Kas yra paskolos modeliuoklis?

Tau reikia pinigų? Ar galvojate atnaujinti seną automobilį ir įsigyti saugesnį bei tvaresnį automobilį? Ar pas jus atėjo nenumatyta ekonominė situacija, kurios neturėjote ir užklupote kortos purtymu? Ar pagaliau atėjo tos užtarnautos atostogos ir jūs neturite pakankamai santaupų, kad galėtumėte jomis mėgautis kaip norėtumėte? Mes žinome, kad tobulumas neegzistuoja, bet jei būtų paskola, kuri buvo arti jos, tai būtų ta, kurioje mes galime kuo greičiau disponuoti pinigais ir pasiūlyti galimybę juos patogiai grąžinti laikui bėgant be piktnaudžiavimo mokesčių arba komisinius.

Jei ketinate kreiptis dėl asmeninės paskolos, kad susidurtumėte su maža ekonomine nesėkme, paskolos treniruoklis gali būti puikus sąjungininkas išanalizuoti, kuris subjektas jums siūlo sąlygas, geriausiai atitinkančias jūsų situaciją ir konkretų poreikį. Asmeninių paskolų imitatoriai yra internetiniai skaičiuotuvai, padedantys sužinoti, kokio tipo kreditas ir kuris bankas geriausiai tinka finansinei situacijai, kurią turime išspręsti. Šis paskolos modeliuoklis leidžia apskaičiuoti mokėtinas įmokas, palūkanų normą ir asmeninės paskolos mokėjimo laiką pagal prašomą sumą ir, kai kuriais atvejais, pagal mūsų finansinę padėtį paskolos metu. prašymą.

Kiekvienas subjektas paprastai turi savo internetinį paskolos modeliuoklį. Yra tokių, kurie, prieš atlikdami skaičiavimus, užduoda jums keletą klausimų, pavyzdžiui, ar jūs jau esate klientas, ar sąskaitų turėtojų skaičius, ar finansiniai duomenys, ar jau turite kitą su įmone pasirašytą banko produktą. Tai gali palengvinti asmeninės paskolos gavimą palankesnėmis sąlygomis. Tiksliau, Ispanijos bankas, kuris yra Ispanijos bankų sistemos priežiūros organas kartu su Europos centriniu banku, pateikia paskolos įmokos imitatorių, leidžiantį apskaičiuoti pradinę sumą su konkrečia palūkanų norma. terminas.

Kodėl verta naudoti asmeninį kredito simuliatorių?

Kaip matėme ankstesnėse eilutėse, asmeninis kredito treniruoklis leidžia mums žinoti sąlygas, terminus ir mėnesines įmokas, kurios geriausiai atitinka mūsų ekonomines galimybes. Nors jie yra apytikslis skaičiavimas, jie negali atsižvelgti į visus veiksnius, turinčius įtakos, pavyzdžiui, suteikiant kintamą paskolą, tiesiog įvesdami sumą ir sąlygas, kuriomis norite grąžinti skolą, dabar galite paprašyti sau paskolos rūšies idėją ir jos palūkanas.

Ši informacija yra būtina norint išanalizuoti mūsų finansinę padėtį ir patikrinti, ar tikrai galime patenkinti asmeninės paskolos įmokų mėnesinį mokėjimą, atsižvelgdami į savo pajamas, išlaidas ir skolų galimybes.

Kaip apskaičiuojamas paskolos mokėjimas imitatoriumi?

Imitatoriai, paskaičiuojantys paskolos mokėjimą, paprastai yra labai intuityvūs. Paprastai pats įrankis paprastai tiesiogiai įveda palūkanų normą, su kuria subjektas veikia, todėl jums tereikia patekti į svetainę, eiti į paskolos mokesčio modeliuoklį ir įvesti šią informaciją:

  • Suma, kurios norite paprašyti.
  • Taikoma palūkanų norma, jei ją žinote (paprastai pati skaičiuoklė šiuos duomenis įveda automatiškai).
  • Įmokos, kuriomis norite grąžinti paskolą.

Atlikdami šiuos paprastus veiksmus, didžioji dauguma paskolos modeliuoklių dabar gali apskaičiuoti jūsų kreditą, informuodami jus apie naudingiausią pasiūlymą dėl pinigų sumos, kurios norite paprašyti, ir sąlygas, kuriomis jums būtų patogiau ją grąžinti.

Tradiciniai bankų subjektai taip pat paprastai prašo kitokios informacijos, pavyzdžiui, ar jūs jau esate subjekto klientas, ar sąskaitų turėtojų ar sąskaitų skaičius, ar yra darbo užmokesčio ar garantijų, ar jau esate sudarę sutartį dėl kito finansinio produkto. Šios konsultacijos tikslas yra patobulinti jūsų pasiūlymą, kad galėtumėte pasiūlyti pelningiausias ir patraukliausias sąlygas. Tačiau jei neatitinkate nė vienos iš šių patalpų, bankas gali tiesiogiai nuspręsti nesuteikti paskolos, nes jos sąlygos apskritai yra griežtesnės nei bendrovių. fintech.

Kaip naudotis „Creditea“ treniruokliu?

„Creditea“ mes ieškome būdų, kaip tai padaryti jums kuo lengviau, kai reikia gauti reikalingus pinigus. Dėl šios priežasties mes sukūrėme judrų, greitą ir intuityvų paskolų treniruoklį. Jums tereikia įeiti į mūsų svetainę ir į asmeninį kredito simuliatorių įvesti sumą, kurios norite paprašyti, ir terminą, per kurį norite ją grąžinti: mūsų skaičiavimo įrankis, aprūpintas pažangiausiomis technologijomis, parodys apytikslį skaičių, leidžia suprasti, kokios finansinės pastangos reikalingos kreditui grąžinti.

Kredito modeliuoklis, kurį siūlome jums „Creditea“, apskaičiuoja apytikslį mokestį, kurį turėsite sumokėti, pagal prašomą sumą ir terminą, per kurį norite grąžinti pinigus. Tačiau norėdami sužinoti, koks yra galutinis mėnesinis mokėjimas, turite atsiųsti mums šiuos dokumentus:

  • Galiojantis asmens tapatybės dokumentas arba pasas, patvirtinantis jūsų gyvenamąją vietą Ispanijoje.
  • Asmenukė, kuri įrodo, kas tu esi.
  • Banko sąskaitos numeris Ispanijoje, kad galėtume jums pervesti jūsų kredito sumą.
  • Kontaktinis mobiliojo telefono numeris, skirtas susisiekti su jumis ir pranešti jūsų užklausos būseną.

Be to, turite atitikti daugybę reikalavimų. Visų pirma, jūs turite būti pilnametis. Antra, labai svarbu, kad turėtumėte įrodomų periodinių pajamų šaltinį (darbo užmokestis arba pensija, pašalpa, nuolatinės pajamos kaip savarankiškai dirbantis asmuo). Galiausiai jie neturėjo jūsų įtraukti į nusikalstamų veikų sąrašą, pvz., RAI ar ASNEF.

Tai leis mums sužinoti jūsų finansinę padėtį prašymo pateikimo metu ir tokiu būdu galėsime pritaikyti paskolos sąlygas pagal jūsų asmenines aplinkybes.

Tačiau suma, kurią iš pradžių rodo „Creditea“ treniruoklis, gali būti skirtinga jūsų naudai per visą grąžinimo terminą: jei bet kuriuo metu nuspręsite mokėti didesnę įmoką nei ta, kurią siūlėme, arba grąžinti dalį paskolos, tai sumažins bendrą sumą. palūkanų, taigi ir galutinė suma, kurią grąžinsite mums, bus mažesnė. Be to, mes niekada netaikysime komisinių už atidarymą, valdymą ar atšaukimą (visiškas ar dalinis).

Kaip matėte, „Creditea“ sukūrėme pažangų paskolų modeliuoklį, kuris bus naudojamas kaip vadovas norint apskaičiuoti įmokas ir žinoti, ar sugebate susitvarkyti su šia skola. Tačiau jei turite klausimų, visada galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo komandą, su kuria galite susisiekti kiekvieną savaitės dieną, nuo 9:00 iki 21:00. Galite nusiųsti mums el. Laišką adresu [email protected] arba paskambinti mums telefonu 902 201 232. Pabandykite pasinaudoti mūsų kredito modeliuokliu ir kontroliuoti savo ekonomiką!

Parašykite komentarą