Kodėl turimas balansas yra didesnis už sąskaitos balansą

pateikė Julie Jaggernath

Įdomu tai, ką gali išgirsti stovėdamas eilėje. Laukiau savo eilės prie bankomato, o du dvidešimtmečiai bandė suprasti, kodėl vienas iš jų turėjo aparato kvitą, kuris parodė, kad ji Turimas balansas buvo aukštesnė už ją sąskaitos balansas. Kaip buvęs bankininkas, tai klausimas, į kurį atsakiau begalę kartų.

Jos draugas bandė būti naudingas paaiškindamas, kad kartais atliekant indėlį sulaikomi pinigai. Ji tai žinojo, bet tada sąskaitą pusiausvyra būtų didesnė už prieinama pusiausvyra. Šį kartą ji atsiėmė grynuosius pinigus, todėl negalėjo suprasti, kas vyksta.

Turimas banko sąskaitos balansas padidėja viršijus overdrafto limitą

Pralinksminę kai kurias galimas pramogas netikėtai užfiksavus 500 USD, jie nuėjo į klientų aptarnavimo skyrių, kad sužinotų, ar papildomi pinigai buvo klaida. Jie atrado priešingai; į „turimą likutį“ buvo įtraukta 500 USD viršijimo limitas, kurį ji turėjo savo sąskaitoje, ir kad ji galėjo išleisti 500 USD, kai tik norėjo.

Dvi jaunos moterys atrodė pakankamai protingos, tad kodėl jos nežinojo apie overdrafto ribas, o ką jau kalbėti apie tai, kaip jos veikia? Tiesą sakant, jie nėra vieniši dėl nesupratimo. Kaip manoma, banko sąskaitos apsauga nuo overdrafto nėra staigmena. Tai dažnai nesuprastas ir per daug naudojamas produktas, kuris gali virsti skolomis, kurias sunku grąžinti.

Banko sąskaitos atidarymas ir overdrafto apsaugos pridėjimas

Kai klientas atidaro naują banko sąskaitą, tai gali suteikti finansų įstaigai daug galimybių pasiūlyti naujam klientui daugybę kitų produktų. Jie vadina šį kryžminį pardavimą, ir daugelis įmonių tai daro. Apsauga nuo overdrafto yra labai logiškas produktas, kurį atidaręs naują banko sąskaitą bankininkas gali ką nors parduoti, nes tai yra paskola, pridedama prie sąskaitos.

Tačiau tai, kad kažkas pateikia jums pasiūlymą, dar nereiškia, kad jūs turite tai priimti. Jūs turite užduoti klausimus, sužinoti daugiau apie jų siūlomus produktus ir tada priimti sprendimą, jei norite „pirkti“ tai, ką jie siūlo, ar ne.

Kas yra overdrafto riba ar apsauga nuo overdrafto?

Net jei turite blogą kreditą arba bandote atkurti kreditą po bankroto, vis tiek galite gauti apsaugą nuo overdrafto.

Tavo overdrafto riba yra paskola. Apsauga nuo overdrafto suteikia pagalvę jūsų banko sąskaitoje, kad, jei išimsite visus pinigus, atsižvelgdami į iš anksto patvirtintą limitą, galėsite pasiimti šiek tiek papildomų lėšų. Paprastai jis pridedamas prie bankų sąskaitos, tačiau taip pat gali būti pridedamas prie taupomosios sąskaitos. Net ir turintiems blogą kreditą ar bandantiems atkurti kreditą, sąskaitoje dažnai būna nedidelis limitas.

Ši papildoma turima suma (kuri yra jūsų overdrafto limitas) reiškia, kad skolinatės pinigus iš banko. Bet kada skolindamiesi pinigų, turite mokėti palūkanas už tai, ką skolinote. Tai taip pat taikoma overdrafto apsaugai, taip pat kai netyčia viršijate banko sąskaitą.

Su mokesčiais ir palūkanomis overdrafto naudojimas gali būti brangus patogumas

Overdraftas gali būti brangus būdas pasiskolinti šiek tiek papildomai. Metinė palūkanų norma dažnai nustatoma maždaug 21 proc. Jei viršysite overdrafto limitą arba pervesite savo sąskaitą (net ir dėl paslaugų mokesčių) be jokių apribojimų, gali tekti sumokėti net 5 USD, kiekvieną kartą, kai į sąskaitą pateksite žemiau nulio.

Kiekvienas bankas ir kredito unija turi savo mokesčius ir mokesčius, tačiau paprastai kalbant, banko sąskaitos perviršis kainuoja daugiau nei tos pačios sumos mokėjimas iš kredito kortelės.

Įspėjamoji etiketė, kuri turėtų būti apsaugota nuo overdrafto

Naudojant overdrafto apsaugą kyla pavojus, kad tai tampa nesibaigiančiu skolinimosi ciklu, kurį labai sunku nutraukti. Pvz., Jei jūsų banko sąskaita yra neigiama 500 USD ir jums mokama 1000 USD, jūsų banko sąskaitos likutis padidėja tik beveik 500 USD. 500 USD nesiekia, nes pirmiausia mokate palūkanas ir mokesčius.

Tada, jei turite 900 USD išlaidų padengti, būsite priversti grįžti į savo sąskaitos pereikvojimą arba pasikliauti kita kredito forma, pvz., Kreditine kortele ar net paskolos iki atlyginimo, kad padengtumėte 400 USD + trumpą kritimą. Greitai jūs pasikliaujate savo sąskaitos pereikvojimu, kad galėtumėte susitvarkyti.

Ar overdraftas yra apsauga, ar problema, priklauso nuo to, kaip juo pasinaudosite.

Jei jį turite pridėti prie savo banko sąskaitos, įsitikinkite, kad nemanote, kad tai „nemokami pinigai“. Tai paskola, o skolinimasis pagal pareikalavimą naudojant overdraftus yra paslauga, už kurią mokate.

Apsaugos nuo sąskaitos pereikvojimo jūsų turimas balansas yra didesnis nei jūsų banko sąskaitos likutis

Jei turite overdrafto apsauga savo paskyroje, jūsų Turimas balansas bus didesnis už tavo banko sąskaitos likutis. Tačiau jums nereikia išleisti overdrafto.

Geresnė pinigų valdymo strategija yra stengtis sutaupyti pinigų atskiroje banko sąskaitoje. Susikurkite tikrovišką asmeninį ar namų ūkio biudžetą, kad galėtumėte valdyti visas įprastas ir nereguliarias išlaidas, taip pat atidėkite pinigus į santaupas, skirtas netikėtoms išlaidoms ar kritinėms situacijoms.

Grynųjų pinigų kaupimas jūsų taupomojoje sąskaitoje yra tikra apsauga, kurią galite užsidirbti.

<< Grįžti į pagrindinį dienoraščio puslapį

Parašykite komentarą