Kiek kainuoja išleistuvės?

Prom: Vakaras, kuris daugelį abiturientų budi naktį. Galima net susigundyti sakant, kad tai yra vienas iš svarbiausių įvykių mokykloje. Tačiau ši galimybė yra gana brangi. Taigi patikrinkime, kiek gali kainuoti išleistuvės.

Kur prom?

Išleistuvių išleistuvės gali būti įvairių formų. Yra tikrai neįprastų išleistuvių idėjų – pavyzdžiui, … jūroje organizuojami kamuoliai. Ši forma ypač populiari tarp pajūrio mokyklų mokinių. Renginys vyksta specialiai samdomu keltu. Be neįprastos aplinkos, likusi dalis dažnai būna tradicinė – nes yra vakarinių suknelių ir polonezų šokių. Įdomūs ir teminiai renginiai – pavyzdžiui, vakarai diskotekos ritmu ar stilizuoti 1920 m.

Tačiau tradiciniai kamuoliai nuomojamame restorano kambaryje vis dar yra populiariausi. Šiais laikais mokyklų vakarėliai yra reti – galbūt todėl, kad mokyklos išleistuvėms reikia daug daugiau pasiruošti. Jūs turite užsisakyti maitinimą ir patys papuošti kambarį. Ir mes turime viską, kas įtraukta į nuomojamą valgomąjį. Poros kainos priklauso nuo vietos, kur bus rengiama išleistuvių šventė, nesvarbu, ar tai didelis miestas, ar greičiau mažas miestelis. Vidutinė kaina svyruoja nuo 350 PLN iki 500–600 PLN už žaidimą dviems.

Kiek iš tikrųjų kainuoja išleistuvės?

Paprastai didžiausios išlaidos išleidžiamos ruošiantis išleistuvėms – tai yra šio ypatingo vakaro apranga, makiažas, kirpykla. Taigi paskaičiuokime, kiek gali kainuoti išleistuvės.

Suknelių kainos vidutiniškai svyruoja nuo 150 iki 400 zlotų. Nors mus iš tikrųjų riboja tik fantazija – ilgi rutuliniai chalatai gali kainuoti iki 800 PLN. Jei būsimas abiturientas pasirenka dizainerio suknelę, kaina gali net padvigubėti. Dalyvių vyrų dalis yra daug geresnėje situacijoje – kostiumas paprastai kainuoja nuo 300 iki 500 zlotų, o aprangą galima naudoti kitomis progomis, pavyzdžiui, abitūros egzaminui.

Svajingą išvaizdą užbaigs makiažas ir manikiūras. Tai savo ruožtu gali kainuoti 150–200 PLN. Nepamirškime apie papildomas išlaidas: fotografui, operatoriui ir didžėjui, kaina yra padalinta tarp renginio dalyvių ir paprastai neviršija kelių dešimčių zlotų.

Greita internetinė paskola išleistuvėms

Apibendrinant galima pasakyti, kad vidutinės išleistuvių kainos yra lygios 1000 zlotų. Namų biudžete tai tikrai gali būti nemažos išlaidos. Jei jūsų išlaidos viršija jūsų finansines galimybes, verta apsvarstyti greitą ir saugią paskolą internetu iki atlyginimo dienos. Per 30 dienų ramiai grąžinsime pinigus ir to dėka suteiksime savo vaikams nepamirštamą patirtį ir gerą savijautą.

Kiek kainuoja išleistuvės?

Parašykite komentarą