Kas yra piniginė? Viskas apie elektronines pinigines!

Šiais laikais viskas linkusi skaitmeninti ir tai pasiekė tašką, kad net mūsų banko duomenys ar kreditinės kortelės pradeda patekti į naują virtualų pasaulį. Taip atsiranda vadinamosios elektroninės piniginės. „Creditea“ norime jums gerai pasakyti, iš ko susideda šios elektroninės piniginės ir kaip mes galime jomis naudotis. Gal pradėkime?

El. Piniginės yra mobiliosios programos, saugiai saugančios mūsų kreditinių kortelių duomenis ir leidžiančios daugumoje įstaigų atsiskaityti per mobilųjį telefoną, neturint kreditinės kortelės viršuje.

Jo pavadinimas kilęs iš elektroninės piniginės, t. Y. Elektroninės piniginės, santrumpos anglų kalba, nors taip pat labai dažnai jas vadinama skaitmenine pinigine.

  1. Kokie yra šios mokėjimo formos pranašumai?

Elektroninių piniginių naudojimas mokant populiarėja labai greitai, nes tai suteikia daug privalumų:

  • Visų pirma būtina pabrėžti, kad juo naudotis yra labai praktiška, paprasta ir patogu, nes mokėjimas atliekamas greičiau nei įprasto kreditinės kortelės įvedimas POS. Be to, daugumoje operacijų nebūtina naudoti kaiščio, jei kaina nėra per didelė.

  • Kitas jiems būdingas privalumas yra saugumas. Tai yra viena iš labiausiai lemiančių charakteristikų jas naudojant. Daugelyje mobiliųjų įrenginių yra biometrinės technologijos, tai yra veido, balso ar pirštų atspaudų atpažinimas. Ši technologija daugeliu atvejų taikoma elektroninėms piniginėms, norint pasiekti mūsų banko duomenis, todėl išskirtinė prieiga prie kortelių garantuojama daug saugiau nei naudojant fizines korteles, nes atsiskaityti su pastarosiomis, vogti iš mūsų gali būti taip paprasta kaip pastebėti smeigtuką, kurį įvedame į POS priimdami pirkinį.

  • Jei jus jaudina tai, kad kortelės duomenys yra nutekinti internete, jums nereikia jaudintis, nes jūsų duomenys yra užšifruoti, todėl be leidimo kam nors praktiškai neįmanoma jų gauti. Bet kokiu atveju „Creditea“ rekomenduojame užtikrinti atsisiųstos mobiliosios programos patikimumą ir neįvesti banko ar asmens duomenų, kol nepatvirtinsite, ar jie saugūs. Tokiu būdu išvengsime vagysčių ir aferų aukų.

  • Be to, elektroninėse piniginėse visi su kortelėmis atlikti judesiai saugomi kaip elektroniniai kvitai, todėl naudojant juos nereikia gaišti popieriaus. Be to, sunkiau pamesti telefoną nei atspausdintas bilietas, kuris pateisina pirkimus ir atspindi mokesčius, todėl jis taip pat palengvina pretenzijas klaidingo apmokestinimo atveju.

  1. Kaip veikia piniginė?

Norint funkcionuoti elektroninėse piniginėse, NFC ir bekontaktės technologijos yra būtinos. Jei šie du elementai yra prieinami mobiliajame telefone ir pirkimo vietoje, mokėjimo programa veiks tinkamai.

„Near Field Communication“ technologija, geriau žinoma akronimu NFC, susideda iš mažo nuotolio belaidžio ryšio technologijos, be kurios būtų neįmanoma naudotis elektroninėmis piniginėmis. Šiandien jis yra įtrauktas į daugumą išmaniųjų telefonų ir mobiliųjų įrenginių ir leidžia nedelsiant perduoti didelius duomenų kiekius.

Norint naudoti elektroninę piniginę, taip pat būtina, kad įstaiga, kurioje bus atliekamas mokėjimas, turėtų bekontaktę technologiją, tai yra, kad ji leistų atsiskaityti bekontakčiai. Ši technologija leidžia atsiskaityti POS neįvedus fizinės kredito ar debeto kortelės.

Trumpai tariant, bekontaktė ir NFC technologija papildo viena kitą ir leidžia atsiskaityti per elektronines pinigines.

  1. Kaip atsiskaityti pinigine?

Šis mokėjimo būdas apima labai paprastą procesą. Tiesiog turite atsisiųsti norimą el. Piniginę, visada patikrindami, ar ji saugi, ir įveskite norimos naudoti kredito ar debeto kortelės duomenis. Kaip jau paaiškinome, šie duomenys bus šifruojami ir prie jų galėsite prisijungti tik jūs. Užregistravę kortelę, galite ją palikti namuose ir atsiskaityti per mobilųjį telefoną. Naudodami paprastą gestą, pavyzdžiui, priartindami savo išmanųjį telefoną prie POS, atliksite mokėjimą. Net nereikia įvesti smeigtuko, jei pirkimo kaina neviršija maksimalios jūsų banko nustatytos sumos.

Trumpai tariant, elektroninės piniginės yra atsiskaitymo forma, kuri pastaruoju metu atsirado dėl NFC ir bekontakčių technologijų plėtros ir kuri plito šviesos greičiu. Saugumas, patogumas, paprastumas ir greitis yra pagrindiniai el. Piniginių pranašumai, palyginti su tradiciniais mokėjimo būdais, ir jie yra atsakingi už šios naujovės sėkmę mokant, nes dėl jų paplito jų naudojimas. Taigi šiandien jau yra daug vartotojų, kurie pamiršta korteles namuose ir perka per mobilųjį telefoną. O tu, ar užsiregistruoji?

Parašykite komentarą