Tikslas: Įperkama ir lengvai naudojama kreditinė kortelė

Maži plastiko gabalėliai jūsų piniginėje suteikia puikų finansinės laisvės jausmą bet kurioje pasaulio vietoje. Ar neįmanoma įsivaizduoti šiuolaikinio žmogaus gyvenimo be mokėjimo kortelių, pirkimo internetu, greito ir patogaus atsiskaitymo už prekes ir paslaugas?

Jei esate ir elektroninių mokėjimų entuziastas, tai tikrai žinote debeto kortelė ir kreditinė kortelė visai ne tas pats. Tačiau vienas dalykas yra žinoti akivaizdžią tiesą, o kitas dalykas – susipažinti su kreditinių kortelių pramone. Šiame straipsnyje mes jums pasakysime, kas yra kreditine kortele ir debeto kortelekaip juo naudotis ir kur ieškoti geriausia kreditine kortele Latvijoje.

Vai nori visa tai sužinoti? Tada skaitykite toliau!

Kreditinė kortelė VS debeto kortelė: kiekviena turi savo naudojimo tikslą

Debeto kortelė yra mokėjimo kortelė, kurioje saugomos asmeninės kortelės turėtojo lėšos. Tai gali būti atlyginimas, honorarai, pensija, išmokos, pajamos iš nekilnojamojo turto nuomos, pradedant uždirbtomis lėšomis, kurios priklauso tik debeto kortelei ir einamosios sąskaitos turėtojui. Kita vertus, kreditinių kortelių lėšos iš esmės yra paskola, kurią kortelės turėtojui suteikia bankas ar nebankinis skolintojas.

Jei žmonės kasdien moka su debeto kortele, kreditinė kortelė paprastai naudojama:

 • finansuoti didelius planus: šventes, keliones, namų remontą ir kt .;
 • apmokėti už pirkinius ir paslaugas užsienyje;
 • nusipirkite jums patinkančių ir reikalingų prekių likus kelioms dienoms iki atlyginimo;
 • sukurti finansinę pagalvę netikėtoms išlaidoms.

Už naudojimąsi kreditine kortele imami papildomi mokesčiai, įskaitant:

 • komisiniai už kortelių gamybą, pristatymą ir aptarnavimą kas mėnesį – fiksuota suma;
 • palūkanų norma – fiksuota arba individualiai nustatyta;
 • grynųjų pinigų išėmimo komisija – susieta su paimta suma;
 • komisiniai už pinigų balanso patikrinimą užsienyje, kitų kredito įstaigų bankomatuose, už kredito sutarties pakeitimus – fiksuoti.

Kodėl, nepaisant to, kad kreditų pramonėje yra daug paskolų, kreditinės kortelės yra tokios paklausios? Nes pas daugelį skolintojų kreditinės kortelės palūkanos Per 30-45 dienas yra 0%. Galimybė skolintis tiek dideles, tiek mažas sumas per trumpą laiką ir nemokėti už jas palūkanų yra pagrindinė priežastis, kodėl žmonės kreipiasi dėl kreditinių kortelių.

Toliau mes jums pasakysime, kokios kredito kortelės galimybės yra Latvijos gyventojams, ir kaip elgtis su kreditine kortele, kad visada būtumėte nugalėtojas!

3 rūšių kreditinės kortelės jums, jūsų vaikams ir darbuotojams

Šiais laikais mokėjimo kortelę turi visi, taip pat daugelis paauglių ir pensininkų. Kreditinės kortelės taip pat yra skirtos įvairioms vartotojų grupėms, įskaitant:

 • asmenų – didžiausias kreditinių kortelių segmentas yra kreditinės kortelės asmenims;
 • įmonės – Kai kurios įmonės siūlo kreditines korteles vyresniems darbuotojams.
 • jaunuoliai – Kredito kortelę gali kreiptis ir 18 metų ir vyresni jaunuoliai, gaunantys nuolatines pajamas.

Plačiausia kreditinių kortelių pasiūla yra bankuose, tačiau nebankiniai skolintojai kreditines korteles dažniausiai siūlo asmenims nuo 18 iki 20 metų. Banko kreditinės kortelės priskiriamos papildomoms pakategorėms, tokioms kaip:

 • standartas kreditine kortele;
 • auksas kreditine kortele su didesniu kredito limitu ir kitomis papildomomis lengvatomis;
 • premija klasės kreditine kortele su galimybe gauti naudingus banko pasiūlymus, asmeninį patarėją, draudimą ir kitus malonius priedus.

Tačiau nesvarbu, kurią kreditinę kortelę pasirinksite, jos veikimo principas bus tas pats. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip naudotis kreditine kortele namuose ir užsienyje, prekybos centruose ir internete!

„netcredit-blog“ - kreditinių kortelių tipai

Kredito kortelė veikia: kaip ja naudotis?

Kredito kortelė yra patogesnė už vartojimo kreditą ar kredito liniją, nes už pirkinį galite atsiskaityti iškart, negaišdami laiko apdorodami kredito paraišką ir neišimdami pinigų iš kredito linijos sąskaitos.

Kreditinę kortelę lengva naudoti, nesvarbu, kur esate:

 • mokėdami už pirkinį pradėkite naudoti turimą kredito limitą;
 • grąžinti visą išleistą sumą per tam tikrą laikotarpį (paprastai 30-45 dienas) ir nemokėti palūkanų už naudojimąsi kreditine kortele;
 • grąžinti išleistą sumą palaipsniui per kelis mėnesius, mokant palūkanas. Kiekvienas kreditorius nustato minimalią mėnesinę įmoką – pavyzdžiui, 20 eurų arba 5% išleistos sumos ir pan.
 • naudokite turimą kredito limitą, jei reikia.

Banko kreditinės kortelės dažniausiai susiejamos su vartotojo banko sąskaita, todėl turimas kredito limitas priklauso nuo pajamų dydžio. Pavyzdžiui, SEB kredito kortelės kredito limitas yra iki 100% arba 200% mėnesinio atlyginimo. Ne bankų skolintojai nustato kredito limitą, atsižvelgdami į kliento mokumą, kredito istoriją ir amžių.

Kreipdamiesi dėl kreditinės kortelės banke, galite sutartyje pažymėti, kad norite, kad kito mėnesio pradžioje išleistos lėšos būtų automatiškai išskaičiuotos iš jūsų einamosios sąskaitos, tačiau naudodamiesi ne banko kreditine kortele, turite pasirūpinti laiku grąžinti paskolą savarankiškai.

Kreditinės kortelės naudojimas kainuoja papildomai, tačiau patyrę skolininkai žino, kaip sumažinti kreditinės kortelės kainą iki minimumo. Arba norite sutaupyti naudodamiesi kreditine kortele? Tada skaityk toliau!

Keletas gudrybių, kurios padės jums pasiskolinti pelningai

Jei bankas ar nebankinis kreditorius siūlo kredito korteles su viliojančiai mažomis palūkanomis, tai nereiškia, kad toks pasiūlymas yra prieinamas kiekvienam klientui. Atminkite, kad finansų sektoriuje mažos palūkanų normos ir kiti malonūs priedai skirti mažai žmonių grupei. Tačiau prie išrinktųjų gali prisijungti visi, kurie rūpinasi savo finansais ir žino, kaip kuo pigiau skolintis. Čia yra mūsų patarimai tiems, kurie nenori permokėti už kreditinę kortelę.

1. Išsaugokite teigiamą kredito istoriją

Kredito istorija yra labai svarbus veiksnys peržiūrint jūsų kredito paraišką. Teigiama kredito istorija reiškia, kad atsakingai valdote savo finansus, subalansuojate išlaidas ir savo pajamas ir nepasikliaujate garsiais reklamos pasiūlymais. Trumpai tariant, būkite puikus skolininkas! Kita vertus, neigiama kredito istorija sukuria visiškai kitokius signalus, todėl žmonės, turintys pažeistą kredito istoriją, turi priimti didesnes palūkanas ir mažesnį kredito limitą.

2. Padidinkite savo pajamas

Kuo didesnis skolininko mokumas, tuo labiau bankas ar nebankinis kreditorius nori bendradarbiauti su juo. Žinoma, aukštas pajamų lygis pats savaime neužtikrina žemų palūkanų normų, tačiau kartu su kitais veiksniais tai gali žymiai sumažinti bendrą kredito kortelės kainą. Investuodami išteklius ir laiką į mokslą, kildami karjeros laiptais, palaipsniui suteiksite sau galimybę naudotis didesne kredito riba ir palankesnėmis sąlygomis naudotis kreditine kortele.

3. Užmezga ilgalaikius santykius su kreditoriumi

Tai taikoma žmonėms, kurie nori banko kreditinių kortelių. Jei nebankiniai skolintojai beveik visada siūlo tas pačias skolinimosi sąlygas naujiems ir nuolatiniams klientams, tai bankuose žmogus visada turės mažiau galimybių naudotis paslaugomis nei seniai žinomas banko klientas. SEB bankas, „Swedbank“, Citadelė ir kiti Latvijos gyventojų populiarūs bankai nuolatiniams klientams siūlo ypač palankias kreditines korteles.

Kaip matai kreditine kortele yra kažkas daug daugiau nei paprasta paskola, kurią skolininkas gauna į savo banko sąskaitą. Tai gali būti naudinga namuose, kelionėje, kasdieniame gyvenime ir ypatingose ​​situacijose. Bet kur ieškoti kreditinės kortelės, kuri puikiai atitiktų jūsų reikalavimus? Žinoma, čia – NetCredit.lv!

„NetCredit“ – Jūsų kompanionas kreditinių kortelių pramonėje

Mes, kreditų palyginimo portalas NetCredit.lv, siūlome palyginti kreditines korteles ir išsirinkite sau tinkamiausią. Ypatingą dėmesį skiriame ne bankinėms kreditinėms kortelėms, nes jas galima gauti greičiau ir palyginti lengviau nei banko kreditinėms kortelėms. Pasirinkite mūsų platformapalyginti:

 • kredito limitas;
 • grąžinimo terminas;
 • palūkanų normos;
 • be palūkanų pasiūlymai naujiems klientams;
 • papildomos kortelės išlaidos (gamybos, pristatymo ir aptarnavimo komisiniai).

Kreditinė kortelė atveria plačias galimybes, kurias reikia išmintingai panaudoti. Kviečiame atidžiai įvertinti mokumą, galimybę laikytis kreditinės kortelės sutarties reikalavimų ir kreditinės kortelės poreikį. Bet jei esate tikras kreditine kortele bus naudinga jums, palyginti pasiūlymus ir kreipkitės į geriausius!

Parašykite komentarą