Kas yra kredito istorija?

kredito istorijaGalvojate kas yra kredito istorija ir kokią įtaką ji daro kreditoriaus sprendimui? Tai yra itin naudinga ataskaita, kuri parodo jūsų finansinį „išprusimą“. Be kredito istorijos ko gero nei vienas kredito teikėjas negalėtų skolinti jums pinigų t.y. jeigu jis netikrintų kredito istorijos ataskaitos, jis būtų laikomas pažeidžiančiu mokumo vertinimo  nuostatas. Toje istorijoje yra matomi jūsų finansiniai įsipareigojimai, sudarytos sutartys, matomi jūsų mokėjimai, pradelstos dienos ir kita svarbi informacija.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24kreditai is provident

Jums reikia žinoti, kad kredito istorijos ataskaita yra vienas pagrindinių rodiklių, kuris leidžia suprasti kokios iš tiesų yra jūsų skolinimosi galimybės. Be pajamų vertinimo, kredito istorijos ataskaitos peržiūra yra antras dalykas, kurį turi peržiūrėti kredito teikėjas. Tiesa, ji gali būti peržiūrima tik su jūsų sutikimu, o jūs jį duodate tuomet, kai patvirtinate kredito paraišką. Šioje ataskaitoje galima matysi visą aktualiausią informaciją, o patiems vartotojams tokią ataskaitą galima gauti nemokamai kartą per metus.

Kredito istorijoje yra suformuojami duomenys apie jūsų sudarytas kredito sutartis, o taip pat matomos ir vartojimo lizingo paslaugos, už kurias jūs atsiskaitote išsimokėtinai. Ten matomos visos galiojančios ir pasibaigusios sutartys. Kreditorius gali matyti kada baigėsi jūsų sutartys ir kada baigėte atsiskaityti kitiems paslaugų teikėjams.

Toje ataskaitoje yra pateikiamas ir reitingas skolinimuisi, o taip pat matomos ir jūsų vėlavimo dienos, už kurias neatsiskaitėte.