Kimbi.lv | Atsiliepimas kredits247.lv

kimbi-atsiliepimai-lt

Kimbi.lv kredito linija yra naujas skolinimo produktas. „Kimbi.lv“ prekės ženklas veikia tarptautinėje paskolų kompanijų grupėje „4finace“, turinčioje ilgametę patirtį skolinimo srityje. „4finance“ grupė buvo įkurta 2008 m. Ir nuo to laiko labai išaugo ir vystėsi. Šiuo metu „4finance“ grupė jau veikia 15 šalių 3 skirtinguose žemynuose. Nuo pat įkūrimo „4fainace“ grupė suteikė daugiau nei 11 500 000 privačių paskolų, kurių bendra suma viršijo 3,4 mlrd. EUR. Kiekvieną dieną ši skolinimo grupė vykdo daugiau nei 15 700 klientų prašymų. Tai yra viena iš sparčiausiai augančių įmonių grupių skolinimo srityje visame pasaulyje. „4finace“ planuoja tapti pasauline nebankinių paskolų lydere. Tiek „4finace“ grupė, tiek pats „Kimbi.lv“ prekės ženklas vadovaujasi atsakingo skolintojo praktika. „Kimbi.lv“, kaip ir kiti „4finance“ prekės ženklai, taip pat yra Latvijos alternatyvių finansinių paslaugų asociacijos (LAFPA) narys.

Kimbi.lv siūlo tokią skolinimo paslaugą kaip kredito linija. Tai reiškia, kad klientui suteikiamas konkretus kredito limitas, iš kurio galima pasiskolinti tik reikiamą pinigų sumą. Palūkanos už paskolą mokamos tik už pasiskolintą sumą, o ne už visą kredito limitą. Palūkanų norma yra 10% per mėnesį nuo sumokėtos sumos. Už prašymo apdorojimą, pinigų išėmimą ir sąskaitos aptarnavimą papildomai mokėti nereikia. Jei klientas turi banko sąskaitą viename didžiausių Latvijos komercinių bankų („Citadele“, DNB, „Nordea“, „Norvik“ ar „Swedbank“), patvirtinus paslaugos prašymą, paslaugą galima gauti per 10 minučių. Kredito linijos suma yra iki 1 500 EUR. Pateikti paskolos paraišką galima užpildžius paraiškos formą įmonės tinklalapyje. Užpildęs anketą, potencialus klientas turi patvirtinti savo tapatybę išsiųsdamas 0,01 EUR nurodytu sąskaitos numeriu. Paskola turi būti grąžinta pavedimu į tą patį sąskaitos numerį. Klientas gali grąžinti paskolą dalimis, kiekvieną mėnesį grąžindamas privalomą minimumą, arba grąžinti visą pasiskolintą sumą iš karto.

* REKLAMA

Kimbi.lv oficiali svetainė yra https://www.kimbi.lv. Galima užpildyti paskolos paraiškos formą, taip pat rasti visą reikalingą informaciją, susijusią su „Kimbi.lv“ kredito linija. Jei turite papildomų klausimų, taip pat galima susisiekti su Kimbi.lv atstovais paskambinus 67799090 arba parašius el. Paštu [email protected]. Bendrovės interneto svetainėje taip pat yra internetinis pokalbis. Kimbi.lv juridinis adresas yra Lielirbes gatvė 17a – 9, Ryga. Į klausimus bus atsakyta ir paskolos paraiškos bus tvarkomos įmonės darbo valandomis – kiekvieną dieną nuo 7:00 iki 23:00.

Norėdamas gauti kredito limitą iš „Kimbi.lv“, klientas turi atitikti tam tikras sąlygas. Klientas turi būti Latvijos gyventojas nuo 20 iki 75 metų, turintis banko sąskaitą viename iš Latvijos komercinių bankų ir aktyvų mobiliojo telefono ryšį. Kredito linijai prijungti nereikia jokio užstato ir garanto užstato. Taip pat nebūtina įrodyti savo mokumo, tačiau skolininkas turi būti mokus. Pildant anketą būtina nurodyti savo mėnesines pajamas ir išlaidas.

Gauti paskolą

Atkreipkite dėmesį, kad straipsnis buvo paskelbtas 2016-09-30 o joje esanti informacija – darbo laikas, akcijų aprašymai, informacija apie skolintojo kontaktus, minimalias ir didžiausias paskolos sumas – gali būti pasenusi. Tikslią informaciją visada galite rasti šio skolintojo svetainėje. Jei radote netikslumų, praneškite apie tai [email protected]

Parašykite komentarą