Kavos aparatas – į ką turėtumėte atkreipti dėmesį?

Kiekvieno tikro kavos mėgėjo svajonė yra tinkamas kavos aparatas. Bet ką iš tikrųjų reiškia kavos aparatas? O kiek gali kainuoti tokia įranga? Ar bus geresnė kapsulė, perpildymas ar slėginis kavos aparatas? Mes patariame į ką atsižvelgti perkant kavos aparatą.

Vis daugiau žmonių atsisako tirpios kavos ir nusprendžia įsigyti kavos aparatą. Dažniausiai tai atsiranda dėl to, kad geros kavos skonį pažinome kavinėse ir restoranuose ir norime juo mėgautis mėgstamame fotelyje. Mes galime rinktis iš daugybės skirtingų modelių, nuo pagrindinių iki pažangesnių. Kaip galite lengvai atspėti, ne visiems mums reikia namuose aukščiausios lentynos kavos aparato. Kaip išsirinkti tinkamą savo poreikiams, kad nebūtų be reikalo permokėta?

Ar verta pirkti kapsulinį kavos aparatą?

kiek kainuoja kavos aparatasKapsulinė mašina dažnai yra pigiausias sprendimas. Tačiau tai netiks mums visiems. Kapsulinis aparatas yra tam tikras automatinis slėgio kavos aparatas, kurio veikimas nereikalauja per daug žinių ir pastangų. Tačiau prieš nuspręsdami jį pirkti, susigundę daugiausia kaina, turime žinoti keletą dalykų.

Visų pirma – tokio tipo kavos aparatuose dažniausiai galite naudoti tik vienos rūšies kavą, t. Y. Tą, kurią pateikia gamintojas. Tai reiškia, kad jei įsigysime kavos aparatą, kurį palaikys, pavyzdžiui, „Jacobs“ prekės ženklas, tada galėsime jame naudoti tokią kavą. Be to, turime atsižvelgti į tai, kad dauguma šio tipo kavos aparatų neturi pieno putojimo funkcijos. Tačiau jei minėti klausimai jūsų atveju nekelia problemų, greičiausiai būsite patenkinti kapsulių aparatu. Juolab, kad jos veikimas yra tikrai paprastas – tiesiog įdėkite kapsulę į reikiamas vietas ir palaukite, kol kava bus paruošta. Tai tikrai užtrunka.

Filtrinis kavos aparatas – kam jis veiks?

Filtriniai kavos aparatai neabejotinai gali rasti savo gerbėjų. Šio tipo įranga turėtų ypač gerai veikti žmonėms, kurie labiausiai mėgsta paprastą juodą kavą. Nes tai, ką mums padarys perpildytas kavos virimo aparatas. Jos veikimo principas yra tikrai labai paprastas. Vanduo, pašildytas iki atitinkamos temperatūros, pilamas per kavą, dedamą į popieriaus filtrą, ir lėtai kondensuojamas į ąsotį. Tačiau turime atsižvelgti į tai, kad viso ąsočio užpildymas gali užtrukti ilgai.

Jei norime, kad kava ilgą laiką palaikytų reikiamą temperatūrą, verta rinktis modelį, kurio ąsočio pagrinde yra įmontuotas šildytuvas. Tada kava neatvės taip greitai, kol bus įjungtas aparatas. Kai kuriuose lašinamųjų kavos aparatų modeliuose yra įmontuotas malūnėlis, todėl galime mėgautis šviežiai maltos kavos skoniu. Ir šis tikrai skaniausias.

Espresso aparatas – geriausias pasirinkimas?

geriausias kavos aparatasEspreso aparatai yra neabejotinai plačiausia kategorija. Tai apima ne tik minėtus kapsulinius kavos aparatus, bet ir daugelį kitų modelių. Tai taip pat pažangiausia įranga, kuri lengvai sumals kavą, suputos pieną ir paruoš gardžią latę. Galime pasirinkti automatinį kavos aparatą – tai tikrai geriausias pasirinkimas žmonėms, kurie tikisi geros kavos, nesigilindami į nereikalingas detales.

Taip pat yra kavos virimo aparatų „portafilter“. Tai yra šiek tiek aukštesnė vairavimo mokykla, nes jai reikia iš anksto sumaltos kavos. Todėl toks pirkimas dažnai vyksta kartu su trintuvu. Pusiau automatiniuose kavos aparatuose gali būti purkštukas pienui putoti, atsižvelgiant į tai, kokį modelį nuspręsite įsigyti. Tai yra geras pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta labiau kontroliuoti savo ruošiamą kavą.

Kiek kainuoja kavos aparatas?

Kaip jau minėjome anksčiau, vienas pigesnių variantų bus kapsulinis kavos aparatas. Vieną galime nusipirkti net už 200 PLN. Tačiau turime suskaičiuoti tai, kad pridėjus eksploatacijos išlaidas, jos neišeina taip pigiai. Perpildytas kavos aparatas taip pat nėra brangus verslas, variantą be kavos malūnėlio galima įsigyti už mažiau nei 200 PLN. Savo ruožtu tokio tipo kavos aparatas su įmontuotu malūnėliu kainuoja apie 300–400 PLN.

Automatiniai espreso aparatai yra vieni brangiausių. Tačiau verta papildyti tokią įrangą, jei dažnai geriame kavą ir neįsivaizduojame jos be pieno. Tokio kavos aparato kaina siekia nuo 1000 PLN. Tačiau šiuo atveju mūsų niekas neriboja – nei kavos rūšis, nei jos prekės ženklas. Štai kodėl tikrai verta papildyti šio tipo kavos aparatus ir mėgautis skania kava namuose. Jei neturime tokios nemokamų pinigų sumos, šiam tikslui gali būti naudinga pasiimti greitą paskolą internetu. Pasiskolintus pinigus grąžinsime po to laiko, kuriam paėmėme paskolą, o gardžia kava galėsime mėgautis labai ilgai ir be jokių apribojimų.

Parašykite komentarą