Kimbi / Atsiliepimai ir skundai

Greita paskola nėra geriausias sprendimas kiekvienoje situacijoje. Kartais, kai jums reikia papildomų lėšų ilgainiui, arba jei nežinote, kiek reikės pinigų, „Kimbi“ kredito linija gali būti patogus būdas skolintis.

„Kimbi“ kredito linija yra taip pat paprasta naudotis, kaip ir greitomis paskolomis, nes ją galima įsigyti internetu. Tinkamo mokumo klientai, neišeidami iš namų, gali atidaryti kredito linijos sąskaitą greičiau nei per pusvalandį. Išdavus kredito limitą, galite bet kada pasiimti reikalingas sumas. Grąžinkite, ką išleidote, ir vėl pasiskolinkite, neviršydami savo kredito limito!

Gaukite pinigų iš Kimbi

Kimbi siūlo šias kreditų rūšis:

Kredito linija:

  • turima suma nuo 100 € iki 1500 €;
  • grąžinimo terminas nuo 1 mėnesio iki 60 mėnesių.

Kodėl verta rinktis Kimbi?

Kreipimasis dėl kredito limito, sąskaitos aptarnavimas ir pinigų atsiėmimas yra nemokamas. Palūkanų norma yra 7% per mėnesį, o palūkanos mokamos tik už išleistą sumą, o ne už visą kredito limitą. Palyginti su greitomis paskolomis, kurias reikia grąžinti iki tam tikros datos, „Kimbi“ kredito linija turi lankstesnes grąžinimo sąlygas.

„Kimbi“ vykdo savo komercinę praktiką vadovaudamasi Vartotojų apsaugos centro rekomendacijomis, todėl čia yra tinkama vieta ieškoti atsakingo ir patikimo skolintojo. Su kredito linijos sutartimi, visomis paskolos panaudojimo ir grąžinimo sąlygomis galite susipažinti skolintojo svetainėje. Ten rasite kontaktų ir galėsite užduoti klausimų apie skolinimosi tvarką. Su Kimbi galite bendrauti patogiausiu būdu: telefonu, el. Paštu ar per internetinį pokalbį.

Kaip kreiptis dėl „Kimbi“ paskolų?

„Kimbi“ kredito linija yra prieinama internete, todėl galite užpildyti prašymo formą jums patogiu laiku. Užtruksite apie 20–30 minučių, kol užregistruosite, užpildysite paraišką ir lauksite skolintojo sprendimo. Norėdami atidaryti „Kimbi“ kredito linijos sąskaitą, jums reikės:

  • užsiregistruokite skolintojo svetainėje ir nurodykite norimą kredito limitą, savo kontaktinę informaciją ir duomenis apie pajamų lygį;
  • sumokėti 0,01 euro dydžio registracijos mokestį, kad paskolos davėjui būtų saugiausiai pranešta apie savo banko sąskaitos numerį;
  • patvirtinti kredito limito paraišką ir nusiųsti ją skolintojui.

Peržiūrėjęs paskolos paraišką, paskolos davėjas nedelsdamas informuoja klientą apie savo sprendimą. Kai kuriais atvejais gali tekti pateikti papildomos informacijos, pavyzdžiui, pajamų įrodymą, tačiau daugeliu atvejų kredito limitą galima gauti nedelsiant. Kredito limito suma pervedama tik į „Swedbank“, „Citadele“, „Nordea“, DNB ir „Norvik“ bankų sąskaitas
.

Parašykite komentarą