Kodėl žmonės naudojasi paskolomis be užstato?

Daugelis klaidingai galvoja, kad paskolomis be užstato naudojasi tik vargingai gyvenantys asmenys, kurie paprasčiausiai daugiau neturi jokių pasiskolinimo alternatyvų. Išties, tai nėra visiška tiesa, kadangi paskola be užstato atveria labai plačius skolinimo kelius. Svarbiausia yra įvertinti, ko tiksliai jūs norite ir kokios galimybės gali padėti tai gauti.
Siekdami įvertinti, kodėl lietuviai taip noriai naudojasi kreditų paslaugomis – atlikome apklausą. Tai padėjo suvokti, kas dažniausiai skolinasi ir kokios priežastys paskatina tai daryti.
Ilgalaikė paskola verslui
Jaunieji verslininkai dažniausiai teigia, kad pradėti savo veiklą yra labai sunku. Nors Lietuvoje siūloma labai daug galimybių gauti investiciją, deja, ne viskas taip paprasta. Reikia atitikti labai daug reikalavimų, kurie kai kuriems asmenims būna paprasčiausiai per daug aukšti. Tokiu atveju į pagalbą ateina kreditų įmonės.
Kadangi ilgalaikės paskolos verslui suteikiamos daugeliui asmenų – gauti pinigus verslui tampa labai paprasta. Juolab, paskolos be užstato leidžia niekuo nerizikuoti. Kadangi verslininkai dažniausiai finansiškai aktyvūs bei apmokyti – jie puikiai geba įvertinti savo galimybes pinigus grąžinti.
Paskola sveikatai
Kartais gyvenime tenka susidurti ir su sveikatos problemomis, tad nelieka nieko kito, kaip tik ieškoti būdų, kurie gali padėti gauti finansavimą ligai. Deja, valstybė dengia mažai sveikatos sutrikimų, tad žmonės ieško galimybių. Paskola – dažnas pasirinkimas. Investuoti ar neinvestuoti – galite pasirinkti jūs. Akivaizdu yra tik tai, kad sveikata – neįkainojama. Taigi, jeigu jums reikia paskolos, kad galėtumėte įsigyti vaistų – tai tikrai rekomenduojamas pasirinkimas.
Paskola mokslams
Žinoma, jauni žmonės labai dažnai skolinasi ir todėl, kad nori susimokėti už mokslus. Lietuvoje jie gana brangūs, o įstoti į valstybės finansuojamą vietą kartais būna labai sunku. Tokiu atveju paskola be užstato tampa puikia ir labai rekomenduotina galimybe. Juk vėliau tai tikrai atsipirks, kai pavyks gauti darbą, kuris tenkina Jūsų poreikius.
Paskola savoms reikmėms
Ir paskutinės kategorijos žmonės, kurie dažniausiai skolinasi savoms reikmėms. Jie sudaro palyginus visai mažą dalį žmonių. Patogu, kai iškilus problemoms visada yra kas nors, kas gali jums padėti. Įvertinkite tai ir pasinaudokite patraukliomis galimybėmis.
Paskolos be užstato pasirenkamos dėl labai skirtingų priežasčių. Svarbiausia, kad egzistuoja įmonės, kurios jums padės susitvarkyti su problemomis. Nereikia galvoti, kad skolinasi nepasiturintys asmenys. Tuo pačiu svarbu įvertinti ir tai, kad niekas iš mūsų nėra apsaugotas nuo to, jog vieną dieną pritrūksime pinigų.