Kodėl „Facebook“ uždraudė paskolų paskolų reklamavimą?

„Facebook“ neseniai paskelbė, kad imsis veiksmų, kad sustabdytų „užmaskavimą“ ir imsis sukčiavimo bei suklastotų naujienų. Tai taktika, kurią naudoja daugelis blogų veikėjų, kad išvengtų aptikimo „Facebook“ ir visame internete. Ką tai reiškia darbo dienos paskolos reklamai? „Cashfloat“ tyrinėja.

paskolos iki atlyginimo reklama - cashfloat

Šiame straipsnyje apie „Facebook“ kovą su neteisėtais paskolų paskolų reklamuotojais išnagrinėsime:

 • Kaip „Facebook“ ir „Google“ kovoja su paskolų iki atlyginimo reklama
 • „Facebook“ draudžia maskuotis.
 • Kodėl atlyginimų dienos skolintojams draudžiama reklamuotis?
 • Sužinokite, kaip uždengti skelbimą
 • Kaip darbo dienos paskolų bendrovės naudoja „maskavimą“?
 • Veiksmas, kurio imsis „Facebook“
 • Išvados

„Facebook“ ir „Google“ atsisakė paskolų iki atlyginimo reklamos.

Nuo 2015 m. „Facebook“ ir vėliau „Google“ nebeleido skubių paskolų kompanijoms reklamuotis savo svetainėse. Privatumo ir vartotojų grupės privertė abi įmones imtis veiksmų padidėjus spaudimui, siekiant apsaugoti pažeidžiamus vartotojus. Šis „Facebook“ politikos pokytis įvyko po to, kai žmonės apkaltino svetainę darę įtaką 2016 m. Amerikos prezidento kampanijai. Jie apkaltino juos nesugebėjimu pašalinti netikras naujienas, kurios galėjo turėti įtakos žmonių pažiūroms. Taigi jie dabar aktyviai medžioja veikėjus, naudodami paspaudimus, šlamštą, žemos kokybės svetaines ir apgaulę, ir sieks sustabdyti „maskavimo“ taktiką.

„Facebook“ draudimas „maskuotis“

„Facebook“ paskelbė, kad jie kovoja su „maskavimu“. Jie tai kelia siekdami sustabdyti reklamuotojus, kurie nesilaiko savo bendruomenės standartų ir reklamavimo taisyklių. „Cloaking“ yra triukas, kurį naudoja kai kurios įmonės ir šlamšto siuntėjai, rodantys moderatoriams ar paieškos sistemų vorams gražiai atrodančią jų svetainės versiją. Tačiau jų vartotojai mato visai ką kita. Už šias svetaines atsakingi veikėjai uždirba pinigus už paspaudimą ar svetainės peržiūrą. Jie nukreipia vartotojus nuo reklamos į visai kitą, nei buvo rodoma iš pradžių.

paskolos iki atlyginimo reklama - cashfloat

Kodėl „Google“ ir „Facebook“ nori uždrausti paskolų įmones savo svetainėse?

2015 m. „Facebook“ uždraudus savo darbo dienos paskolų reklamą savo svetainėje, „Google“ subyrėjo į spaudimą, kurį joms darė daugybė pilietinių ir žmogaus teisių gynėjų grupių. Kadangi JAV nereglamentuoja Amerikos darbo užmokesčio pramonės, lygiai taip pat, kaip nauji reguliavimo įstatymai reguliuoja greitųjų paskolų skolintojus JK, daugelis žmonių gali patirti didelių finansinių sunkumų. Jie ima paskolas, kurių negali grąžinti. Dėl to jie grąžina daug kartų daugiau nei pradinė paskola.

Šios įmonės bando apsaugoti savo vartotojus nuo žalingų ir apgaulingų finansinių produktų. Ne tik darbo dienos skolintojai pateko į ugnį. Milžiniškos svetainės dabar pašalina viską, kas laikoma „blogu skelbimu“. Šie blogi skelbimai gali būti nuo padirbinėjimo iki sukčiavimo ir gali sutrikdyti vartotojo patirtį ir pakenkti jiems.

paskolos iki atlyginimo reklama - cashfloat

Taigi, ką mes išmokome iki šiol?

 • Paskolų iki atlyginimo kompanijų reklama „Google“ ir „Facebook“ dabar yra draudžiama
 • Žmonės apkaltino „Facebook“ padarę įtaką 2016 m. Rinkimų kampanijai, nepašalindami netikrų naujienų
 • „Facebook“ paskelbė, kad jie kovoja su „maskavimu“.
 • „Užmaskavimas“ nukreipia vartotoją į kitą dalyką nei reklamuojamas
 • Paieškos sistemos vorai mato kitokią, legalią svetainę, o ne tai, kas rodoma vartotojui.
 • „Google“ ir „Facebook“ uždraudė paskolų iki atlyginimo reklamą, kad apsaugotų savo vartotojus nuo žalos.
 • Jie ne tik draudžia reklamuoti skolinimo iki atlyginimo dieną, bet ir pašalinti visi „blogi skelbimai“.

Kaip lengva sužinoti, kaip naudotis „maskavimu“?

Paprasta naudoti „maskavimą“ „Facebook“. Paleisdami paprastą „Google“ paiešką, galite rasti pamokymų, kaip ją nustatyti ir paleisti. „Užmaskavimas“ klaidina paieškos variklio robotus, nes jie mato kažką kitokio nei mato vartotojas. Todėl jis negali jo įdėti į atitinkamą vietą, remdamasis vartotojų užklausomis dėl konkretaus dalyko. Kai kurios įmonės naudojasi „maskavimu“, kad padidintų savo poziciją „Google“ paieškose. Tai niekada nėra gera idėja, nes „Google“ visada sužino ir skiria baudas.

paskolos iki atlyginimo reklama - cashfloat

Kaip paskolų atlyginimų dienos „slepia“ savo finansines paslaugas

Daugelis darbo užmokesčio paskolų reklamavimo kompanijų pakoregavo savo balandį pagal maksimalią normą, kurią „Google“ laikė teisinga. Jie taip pat pakoregavo geriausių trumpalaikių paskolų laiką iki daugiau nei 60 dienų. Kiti naudojo „maskavimo“ metodus, kad reklamuotųsi kaip skirtingi skolintojai, siūlydami kitas finansines paslaugas, kad pritrauktų žmones į savo svetaines. „Facebook“ pašalins grobuoniškus skolintojus, kurie pramonei suteikia blogą vardą, stebėdami visus puslapius, kuriuose naudojami „maskavimo“ metodai.

Kaip „Facebook“ suras ir atsikratys šių užmaskuotų puslapių?

„Facebook“ planuoja išvalyti savo svetainę dirbtinio intelekto ir žmonių derinį. Jie nepraneša visuomenei, kaip tai padarys, bijodami įspėti šlamšto siuntėjus. Nepaisant turinio, „Facebook“ pašalins visus puslapius, kuriuose nustatyta, kad jie naudoja maskavimo metodus.

Be to, jie bendradarbiaus su panašiomis pramonės įmonėmis, kad surastų ir nubaustų blogus veikėjus. Jei „Facebook“ gali pasidalinti savo patirtimi su kitomis technologijų kompanijomis, galbūt jie galėtų sustabdyti teroristų naudojimąsi „maskavimu“, kad užmaskuotų savo pavojingą turinį ir pridarytų žalos.

Taigi ką galime padaryti apie „Facebook“ kovą su neteisėta paskolų iki paskolos dienos reklama?

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Facebook“ tikrai atėjo laikas veikti atsižvelgiant į klaidingos informacijos kiekį, kurį jie leidžia pamatyti ir patikėti savo socialinės žiniasklaidos platformoje. „Google“ ir „Facebook“ užklupo daugelį paskolų, mokamų iki atlyginimo, paslėpdami neteisėtai reklamuodami savo brangių kreditų paskolas.

„Facebook“ uždraudus tiesioginių paskolų davėjų darbo užmokesčio skelbimus, įmonės turėjo apsiriboti „maskavimu“, kad galėtų save pamatyti. Tai privertė „Facebook“ permąstyti savo taktiką ir privertė ieškoti protingesnių būdų sustabdyti maskavimąsi. Žmonės tikisi, kad pasitelkę naujus intelektinės nuosavybės pokyčius ir pasitelkdami žmogiškuosius išteklius, jie galės sustabdyti paskolų iki atlyginimo dienas ir kitas įmones, kurios bando apgaulingai reklamuoti savo produktus.

paskolos iki atlyginimo reklama - cashfloat

Parašykite komentarą