Kiek kainuoja „Ace Cash Express“, norint išsigryninti asmeninius čekius?


Parašyta: Howmuchisit.org darbuotojai

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 m. Rugpjūčio 9 d


„ACE Cash Express“ yra finansinė įstaiga, siūlanti trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas iki atlyginimo, kuriai nereikia banko sąskaitos.

Be paskolų iki atlyginimo, už nedidelį mokestį jie taip pat grynaisiais čekiais.

Naudodami savo sudėtingą čekių grąžinimo sistemą, jie gali gryninti praktiškai bet kokio tipo čekius rinkoje.

Kiek kainuoja čekio gryninimas „Ace Cash Express“?

Čekio gryninimo „ACE Cash Express“ kaina priklausys nuo jūsų turimo čekio tipo. Vidutiniškai asmeninio čekio gryninimo išlaidos gali svyruoti nuo 2% iki 6%. Pavyzdžiui, norėdami išgryninti valstybinį čekį, jie ims 2% mokestį. Jei čekis sukurtas kompiuteriu, jie ims 2 1/2 procento mokestį, galiausiai, jei tai asmeninis čekis ar pinigų pavedimas, jie imsis 6 proc. Pavyzdžiui, 1 000 USD valstybinis čekis jums kainuos 30 USD, o asmeninis 1 000 USD – 60 USD.

Pagal šį „BankRate.com“ straipsnį jie teigia, kad „ACE Cash Express“ ima 3% čekio sumos. Šis mokestis gali skirtis kiekvienoje vietoje.

Orlando mieste, Floridoje, „Yelp“ narys pareiškė, kad už darbo užmokesčio čekį jiems buvo mokama 2 proc., Tačiau už ranka rašytą čekį imta daugiau.

„Ace Cash Express“ čekių grąžinimo apžvalga

ACE gali gryninti šių tipų čekius: darbo užmokesčio, asmeninius, čekius, mokėtinus įmonei, kasos čekius, pajamų mokesčio grąžinimus, vyriausybės čekius, atsiskaitymus draudime ir pinigų perlaidas.

Išgryninę čekį, jie gali jį įkelti į iš anksto apmokėtą debeto kortelę arba tiesiog duoti jums grynųjų. Šią debeto kortelę galima papildyti, kai grąžinate kitą čekį, arba galite ją sunaikinti, kai baigsite, jei tai yra vienkartinis dalykas.

Prieš grąžinant čekį, jie patikrins čekį naudodami savo sudėtingą sistemą, kad įsitikintų, jog yra lėšų. Jie taip pat paprašys jūsų teisinio asmens tapatybės dokumento ir reikalaus jūsų parašo čekio gale.

Anot svetainės, patvirtinimo procesas yra lengvas, nereikia tikrinti kredito ir nereikia skirti paskyrimo.

Kokios yra papildomos išlaidos?

Jei pinigai įkeliami į debeto kortelę, gali būti taikomi kai kurie iš anksto sumokėti mokesčiai, be procentų, kuris jau yra paimtas iš čekio. Kai kurių nuomone, jei jūs naudojate debeto kortelę, doleris mokamas prie kiekvieno pirkinio.

Patarimai žinoti:

Kad galėtumėte gryninti čekį, jums reikės asmens dokumento su nuotrauka.

Nors jie dažniausiai išgrynina čekius, jie negalės dirbti esant tam tikroms aplinkybėms. Norėdami žaisti saugiai, paskambinkite į artimiausią vietą, kad sužinotumėte, ar jie galės jums padėti atlikti jūsų tikrinimą.

Kitos paslaugos

Paskolos išsimokėtinai. Paskolą išsimokėtinai galima imti nuo 200 USD iki 2000 USD. Ši paskola suteiks jums ilgesnį laiką ją grąžinti, o tai reiškia, kad jūsų individualūs mokėjimai bus mažesni. Tokio tipo paskolą galima gauti nedelsiant, nepatvirtinus ilgo laukimo laikotarpio; šie pinigai taip pat gali būti jums atiduoti grynaisiais, kaip debeto kortelė arba pervesti į jūsų pasirinktą banko sąskaitą. Taip pat suteikiama 48 ar 72 valandų garantija, tai reiškia, kad jei suprasite, kad paskolos jums nereikia per šį laikotarpį, galite atsiimti pinigus be jokių baudų.

Pavadinimo paskola. Jei turite automobilį, galite naudoti jo pavadinimą kaip užstatą paskolai gauti. Tačiau tai reiškia, kad jei negrąžinsite paskolos, ACE bus teisėtai leidžiama pasiimti jūsų automobilį.

Paskolos iki atlyginimo. Jei jums reikia tik susitvarkyti iki atlyginimo dienos, tokio tipo paskolą galima pasiimti trumpam laikui iki 1000 USD. Viskas, ko jums reikia, yra darbo įrodymas, įrodantis, kad netrukus turėsite atlyginimą.

Iš anksto apmokėta debeto kortelė. Jei turite prastą kreditą ir sunkiai gaunate debetinę ar kreditinę kortelę, ACE gali jums įsigyti iš anksto apmokėtą. Tokiu būdu jums nereikės nešiotis grynųjų, bet galėsite naudotis savo pinigais, kai jų prireiks. Ši kortelė bus priimta visur, kur priimama „Visa“.

Automobilių draudimas. ACE turi automobilių draudimą, kurio kainos yra konkurencingos ir kurias lengviau patvirtinti.

Kaip galiu sutaupyti pinigų?

Paskolų iki atlyginimo dienos paprastai ima didesnius mokesčius, kurie paprastai neturi daug prasmės. Jei įmanoma, pabandykite atidaryti taupomąją ar atsiskaitomąją sąskaitą savo vietiniame banke ir nemokamai išsigryninti čekius.

Jei ketinate naudotis tokia paslauga, kaip gryninti čekį, pabandykite gauti kitų bendrovių, pvz., „Walmart“ ir kitų bankų, tarifus. Dauguma, jei ne visi, turėtų galėti pateikti jums citatą telefonu.

Yra ir kitų įstaigų, kurios gali gryninti tam tikrų rūšių čekius, net tokiose vietose kaip vietinė savitarnos parduotuvė. Prieš priimdami sprendimą, patikrinkite visas savo galimybes.


Reklamos atskleidimas: Šiame turinyje gali būti persiuntimo nuorodų. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų informacijos atskleidimo politiką.

Null

Vidutinė nurodyta kaina: 0 USD

Kiek išleidote?

Parašykite komentarą