Koks yra hipotekos mažiausias punktas

Nors pastaruoju metu šia tema daug kalbama, daugelis iš mūsų vis dar nėra visiškai aiškūs kas yra aukšto sąlyga. Todėl šiame įraše mes paprastai paaiškinsime, kas yra hipotekos sąlyga ir ką daryti, jei tai paveiks jūsų hipoteką.

Kas yra žemiausios sąlygos?

Pirmiausia norėdami suprasti, kas yra aukšto sąlyga arba tunelio sąlyga Turite žinoti, kad prašant hipotekos yra dviejų tipų: jie gali būti su fiksuotomis palūkanomis arba su kintamomis palūkanomis. Paprašius su fiksuotomis palūkanomis, paskolos savininkas visada mokės tą pačią sumą, kad grąžintų paskolą, nepaisant palūkanų normos svyravimų. Tačiau toms, kurių palūkanos yra kintamos, mokestis priklausys nuo palūkanų normų svyravimų.

Na, vadinamąjį tunelio ar žemės išlygą bankai įtraukė į daugelį kintamų palūkanų paskolų. Tuo siekiama apriboti hipotekos turėtojo naudą, mokant mažiau mokant „Euribor“. Taigi, net jei „Euribor“ smarkiai krito, sąlyga sutrukdė turėtojui mokėti mažesnį mokestį. Todėl, žemiausia sąlyga nustato minimalią palūkanų normą, jei „Euribor“ nukris žemesnė už nurodytą palūkanų normą.

Priešingai nei ši sąlyga taip pat yra viršutinė sąlyga, kurio tikslas yra nustatyti procentų, kuriuos reikia mokėti, ribą, nepaisant Euribor padidėjimo.

Ką įstatymas sako apie žemiausios sąlygos?

Ispanijoje daugelis hipotekų buvo suteiktos visiškai neskaidriai kalbant apie žemiausių sąlygų sąlygą ir šiuo metu nebuvo piktnaudžiaujama.

Iš pradžių Aukščiausiasis teismas ir Madrido teismas 2013 m. Nusprendė, kad išlygos negali būti apmokestinamos daugiau. Tačiau jie ir toliau buvo apkaltinti ir Aukščiausiasis teismas 2016 m. nusprendė, kad visi pinigai turi būti grąžinti atgaline data iki 2013 m. gegužės mėn.

Ši data yra dėl to, kad tai buvo pirmasis Aukščiausiojo Teismo išleistas sakinys prieš žemiausią išlygą. Tačiau neseniai Europos Sąjungos Teisingumo Teismas nusprendė, kad jie turi grąžinti viską, kas buvo surinkta nuo kiekvienos hipotekos pradžios.

Ką turėčiau daryti, jei mano hipotekoje yra mažiausios sąlygos?

Jei jūsų hipotekoje yra žemiausia sąlyga, idealiausia yra tai, kad einate į savo banką jos anuliuoti ir pareikalauti jums priklausančių pinigų. Daugeliu atvejų bankai derasi su savo klientais, kad procesas būtų greitesnis ir naudingesnis abiem pusėms.

Jei jūsų bankas atsisako grąžinti pinigus, atiduokite save į teisininkų rankas padėti jums pradėti teisinį procesą susigrąžinti permokėtus pinigus. Jei neturite pinigų samdyti advokatą, visada galėsite kreiptis dėl paskolos išsimokėtinai, kad galėtumėte pareikšti ieškinį. Dabar, kai žinote, kas yra aukščiausia sąlyga, nedvejokite ir pareikalaukite savo pinigų.

Parašykite komentarą