Kodėl paskolos iki atlyginimo yra rizikingos – bendruomenė be skolų

Dėl palūkanų normų ir sąlygų daugumai skolininkų imti paskolą iki atlyginimo yra gana rizikinga.

Šiuo metu visoje Australijoje žmonės vis labiau įsiskolina. Tai ciklas, kuris ir toliau kamuoja mus kiekvieną dieną.

Mūsų atliktas „Fair Go Finance“ auditas ir apžvalga iš tiesų atskleidžia, kad, nors jie yra tikri, atlyginimų dienos finansinis pobūdis gali sukelti pavojingą situaciją.

Leiskite mums pasakyti, kodėl.

„Fair Go“ finansų apžvalga

Tai, ką mes matome ne kartą, yra patraukli rinkodara, kurią naudoja šios įmonės. „Pas mus galite gauti grynųjų per 5 minutes. Kreipkitės dabar! “

Na, galbūt ne iki tokio kraštutinumo, bet suprantate. „Fair Go Finance“ vykdo teisėtas reklamos kampanijas, kurios akivaizdžiai rodo jų aukštus atsiliepimus ir lūkesčius klientams.

Tai nepateisina didelės problemos: palūkanų normos. Tikėkitės, kad sulauksite aukštų, maždaug 30% palūkanų normų, jei nuspręsite jomis bėgti.

Tai labai pelningas verslo modelis. Įsivaizduokite, kad jūs gaunate 30% palūkanų iš banko už savo santaupas! Niekada nenutiks.

„Fair Go Finance Australia“

Negana to, jie tikisi, kad kai kurie jų skolininkai nevykdys savo grąžinimo. Taigi, jie daro baudas, kad gautų papildomą pelną.

Tai skamba kaip pelningas verslo modelis. Tiesa, visame Australijoje yra paskolų, mokamų iki atlyginimo, parduotuvės.

Jie nukreipti į žmones sunkiu metu, kurie tai daro sunkiai. Geros naujienos yra tai, kad jie turi įvertinti, ar tai sukels finansinių sunkumų asmeniui, ir gali atmesti paskolos paraišką, nes jie tai padarė daug kartų.

Dėl šios priežasties mes juos vertiname aukščiau nei dauguma kitų trumpalaikių finansų teikėjų visoje Australijoje. Tai nepateisina fakto, kad tai jiems pelninga įmonė.

Paskolos iki atlyginimo įprasminimas

Daugeliui žmonių nėra prasmės imti paskolą iki atlyginimo, kai atsižvelgiate į blogą sandorį, kurį sudarote.

Bet mes jus patikiname, kad tai suteikia puikius centus skolintojams. Net doleriai, tūkstančiai jų! Labai pelningas verslas, uždirbantis milijonus.

Įdomi dalis yra ta, kad jie vėl ir vėl skolina tuos pačius pinigus. Taigi papildomi pinigai, kuriuos grąžinate, bus vėl paskolinti ten, kur jie gali uždirbti 30% daugiau palūkanų.

Ir aplink jį eina. Jie turi spiralę aukštyn, o jūs – spiralę žemyn.

Taip yra todėl, kad jūs galite imti tą paskolą iki atlyginimo, kad sumokėtumėte skolą kreditine kortele ar paskolą automobiliui, o tai galbūt yra blogiausia, ką galite padaryti. Iš esmės tai yra finansinis sunaikinimas.

Kur galėtų veikti „Fair Go Finance“

Tarkime, kad jums įvyko tikra grynųjų pinigų situacija. Galėtumėte paklausti savo draugų ar šeimos narių, bet tai jaučiasi šiek tiek gėdingai, ar ne?

„Fair Go Finance“ gali padėti jums gauti trumpalaikę paskolą grynaisiais pinigais, paprastai gaunamais tą pačią dieną.

Keli geri pavyzdžiai:

  1. Pagaliau jūs gavote norimą darbą, bet jums reikia automobilio, kad galėtumėte ten patekti.
  2. Dantis skauda ir jūs neturite draudimo, todėl šiandien turite tai sutvarkyti.
  3. Jūsų augintiniui triušiui skauda koją, todėl turite jį nugabenti pas veterinarą.

Gerai, galbūt Nr. 3 nebuvo toks realistiškas, bet suprantate.

„Fair Go Finance“ skolų išieškojimas

Ar ką tik susisiekėte su skolų išieškojimo agentūra, atstovaujančia „Fair Go Finance“? Jie tikriausiai atsiuntė jums laišką ar teksto pranešimą, kuriame parašyta „Prašome nedelsiant susisiekti su mumis“. Priimkite tai kaip oficialų įspėjimą, kad turite įsipareigojimų.

Dabar jums bus taikomos baudos, nes nesumokėjote to laiku. Tai papildo jūsų jau dabar skambančias paskolos palūkanas (30%). Tai visiškai nesąžininga!

Atsakymas be skolų bendruomenės

Jei jus vargina kuri nors nemandagi skolų išieškojimo agentūra Australijoje, tada mes galime jums padėti. Tiesiog susisiekite su savo duomenimis, nes norėtume parodyti jums naują kelią į priekį.

Mes galime paprasčiausiai:

  1. Kalbėkitės su nemaloniais skolų išieškotojais.
  2. Parengti tai, kas yra geras planas.
  3. Padėkite miegoti daugiau ir mažiau streso.
  4. Neleiskite telefonui nuolat skambėti.

Tai tikrai taip lengva!

Apibendrinant

Mes tikime, kad „Fair Go Finance“ yra vienas geriausių šios srities vaikinų. Tačiau patys skolininkai dažnai pasirenka didesnį vargą.

Jei jau turite finansinių sunkumų, paskola iki atlyginimo yra bene blogiausias dalykas, kurį galite padaryti. Pasitarkite su esamais kreditoriais dėl mokėjimo plano arba pasikalbėkite su „Centrelink“. Taip pat galite pasikalbėti su Nacionalinės skolos pagalbos linija.

Tuo pačiu apsvarstykite galimybę kalbėti ir su mumis. Mūsų komanda gali jums padėti šiais sunkiais laikais, kalbėdamasi su skolų išieškotojais.

Mes tikimės, kad galėtume padėti jums tęsti savo gyvenimą.

Parašykite komentarą