Kas yra nuosavybės paskolos patvirtinimo garantija?


Jei jus domina skubių pinigų gavimas paskolomis, galbūt girdėjote, kad kai kurie skolintojai garantuoja patvirtinimą. Patvirtinimo reikalavimai priklauso nuo pasirinktos paskolos rūšies, nes vieniems gali prireikti užstato, kitiems – ne.

Nuosavybės paskolos yra saugi paskolos galimybė, siūlanti lanksčius kvalifikacijos reikalavimus. Jei taikomi ne tokie griežti reikalavimai, tai reiškia, kad finansavimui gali būti pritarta daugiau žmonių, kuriems reikalinga finansinė parama.

Jei jums reikia papildomų pinigų ir turite automobilį, galite turėti didelę galimybę gauti patvirtinimą!

Kokios yra bendros paskolos galimybės su patvirtinimo garantija?

Jei asmeniui reikia papildomų pinigų, kad galėtų pasirūpinti netikėta ekstremalia situacija, ar jis gali gauti nuosavybės paskolą, nepaisant blogo kredito?

Skambinkite mūsų komandai

Skambinkite mūsų nemokama pagalbos linija ir pasikalbėkite su specialistu.

Štai keletas apsvarstomų finansavimo variantų:

 • Paskolos nuosavybei – Nuosavybės paskolos yra paskolos rūšis, kuri yra užtikrinta nuosavas kapitalas skolininko automobilio. Šios paskolos paprastai trunka apie metus, tačiau gali trukti net mėnesį. Daugelis nuosavų paskolų variantų leis skolininkui grąžinti paskolą pasilikti ir vairuoti savo automobilį. Nuosavybės paskolos gali svyruoti nuo kelių šimtų dolerių iki kelių tūkstančių (nors paskolos vertė daugiausia priklausys nuo transporto priemonės vertės).
 • Paskolos iki atlyginimo – Paskolos iki atlyginimo yra paskolos rūšis, kuri užtikrinama naudojant skolininko atlyginimą. Šios paskolos trunka vidutiniškai dvi – keturias savaites ir paprastai suteikia tik kelis šimtus dolerių. Kai kurios paskolos iki atlyginimo gali paprašyti vienkartinės prieigos prie pirminės atsiskaitomosios sąskaitos, kad galėtų automatiškai surinkti mokėtiną sumą per nustatytą datą.
 • Užtikrintos asmeninės paskolos – Asmeninė paskola gali būti naudojama dėl įvairių priežasčių ir gali būti suteikiama su visomis skirtingomis sąlygomis. Kai asmeninė paskola yra „užtikrinta“, turtas yra papildoma saugumo priemonė.
 • Išankstinio apmokėjimo kreditinė kortelė – Iš anksto apmokėta kreditinė kortelė yra būtent tokia, kokia ji skamba. Kredito gavėjas, norėdamas pasiskolinti, turi įnešti tam tikrą finansavimo sumą. Kai kurios paskolos gali leisti skolininkui pasiimti daugiau pinigų nei jie įdėjo. Iš anksto apmokėtos kreditinės kortelės paprastai naudojamos kreditui kurti ar gerinti, tačiau gali būti perspektyvi finansavimo galimybė turintiems blogą kreditą.
 • Paskolos būsto nuosavybei – namų nuosavybė paskolos apima skolininko namus kaip turtą. Kadangi namo vertė gali būti tokia didelė, paskolos gavėjas gali gauti didelę finansavimo sumą. Dėl didelės paskolos vertės būsto paskolų grąžinimo terminai paprastai būna ilgesni nei kitų paskolų.

Kodėl paskolos automobiliams gali būti geresnė alternatyva

Atsižvelgiant į jūsų automobilio paskolos davėją, jūsų kredito ataskaita gali būti peržiūrėta siekiant nustatyti, ar turite blogų kreditų. Tačiau dažniausiai paskolos davėjai automobiliams pritaria įvairiems vartotojams, turintiems daugiausiai kreditų1.

Štai kelios priežastys, kodėl galima gauti paskolą turint blogą kreditą:

 • Paskolai užsitikrinti naudingas dalykas, pvz., Automobilis, ir sumažinant riziką skolintojams, galima gauti reikalingą pagalbą, net jei turite blogą kreditą.
 • Blogas kreditas neturi nulemti, ar asmuo gali gauti paskolą automobilio nuosavybės teise, ar ne. Taip yra todėl, kad blogas kredito reitingas kelia didesnę riziką skolintojui, tačiau jūsų automobilio nuosavas kapitalas ir jūsų galimybės mokėti paskolą sušvelnina šią riziką.
 • Patvirtinus paskolą automobiliui, kredito reitingas nėra vertinamas, nes jis atspindi praeitį.

Kodėl gali būti lengviau gauti paskolą automobiliui su blogais kreditais, o ne kitas paskolas? Paprastai lengviau gauti paskolą automobiliui, neatsižvelgiant į jūsų turimą kreditą (gerą ar blogą kreditą), nes tai yra užtikrinta paskola1.

Užtikrinta paskola yra paskolos rūšis, kurią susitaręs paskolos gavėjas pateikia užstatą mainais į paskolą. Šis užstatas gali svyruoti nuo automobilio nuosavybės, būsto ar kito turto iki „užsitikrinančio“ pasitikėjimo tarp skolininko ir skolintojo. Paskolos už automobilio nuosavybę atveju paskolos davėjui reikės jūsų transporto priemonės kvalifikacinio vardo.

Jei skolininkas ir toliau laiku moka mėnesines paskolos įmokas, jis gali toliau vairuoti savo automobilį kasdien, kai turi nuosavybės teisę. Tačiau jei paskolos gavėjas kada nors neįvykdo paskolos už automobilio nuosavybę, paskolos davėjas gali teisėtai konfiskuoti savo automobilį kaip dalį nuosavybės paskolos politikos. Tai ir daro užstatą saugaus pasitikėjimo tarp skolintojo ir paskolos gavėjo forma.

Kaip galiu gauti garantiją dėl nuosavybės paskolos patvirtinimo?

Jei norite gauti nuosavybės paskolą, žinokite, kad yra keletas veiksmų, kuriuos galite atlikti, kad pagerintumėte savo galimybes gauti patvirtinimą!

Įsitikinkite, kad turite tokią nuosavybės paskolą:

 • Automobilio pavadinimas jūsų vardu
 • Nuoseklus pajamų šaltinis
 • Kvalifikacinė transporto priemonė

Vykdant paskolos grąžinimo procesą, automobilio nuosavybės teise areštuojama. Tuo atveju, jei paskolos gavėjas negali grąžinti nuosavybės teisės paskolos, turto areštas leidžia automobilį atsiimti ir parduoti aukcione, kad būtų galima susigrąžinti likusius pinigus.

Dėl šios priežasties automobilis yra vienas iš pagrindinių kvalifikacinių veiksnių norint gauti nuosavybės paskolą. Turimas automobilis turi būti darbinės būklės ir turėti pakankamai nuosavybės. Nuosavas kapitalas yra skirtumas tarp sumos, kurią vis dar esate skolingas transporto priemonei, ir dabartinės perpardavimo vertės. Jei nežinote dabartinės savo automobilio vertės, galite greitai patikrinti naudodami internetinė nuosavybės paskolos skaičiuoklė.

Jei neturite automobilio vardo savo vardu, negalėsite gauti nuosavybės paskolos, kol neapsilankysite nei viename, nei kitame Valstybės sekretoriaus filialo sekretorius arba Motorinių transporto priemonių departamentas (DMV) pataisyti arba paprašyti kopijos. Jei pametėte automobilio pavadinimą, turėsite gauti kopiją. Jei automobilio pavadinimas yra kažkieno kito vardas, nes tai yra rankos nuleidimas arba tai buvo dovana, turite paprašyti, kad dabartinis savininkas pasirašytų automobilio pavadinimą, kad galėtumėte paprašyti nuosavybės teisių perdavimo.

Norint gauti nuosavybės paskolą, taip pat turite turėti nuolatinį pajamų šaltinį, kuris leistų laiku atlikti mėnesinius mokėjimus.

Ar galiu gauti garantiją dėl nuosavybės paskolos su blogu kreditu?

Jei turite blogą kreditą, galite pagalvoti, kad paskolos patvirtinimas yra nepasiekiamas.

Daugeliui tradicinių paskolų be užstato yra minimalus kredito reitingas, kad būtų galima gauti finansavimą. Kai nereikia kredito balo, palūkanų norma paprastai bus koreguojama, kad atspindėtų riziką. Geresnė tikimybė, kad asmens kredito istorija atspindi gerą reputaciją, kad būtų galima gauti mažesnes palūkanų normas.

Netinkamas kreditas nereiškia, kad asmuo negalės gauti tradicinio finansavimo, tai tiesiog reiškia, kad gali tekti patirti kelis ratus.

Ieškant neatidėliotino finansavimo naudojant blogą kreditą, gali būti atsižvelgiama į užtikrintas paskolas – paskolas, susijusias su turtu.

Laimei, skirtingai nei kitos tradicinių paskolų rūšys, nuosavybės teise suteikiamos paskolos suteikia aukštą patvirtinimo lygį, kuris beveik garantuoja, kad galėtumėte gauti reikiamą finansavimą.

Jei praeityje turėjote finansinių problemų ir jūsų kreditas nėra geras, arba dar nenustatėte kredito istorijos, nemanykite, kad negalite gauti paskolos. Galima pamiršti mokėjimo datas ir iškilti ekstremalių situacijų. Jūsų nuopelnas nėra visiškas jūsų atspindys. Štai kodėl nuosavų paskolų agentai dažnai nori dirbti su skolininkais, kurie turi blogą kreditą.1

Nuosavybės paskolos užtikrinamos naudojant jūsų automobilio vardą, o ne kredito istoriją. Tai suteikia skolininkams, turintiems blogą kreditą, galimybę greitai gauti reikalingą finansinę paramą!

Sužinokite daugiau apie savo kredito balą

Galite būti prasto kredito auka ir nežinote, kodėl. Taip gali nutikti todėl, kad nesuprantate visų skirtingų komponentų, kurie sudaro jūsų kredito balą. Yra 5 veiksniai kurie paprastai sudaro jūsų kredito balą. Pažinęs juos visus, geriau žinosite, ką turite padaryti, kad patobulintumėte.

 • Mokėjimų istorija– Jūsų mokėjimų istorija sudaro maždaug 35% jūsų kredito balo. Tai apima tai, kaip laiku atliekate grąžinant sąskaitas ir kitus finansinius įsipareigojimus. Jei nuolat vėluojate atlikti mokėjimus, tai gali būti priežastis, kodėl jūsų kredito balas yra šiek tiek žemas.
 • Neįvykdyti likučiai– Nesumokėjus apie 30% viso jūsų balo, negrąžinti likučiai reiškia, kiek pinigų esate skolingi kitoms skolinančioms įmonėms, bankams ar kitai finansų įstaigai, iš kurios galbūt esate skolinęsi pinigų. Kiek esate skolingi, turi įtakos jūsų kredito balui.
 • Kredito istorijos trukmė– Prisidėjus tik 15% jūsų kredito balo, jūsų kredito istorijos trukmė reiškia, kiek laiko jūs buvote „finansiškai aktyvus“. Jūsų kredito istorija prasideda tą pačią dieną, kai atidarote banko sąskaitą, gaunate kreditinę kortelę ar atliekate kitus veiksmus, kurie finansiškai įsitvirtina.
 • Naudoto kredito rūšis– Skirtingos kreditų rūšys sudaro apie 10% jūsų kredito balo. Šią jūsų kredito dalį sudaro studentų paskolos, medicininės sąskaitos, kreditinės kortelės ir kitos finansavimo rūšys.
 • Nauja kredito rūšis– Naujos jūsų kredito rūšys sudaro paskutinius 10% jūsų kredito balo. Kiekvieną kartą, kai esate patvirtintas gauti naują kreditinę kortelę, paskolą ar kitą finansavimą, tai paveiks jūsų kredito balą. Jei nuolatos kreipiatės dėl naujų kreditinių kortelių, tai atspindės ir jūsų kredito balas.

Ar paskolos dėl nuosavybės reikalauja kredito patikrinimų?

Gaunant paskolą, paprastai reikia patikrinti kreditą. Yra dviejų tipų užklausos: lengvatinių ir sunkiųjų kreditų patikrinimai.

 • Lengvatinio kredito patikrinimas: Nekeičia jūsų dabartinio balo ir paprastai nerodo jūsų kredito ataskaitoje. Naudojamas norint peržiūrėti jūsų dabartinę kredito ataskaitą ir kvalifikuoti jus skolinti.
 • Kietųjų kreditų patikrinimas: Gali pakeisti rezultatą. Tokio tipo tyrimams reikalingas jūsų patvirtinimas ir paprastai jie lieka jūsų kredito ataskaitoje 2 metus.

Jei turite blogą kreditą, bet norite nuosavybės paskolos, nesijaudinkite. Kredito patikrinimas yra būtinas atliekant bet kokį paskolos procesą, tačiau jis negali būti naudojamas kaip kvalifikacinis sprendimas, kai kalbama apie daugumą nuosavybės paskolų.

Kokia nauda suteikiama naudojant nuosavybės paskolą?

Nuosavybės paskolos gali suteikti daug naudos, dėl kurios grąžinimas tampa be rūpesčių. Pažvelkite į kai kurias privilegijas, kurias kvalifikuoti skolininkai galėtų pasinaudoti:

 • Greitas patvirtinimas: Jei neturite laiko gaišti ir jums dabar reikia skubių pinigų, žinokite, kad paskolos dėl nuosavybės suteikia greitą patvirtinimo procesą. Užklausa gali užtrukti kelias minutes, o jei greitai pateiksite dokumentus, patvirtinimą galėtumėte gauti per vieną darbo dieną!3
 • Įperkami mokėjimai: Paskolų mokėjimai ne visada yra našta jūsų biudžetui. Nuosavybės paskolos dažnai būna su prieinamais mėnesio mokėjimais, dėl kurių grąžinimo procesas yra mažiau varginantis.
 • Ilgesnės grąžinimo sąlygos: Skirtingai nuo daugelio tradicinių paskolų, nuosavybės teisės paskoloms gali būti suteikiamos ilgesnės grąžinimo sąlygos. Tai galėtų leisti kvalifikuotiems skolininkams gauti mažesnes įmokas, kurios netrikdo jų biudžeto ar gyvenimo būdo.
 • Konkurencingos kainos: Tinkamiems skolininkams galima gauti konkurencingas palūkanas, remiantis naujausia rinkos analize, ir išvengti aukščiausių palūkanų su nuosavybės paskolomis.

Kaip man kreiptis dėl nuosavybės teisių suteikimo garantijos?

Paskolos negali suteikti patvirtinimo garantijos, tačiau turėdami nuosavybės paskolą, turėtumėte daugiau galimybių gauti kvalifikaciją dėl lanksčių reikalavimų. Jei susiduriate su …

Parašykite komentarą