Kodėl reikalingas atlyginimas pagal pareikalavimą

Kai kurie darbdaviai kreipiasi į mokamas pagal pareikalavimą programas, kad padėtų darbuotojams, gyvenantiems algose, mokėti.

Rankos, duodančios ir gaunančios pinigus – JAV dolerių (arba USD) sąskaitos

Greito aptarnavimo restoranai niekada nebuvo žinomi dėl įspūdingų išlaikymo rodiklių. Darbuotojai dažnai laikomi laikina duobute ar tarpiniu akmeniu. Juos paprastai užima vidurinių mokyklų ir kolegijų studentai, pensininkai ir žmonės, grįžę į darbą po vaikų auginimo ar tarnybos kariuomenėje. Nors bendras restoranų ir apgyvendinimo sektoriaus apyvartos lygis 2018 m. Buvo 74,9 proc., Remiantis Darbo statistikos biuro „Atvirų darbo vietų ir darbo jėgos apyvartos“ programos duomenimis, tais pačiais metais QSR apyvarta vidutiniškai siekė 150 proc. „Bloomberg“.

„Church’s Chicken“ vyresnioji viceprezidentė ir vyriausioji vadovė žmonėms Karen Viera neturi jokių klaidų, kai kalbama apie laikiną pramonės darbuotojų pobūdį ir sunkumus išlaikant darbuotojus.

„Mūsų pramonės atlyginimai yra maždaug vienodi kiekviename restorane, o tai reiškia, kad mes turime suteikti vertę darbo santykiams kitais būdais“, – sako Viera.
Viera tai reiškia, kad reikia skirti ypatingą dėmesį darbuotojų susirūpinimui – tiek susijusiam su darbu, tiek kitu atveju. Pastaraisiais metais ji supranta, kad vis daugiau parduotuvės lygio darbuotojų susiduria su pinigų srautų problemomis. Situacija buvo tokia kraupi, kad vieni kreipėsi į HR, prašydami pagalbos kaip avansiniai mokėjimai, o kiti, norėdami padengti nenumatytas išlaidas, pasikliaudavo didelėmis palūkanomis paskolomis iki atlyginimo.

Nors darbo užmokesčio skolinimo pramonė suklestėjo dėl daugybės žmonių, gyvenančių nuo atlyginimo iki algos, Viera nenorėjo, kad vertinamiems Bažnyčios darbuotojams būtų taikomi nepaprastai dideli mokesčiai, kad jie paprasčiausiai sumokėtų už netikėtą automobilio remontą, sąskaitą už mediciną ar „bet kokį skaičių realaus gyvenimo situacijos “. Ji pradėjo ieškoti sprendimų, kurie suteiktų lankstumo atsižvelgiant į tai, kada komandos nariai gauna uždirbtą atlyginimą, tačiau darbuotojams tai nekainuoja.

Vierą patraukė darbo užmokesčio pagal pareikalavimą samprata, kuri greitai kaupiasi, ypač tarp organizacijų, kuriose dirba daug mažų atlyginimų pradinio lygio darbuotojų. Bendradarbiaudami su „Instant Financial“, „Church“ pradėjo programą „Dirbk šiandien – gauk atlyginimą rytoj“, leidžiančią restorano lygio darbuotojams gauti iki pusės uždirbto atlyginimo prieš oficialią darbo dieną. Darbuotojai tam tikromis valandomis pateikia prašymą per mobiliąją programėlę, o kitą dieną darbo užmokestis pervedamas į jų mokėjimo kortelę, kurią iš karto galima panaudoti, jei darbuotojas mano esant reikalinga.

„Bažnyčios žingsnis priešakyje tarnauti mūsų komandos nariams ir rasti sprendimus, kurie geriau pasitarnautų mūsų darbštiesiems restorano darbuotojams“, – sako Viera. „Ši programa parodo mūsų atsidavimą savo darbuotojams, nes esame mąstantys į priekį ir išties pasitelkiant technologijas, kad būtų patogiau, o tai prideda vertės“.

Visi valandos restorano darbuotojai gali dalyvauti programoje, kuri kaip pilotė prasidėjo tik viename Bažnyčios vištienos restorane Montgomeryje, Aloje. Atsakymas buvo nepaprastai teigiamas – 75% tinkamų darbuotojų užsiregistravo dalyvauti bandomajame projekte. Šiuo metu „Church’s“ rengia programą kitose šešiose kompanijai priklausančiose Alabamos vietose, tada tęs veiklą kitose 160 įmonėms priklausančių vietų. Nors ji negali reikalauti, kad Bažnyčios daugiau nei 800 franšizės vietų savininkai priimtų atlyginimą pagal pareikalavimą, Viera sako, kad vienas didžiausių Bažnyčios franšizės gavėjų jau eina į priekį planuodamas įgyvendinti programą. Ji tikisi, kad kiti paseks šiuo pavyzdžiu.

Vairavimo paklausa

Bažnyčios valandiniai darbuotojai tikrai nėra vieniši savo finansinėse kovose. Pagal „CareerBuilder“ 2017 m. Ataskaitą beveik 80 proc. Amerikos darbuotojų sako, kad gyvena nuo algos iki algos. Nors tarp lyčių šiek tiek skiriasi – 81 proc. Moterų, palyginti su 75 proc. Vyrų, vis dėlto, didžioji dauguma amerikiečių darbuotojų būtų finansiškai įpareigoti, jei kiltų netikėtų išlaidų.

Nors manoma, kad jaunesni darbuotojai skatina mokėti pagal pareikalavimą, susirūpinimas dėl taupymo trūkumo apima kartas. Pasak PwC 8-asis metinis darbuotojų finansinės gerovės tyrimas, išleistą birželio mėn., svarbiausią finansinį rūpestį „Neturėti pakankamai avarinių išlaidų netikėtoms išlaidoms“ nurodė 62% tūkstantmečių, 55% Gen Xers ir 44% kūdikių.

Daug didesnė varomoji jėga yra koncertų ekonomikos atsiradimas, kai darbuotojai, pasibaigus pamainai, reguliariai išgrynina pinigus, sako Maggie Deptuck, „Replicon“ pasaulinė vyresnioji viceprezidentė, smulkaus verslo ir vidutinės rinkos generalinė direktorė. Kai tradiciniai darbdaviai konkuruoja su įmonėmis, kurios samdo koncertų darbuotojus, jie vis dažniau susiduria su tiesioginio ar beveik betarpiško atlyginimo tikimybe.

Tuo pačiu metu, pasak Deptucko, internetinių mažmenininkų, tokių kaip „Amazon“, „Zappo“ ir kiti, gausėjimas pakėlė kartelę, kai reikia nedelsiant patenkinti. Susieti tai su darbo vietos pokyčiais, kurie kartą per metus įvykius pertvarkė į kasdienius, vykstančius procesus, ir jūs turite naują lūkesčių rinkinį, skatinantį pereiti prie darbo užmokesčio pagal pareikalavimą.

„Viskas, ką darome, jaučiasi betarpiškai, ir tai kraujuoja į darbovietę“, – sako „Ceridian HCM Inc.“ vyriausioji žmonių ir kultūros pareigūnė Lisa Sterling. spektaklio apžvalgos į tai, kas buvo daug realesnis laikas. Žmonės dabar tikisi to paties tipo dalykų, susijusių su jų kompensacija ir atlyginimu “.

Pasak „Checkers & Rally’s Restaurants Inc.“, jų 4500 restorano darbuotojų suteikti tokią pat „beprotišką gerą patirtį“, kuria jie didžiuojasi galėdami pristatyti klientams, sako vyresnioji žmonių viceprezidentė Marna Killian. 2017 m. Nacionalinės restoranų asociacijos konferencijoje ji sužinojo apie apmokėjimo pagal pareikalavimą koncepciją ir iškart buvo parduota. 2018 m. Sausio mėn. „Drive-thru“ tinklas pradėjo bandyti „Instant Pay“ maždaug 800 darbuotojų 40 restoranų visoje Tampos rinkoje. Iš 93% darbuotojų, kurie pasirinko mokėjimo kortelę, o ne tiesioginį indėlį, 66% pasinaudojo programa, kuri leidžia jiems gauti iki pusės savo darbo užmokesčio kitą dieną po to, kai jie ją uždirbo, be jokių mokesčių ar papildomų mokesčių. išlaidos.

Įvertinę pilotą sėkmingu, Killian ir jos komanda prieš išvykdami į Vidurio Vakarus nuvežė greitąjį mokėjimą į Orlandą, Džeksonvilį ir Floridos pietus. Iki 2019 m. Liepos pabaigos visos sistemos pristatymas buvo baigtas, o „Killian“ pristatys šią koncepciją franšizės gavėjams nacionaliniame tinklo suvažiavime rugsėjo mėn.

Apsauginis tinklas

Prieš pradedant „Checkers & Rally“ programą, „Killian“ su darbuotojais surengė daugybę tikslinių grupių, kurioms tai turėjo įtakos. Nors jie buvo susijaudinę dėl perspektyvos gauti savo atlyginimą greičiau, keli išreiškė jaudulį, ypač apie savo sugebėjimą kontroliuoti savo išlaidas, kai nereikėjo laukti iki atlyginimo dienos, kad pinigai būtų kišenėje.

„Mažiausiai du žmonės iš kiekvienos tikslinės grupės sakė:„ Nežinau, ar pasitikėčiau savimi “, – sako Killianas. „„ Jei gausiu pinigų, aš neturėsiu tiek daug savo atlyginime ir nenoriu jų naudoti neprotingai, palyginti su tuo, kad man reikia mokėti nuomą, kai gaunu atlyginimą. “

Nors „Checkers & Rally’s“ neriboja, kaip darbuotojai gali naudoti pinigus, kuriuos jie gauna per „Instant Pay“, grandinė rūpinasi, kad ši paslauga būtų skirta padengti skubias išlaidas. Killianas sako, kad didžiąja dalimi tai ir naudojama.

Tyrimo metu buvo nustatyta, kad „Church’s Chicken“ darbuotojai paslaugomis naudojasi ne tik neatidėliotinoms išlaidoms padengti, tačiau tai nė kiek nesusiję su Viera. „Tai visiškai gerai, nes jie uždirbo pinigus“, – paaiškina ji.

Tačiau kritikai išreiškė susirūpinimą, kad leidimas darbuotojams gauti atlyginimą pagal pareikalavimą ilgainiui jiems pakenks finansiškai, nes jie neišmoks planuoti ar planuoti didelių, ilgalaikių pirkinių, tokių kaip namas.

„Turėdamas greitą prieigą prie tų grynųjų, galėčiau pasakyti:„ Aš eisiu vakarieniauti ir išgerti porą gėrimų “, o ne galvoti:„ Turiu atidėti šiek tiek pinigų lietingos dienos fondui ar išlaidoms, kurios ateina savaitės pabaigoje arba susitaupo, norėdamas išsikraustyti iš mano tėvų namų arba sumokėti pradinį įnašą namams “, – sako Jennifer Loftus,„ Astron Solutions “nacionalinė direktorė. „Tam reikia savikontrolės ir biudžeto sudarymo, o dėl šių programų kai kurie asmenys gali prarasti galimybę lavinti tuos įgūdžius.“
Viera mano, kad darbuotojų apribojimas iki 50% uždirbto darbo užmokesčio yra veiksminga priemonė apsaugoti darbuotojus nuo to, kad jie atsidurs darbo užmokesčio dieną, per daug nesikišdami į savo asmeninį gyvenimą.

„Mūsų darbuotojai yra protingi, atskaitingi žmonės, todėl nenorėjome tapti didžiuoju broliu“, – sako Viera. „Suteikti jiems lankstumą su dangteliu ant jo buvo tinkamas vidurys.“

Per pastaruosius dvejus metus „Bloomin ‘Brands Inc.“ – „Outback Steakhouse“, „Fleming’s Prime Steakhouse & Wine Bar“, „Carrabba’s Italian Grill“ ir „Bonefish Grill“ patronuojanti įmonė, pasiūlė galimybę mokėti pagal pareikalavimą savo klientams, “, Bet tik patarimų, sako Pablo Brizi, vyresnysis viceprezidentas ir vyriausiasis žmogiškųjų išteklių pareigūnas. Tie, kurie pasirenka dalyvauti, gali pervesti 100% savo patarimų iš bet kurios pamainos į debeto kortelę, suteikdami jiems galimybę nedelsiant naudotis saugaus formato pinigais. Bendrovė padengia mokestį už paslaugą.

Nors dauguma reikalavimus atitinkančių darbuotojų naudojasi paslauga, sako Brizi, kai kurie nori laikytis tradicinių būdų gauti arbatpinigių grynaisiais po to, kai restoranas užsidaro nakčiai ar kitai dienai, arba laukia, kol baigsis darbo užmokesčio ciklas. Tai tik vienas iš daugelio būdų, kaip grandinė pasiekia „vieną geriausių išlaikymo rodiklių pramonėje“, – aiškina jis.

Kai „Walmart Inc.“ bendradarbiaudama su „Even Responsible Finance“ ir „PayActiv“, prieš 18 mėnesių savo 1,4 milijonui JAV priklausančių partnerių išleido finansinių ir sveikatingumo paslaugų rinkinį, įskaitant mokėjimą pagal pareikalavimą. „saugos tinklas kritinėms situacijoms“, teigia Davidas Hoke’as, vyresnysis sveikatos ir sveikatingumo direktorius. Atsižvelgiant į tai, „mega-grandinė“ padengia sąskaitą asocijuotiems asmenims naudoti „Instapay“ iki aštuonių kartų per metus, kad gautų iki 50% uždirbto darbo užmokesčio. Jei jie jaučia poreikį juo dažniau naudotis, tai kainuos …

Parašykite komentarą