Kodėl negavau paskolos?

Kai kurie bankai negali apdoroti mokėjimų taip greitai, kaip mes galime juos išsiųsti. Daugiau nei 95% JK bankų tai galės padaryti, tačiau jei jūs bankuosite su vienu iš mažesnių bankų, jie gali negalėti iš karto apdoroti mūsų nurodymų. Tokiais atvejais gali tekti palaukti iki kitos darbo dienos, kol bankas apdoros mokėjimą.

Net kai kurie didesni bankai gali neatnaujinti jūsų sąskaitos balanso iš karto, tačiau pinigai bus jūsų sąskaitoje. Tai dažnai atsispindės turimų lėšų skyriuje, kurį bankai linkę greičiau atnaujinti, tada – antraštės sąskaitos balanso numerius. Jei jūsų bankas palaiko greitesnius mokėjimus ir negavote paskolos per 2 valandas, susisiekite su mumis ir mes ištirsime problemą.


DAUGIAU KLAUSIMŲ APIE PASKOLOS GAUTĮ

Grįžti į DUK

Parašykite komentarą