Kas yra tiesioginis skolintojas? | Skolinti tiesiogiai

„Dot Dot“ paskolos yra tiesioginis skolintojas, galite tiesiogiai kreiptis dėl paskolos pas mus, o mes skoliname lėšas tiesiogiai jums. Patvirtintiems pareiškėjams sutarta paskolos suma bus pervesta tiesiai į nurodytą banko sąskaitą.

Tiesioginio skolintojo naudojimo pranašumai

Kreipimasis dėl paskolos su tiesioginiu skolintoju reiškia, kad kredito kreipimosi procesas paprastai yra labai paprastas ir jūs galėsite visiškai kontroliuoti, kurioms įmonėms buvo pateikti jūsų duomenys. Brokeris gali perduoti jūsų informaciją kitoms daugeliui įmonių, kad pabandytų surasti jūsų prašomą kreditą. Paprastai jie patys pinigų neskolina.

Taip pat galite tiesiogiai susisiekti su skolintoju, kad galėtumėte susisiekti su juo, jei turite klausimų ar klausimų, ir prireikus jis galės su jumis susisiekti.

Tiesiog pasiskolinkite tai, ko jums reikia

Naudodami „Dot Dot“ paskolas turite aiškias ir nesudėtingas galimybes pasirinkti paskolą, kad atitiktų jūsų poreikius, o lankstūs grąžinimo laikotarpiai priklauso nuo norimos pasiskolinti sumos. Tai reiškia, kad galite pasirinkti sau tinkamiausią paskolą, neatsižvelgiant į tai, ar reikalingas skubus namo remontas, ar didesnę nei įprasta sąskaitą.

Galite kreiptis internetu paprastu ir patogiu procesu, o pirminį sprendimą galite gauti per kelias minutes.