervedimu? Tai nėra puiki praktika, tačiau ją galima panaudoti kritinėje situacijoje.

Ieškote pagalbos tvarkant savo pajamas? Mes čia jums. Mes galime išmokyti, kaip planuoti biudžetą, geriausios taupymo praktikos ir dar daugiau.

Parašykite komentarą