Kodėl skolintojai iki atlyginimo naudoja „Credit Kudos“?

Kartkartėmis gali prireikti greitų pinigų, kurie padėtų padengti skubias išlaidas iki atlyginimo dienos. Galite naudoti savo sutvarkytą overdraftą arba mokėjimą įskaityti į kredito kortelę, tačiau kita įprasta kredito rūšis, kurią žmonės naudoja netikėtiems mokėjimams, yra paskolos iki atlyginimo.

Paskolos iki atlyginimo priskiriamos prie brangių ir trumpalaikių kreditų, o tai reiškia, kad jų metinė procentinė norma yra aukšta, tačiau galite pasiskolinti tik trumpą laiką – paprastai nuo 1 iki 6 mėnesių, skirtingai nei asmeninė paskola iš bankas, kurį galite pasiskolinti metams. Nors paskolos iki atlyginimo turi dideles palūkanas, nes jūs skolinatės tik nedidelę pinigų sumą ir trumpam, faktinė suma, kurią grąžinate, dažnai nėra tokia, kiek manote. Nepaisant nedidelės paskolos sumos, paskolos davėjai vis tiek turi atlikti išsamų įperkamumo vertinimą.

Kas yra įperkamumo vertinimas?

Įperkamumo vertinimas iš tikrųjų yra tas, kas parašyta ant skardos: skolintojas įvertins jūsų galimybes grąžinti reikalingus paskolos kreditus, kad būtų užtikrinta prieinama paskolos kaina. Mokėjimo dienos skolintojus JK turi reguliuoti ir leisti Finansinio elgesio tarnyba (FCA), kuri teigia, kad skolintojai privalo atlikti įperkamumo ir kreditingumo patikrinimus, nors jame nenurodoma, kaip išsamiai turi būti atliekami patikrinimai. Štai kodėl skirtingi paskolų davėjai gali taikyti skirtingus paraiškų teikimo procesus ir procedūras.

Tobulėjant naujesnėms technologijoms, daugelis kreditorių iš visos kredito rinkos stengiasi, kad jų taikymo procesas būtų sklandesnis, tačiau vis tiek renka pakankamai duomenų, kad galėtų priimti atsakingus skolinimo sprendimus. Kai kuriais atvejais tai gali reikšti, kad skolintojai, norėdami įvertinti jūsų paraišką, naudojasi atviros bankininkystės ir alternatyvių kredito nuorodų agentūromis.

Kas yra „Credit Kudos“?

Dalyvaudami mūsų paraiškoje, adresu cashasap.co.uk, galime reikalauti papildomai patvirtinti jūsų pagrindinę finansinę informaciją. Tai tiesiog reiškia, kad turime įsitikinti, kad informacija, kurią įvedėte savo paraiškos formoje, tiksliai atspindi jūsų aplinkybes. Nors mes tikime, kad pateiksite sąžiningą paraišką, gali būti lengva pamiršti tam tikrus įprastus mokėjimus arba neteisingai apskaičiuoti savo pajamas. Pvz., Galite neįtraukti mėnesio komisinių, uždirbtų iš jūsų pagrindinio atlyginimo, arba galite įvesti savaitinį atlyginimą ten, kur reikalaujame jūsų mėnesinio atlyginimo.

Kad galėtume greitai ir paprastai pateikti paraiškų teikimo procesą, mes naudojame trečiosios šalies alternatyvią kredito nuorodų agentūrą „Credit Kudos“, kuri naudojasi atvirąja bankininkyste jūsų finansiniams duomenims peržiūrėti. Tai gali skambėti bauginančiai, tačiau „Credit Kudos“ reguliuoja ir leidžia FCA. Be to, „Credit Kudos“ siekia, kad kreditas būtų prieinamas visiems, net ir tiems, kurių kredito istorija yra prasta.

Kaip atvira bankininkystė padeda atlyginimo dienos skolintojams įvertinti paraišką?

Kreditoriai, atlikdami ne tik prieinamumo vertinimą, taip pat turi atlikti kreditingumo patikrinimą, kuris, be kita ko, apima jūsų kredito bylos peržiūrą, kad pamatytumėte naujausią skolinimosi istoriją. Deja, šiuo metu kreditorių kredito bylos duomenys nėra realūs. Dažnai tai gali būti ne ilgesnis kaip mėnuo, todėl skolintojams gali būti sunku tiksliai įvertinti jūsų paraišką. Atvira bankininkystė suteikia galimybę skolintojams peržiūrėti jūsų finansinius duomenis realiuoju laiku, o tai reiškia, kad jie gali geriau suprasti jūsų finansines aplinkybes. Kai kuriais atvejais tai reiškia galimybę patvirtinti paraiškas, kurios kitu atveju būtų atmestos remiantis vien kredito istorija. Kitais atvejais tai gali reikšti paraiškos atmetimą. Bet kokiomis aplinkybėmis, kaip klientui, gerai suprasti, kad skolintojas turi priimti atsakingą skolinimo sprendimą ir net jei manote, kad paskola yra prieinama, jie gali pripažinti tam tikrus sandorius ar finansinius modelius, kurie reiškia, kad paskolos grąžinimas gali pabloginti jūsų finansinę padėtį. . Žinoma, jei prieštaraujate sprendimui dėl paskolos, visada galite pateikti apeliaciją ir paprašyti, kad paraiška būtų peržiūrėta rankiniu būdu, nes daugelis skolintojų naudoja automatizuotą sistemą.

Galų gale atvira bankininkystė reiškia, kad paskolos davėjai gali priimti geresnius ir tikslesnius sprendimus dėl skolinimo, suteikiant teisingesnę kredito paslaugą jums, kaip vartotojui.

Sužinokite daugiau apie „Credit Kudos“

Nors vyriausybės remiama, atvira bankininkystė yra gana nauja technologija. Tai reiškia, kad platformos, teikiančios atviras bankininkystės paslaugas, yra dar naujesnės, todėl neretai dar neteko girdėti apie tokias įmones kaip „Credit Kudos“.

„Credit Kudos“ turi lengvai naršomą svetainę, kurioje yra daug naudingos informacijos apie atvirą bankininkystę, kurioje abiem šalims prieinama ir verslo, ir klientų pusė, todėl galite pamatyti, kaip įmonės taip pat naudoja „Credit Kudos“.

Jei nenorite naudotis „Credit Kudos“, yra tikimybė, kad skolintojas negalės tęsti jūsų prašymo. Jei jūsų susirūpinimas susijęs su finansiniu saugumu, tikiuosi, kad „Credit Kudos“ svetainė gali parodyti, kad atviros bankų platformos yra saugios ir aktyviai kovoja su sukčiavimu. Iš tikrųjų skolintojai gali pasinaudoti trečiosiomis šalimis, tokiomis kaip „Credit Kudos“, kaip savo sukčiavimo prevencijos procedūrų dalį. „Credit Kudos“ gali pasiekti jūsų finansinius duomenis tik gavus jūsų sutikimą, o užmezgus ryšį ir sugeneravus ataskaitą, jie nebegalės peržiūrėti jūsų finansinės informacijos.

Jei kreipiatės dėl vienos iš mūsų paskolų iki atlyginimo ir negalite naudotis „Credit Kudos“, nes jūsų bankas nėra įtrauktas į sąrašą, susisiekite su mumis, kad mūsų paslaugi klientų aptarnavimo komanda galėtų jums patarti toliau.

Parašykite komentarą