Kokių dokumentų reikia norint gauti registracijos paskolą?

Visas paskolas aptarnaus „LoanMart“. Žr. Valstybiniai informacijos atskleidimai. „LoanMart“ šiuo metu neduoda paskolų Kalifornijoje ir neteikia paskolų ar kreditų.

1Paskolos patvirtinimas priklauso nuo skolintojo kredito kriterijų atitikimo, kuris gali apimti priimtino turto pateikimą kaip užstatą. Faktinė paskolos suma, terminas ir metinė paskolos procentinė norma, kurią vartotojas gali gauti, gali skirtis priklausomai nuo vartotojo. Paskolos pajamos pirmiausia skirtos asmeniniams, šeimos ir namų ūkio tikslams. Minimalios paskolos sumos skiriasi priklausomai nuo valstybės. Vartotojai turi įrodyti galimybę grąžinti paskolą.

2Remiantis vartotojais, kurie paskolą iš „LoanMart“ gavo nuo 2002 m. Vasario iki 2018 m. Spalio.

3Paraiškos procesai gali užtrukti penkias (5) minutes. Užbaigus gali būti suteiktas sąlyginis patvirtinimas, kol bus peržiūrėti dokumentai. Finansavimo laikas priklauso nuo laiko nuo galutinio patvirtinimo, gavus ir peržiūrėjus visus reikalingus dokumentus bei pasirašius, iki darbo dienos 14:00 PST.

4Norėdami pasinaudoti teise atsisakyti, vartotojas (-ai) privalo raštu pranešti skolintojui iki trečios kalendorinės dienos vidurnakčio nuo paskolos gavimo. Per vieną darbo dieną nuo pranešimo apie sutarties nutraukimą vartotojas (-ai) turi grąžinti visas gautas lėšas ir mokesčius, sumokėtus vartotojo (-ų) vardu patvirtintomis lėšomis.

5Kreditoriai rekomenduoja ir skatina vartotojus mokėti anksčiau, dažnai ir daugiau, kad būtų išvengta papildomų finansinių mokesčių.

Jei naudojate ekrano skaitytuvą ir kyla problemų naudojant šią svetainę, skambinkite pagalbos numeriu 1-855-422-7412.

Parašykite komentarą