Kreditinė pagalba ir skolų valdymo patarimai vienišoms motinoms

Vienišoms motinoms gali prireikti kredito balo taisymo ir skolų valdymo pagalbos

Vienišoms motinoms dažniau nei dviems tėvams tenka susidurti su skolomis, žemesniais kredito balais ir bankrotu. Nacionalinis ekonominių tyrimų biuras pranešė, kad vienišos motinos namų ūkiai dažniausiai susiduria su skurdu. Maždaug 85 procentams vienišų tėvų namų vadovauja moterys, o iš visų vienišų namų – apie 42 procentus skurdo. Tarp mokėjimų už būstą, komunalinių mokesčių, maisto, drabužių ir vaikų priežiūros vienišos motinos gali atsidurti grynaisiais pinigais, nes jos stengiasi susigrąžinti savo kredito balus ir išvengti bankroto paskelbimo.

Jei esate vieniša motina, kurios finansinė padėtis bloga, pirmiausia turite ieškoti finansinės konsultacijos programos. Jei jūsų padėtis nėra kebli, skolų valdymo plano sudarymas gali būti geriausias pasirinkimas. Galbūt norėsite šį žingsnį papildyti ir internetinėmis kreditų konsultacijomis. Jei jūsų finansinė padėtis yra niūri, galbūt norėsite dalyvauti bankroto konsultacijose ir nuspręsti, ar jums reikia paskelbti bankrotą.

Finansiniai sunkumai yra rimta problema, linkusi kamuoti daugelį vienišų motinų. Auginant vaiką ar kelis vaikus, turint tik vienas pajamas, bet kokia finansinė padėtis gali tapti problema, kuri ilgus metus gali išlaikyti vieną bankroto ribą.

Žemiau yra keletas daryti ir negalima tai leis jums geriau pasirinkti savo kreditą ir valdyti savo skolas tokiu būdu, kuris bus naudingas jums ir jūsų vaikams.

NEGALIMA Išlaidos kreditui –
Lengva pakliūti į pinigų neturėjimo spąstus. Kreditinės kortelės sukurtos taip, kad galėtumėte įskaityti likutį, tačiau svarbu nepamiršti, kad palūkanos kaupiasi kiekvieną mokėjimo ciklą. Tai reiškia, kad būsite priversti ne tik mokėti už pirkinius, kurių galbūt negalėjote sau leisti, bet ir tai, kad laikui bėgant mokėsite daugiau. Jei galite padėti, įsitikinkite, kad už viską sumokėjote grynaisiais. Tai neleis išleisti daugiau, nei iš tikrųjų turite savo banko sąskaitoje, ir leis geriau pajusti, kur kiekvieną mėnesį išleidžiami jūsų pinigai.

Pradėti tapti nemokamu skolų

Jei esate pasirengęs pradėti, išbandykite mūsų NEMOKAMĄ mobiliesiems pritaikytą internetinę kreditų konsultavimo sistemą. Tai yra išsamiausias ir novatoriškiausias įrankis pramonėje. Norėdami pradėti, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą.

Pradėti


Daryk Ieškokite galimybių kaupti kreditą –
Nors verta mokėti grynaisiais, kai tik galite, tai taip pat būtina norint susikurti savo kredito balą. Kredito linijos išlaikymas ir viso balanso mokėjimas kiekvieną mėnesį yra ne tik pagrįstas būdas padengti išlaidas kelioms savaitėms, bet ir geras būdas padidinti savo kredito balą. Paprastai įsitikinkite, kad neišleisite daugiau nei žinote, kad galėsite atsipirkti per vieną ciklą – tai padės išvengti kaupiamų palūkanų ir išlaikys aukštą kredito balą.

NEGALIMA Imkitės paskolų iki atlyginimo –
Turbūt nėra blogesnio finansinio žingsnio nei imant trumpalaikę paskolą „Payday“. Šios paskolos yra skirtos grobti tokiems žmonėms kaip jūs – žmonėms, kuriems gali tekti sumokėti dideles skolas ir kuriems greitai reikia pinigų, žmonėms, turintiems keletą kitų galimybių iškilus kritinėms situacijoms. Šios paskolos yra skirtos ne tik tam, kad ilgalaikėje perspektyvoje jums kainuotų daugiau, bet ir grobuoniškos praktikos, kuri gali jus persekioti ateinančiais metais. Niekada neimkite paskolos, kurios negalite grąžinti, ir įsitikinkite, kad bet kurioje imamoje paskoloje nėra grobuoniškų palūkanų normų, būdingų paskoloms iki atlyginimo.

Daryk Derėtis –
Nors galite būti skolingi daugeliui žmonių, tai nereiškia, kad turite mokėti viską iš karto. Jei esate skolingi, paskambinkite agentūroms, kurioms esate skolingi, ir derėkitės dėl mokėjimo, kurį iš tikrųjų galite sau leisti. Daugelis įmonių turi programas, kurios naudingos dirbančioms vienišoms motinoms, leidžiančios sumažinti arba net atidėti kai kuriuos mokėjimus. Kitos įmonės yra pasirengusios realistiškai pažvelgti į tai, ką sugebate sumokėti, ir yra laimingesnės, kai ką nors gauna, nei gautų nieko. Nors nėra jokios garantijos, kad įmonė turi derėtis su jumis, to niekada neskauda.

NEGALIMA Nepaisykite savo skolos –
Vienas blogiausių dalykų, kuriuos galite padaryti, yra nepaisyti savo skolos. Nesvarbu, ar skambučiai nutrūko, ar jūs persikėlėte – jūsų skolos įrašas vis dar seka jus, ir jūs galite laukti, kol kitas batas nukris. Jei nesugebėsite rimtai atsižvelgti į savo skolą, galite patekti į didžiausią bėdą, atsidurti darbo užmokesčio priteisimo ir kitų svarbių pasekmių, pavyzdžiui, teisinių veiksmų, kelyje. Jei norite valdyti savo skolas ir atkurti savo kreditą, turite būti pasirengęs į savo problemas žiūrėti ramiai ir racionaliai.

Daryk Darbas su kredito konsultavimo agentūra –
Visų pirma, protinga kreiptis pagalbos. Kaip tėvams gali būti sunku pripažinti, kad neturite visų atsakymų. Vis dėlto, jei esate skolingas, nėra nieko blogo, jei ieškote šiek tiek skolų valdymo pagalbos. Ne pelno siekianti kredito konsultavimo agentūra gali padėti jums sugrįžti į savo kelią ir atlikti daugelį aukščiau išvardytų veiksmų. Jūsų skola neturi apibrėžti jūsų ar jūsų vaikų gyvenimo. Kreiptis pagalbos yra geriausias būdas judėti į priekį.

Štai dar keli patarimai, kaip padėti vienišoms motinoms išspręsti kai kuriuos skolų klausimus:

Savalaikiai sąskaitų apmokėjimai nustato kredito balą ir padeda valdyti skolas –

Savo kredito balą galite pataisyti tik tuo atveju, jei reguliariai, kas mėnesį, laiku mokate sąskaitas, įskaitant studentų paskolas, komunalinius mokesčius ir kredito kortelių skolas. Remiantis „Credit.com“, to priežastis yra ta, kad reguliarūs mėnesiniai mokėjimai teigiamai veikia jūsų kredito balą, o pavėluoti ar praleisti mokėjimai sugadina jūsų kredito balą. Svetainėje taip pat minima, kad pastangos laiku atlikti visus mokėjimus finansiškai išgelbės jus nuo tų atvejų, kai darote kitų klaidų, pavyzdžiui, naudojate per daug kreditų ar viršijate savo kredito limitą.

Svetainėje www.singlemotherhelp.org teigiama, kad jei jūsų skolos ir pajamų santykis viršija 20 procentų, greičiausiai turite skolų problemų. Šiuo metu galite kreiptis į savo skolų valdymo planą ir sužinoti, kur galite sumažinti išlaidas. Atminkite: daiktai, tokie kaip ekologiškas maistas, dizainerių drabužiai ir net pramogos, pavyzdžiui, koncertai ar lankymasis kino teatruose, NĖRA būtinybė. Vis dėlto pagrindiniai, tinkami drabužiai, maistas ir būstas sau ir vaikams yra būtini visos jūsų šeimos gerovei. Geriausia pradėti taisyti savo kredito balą ir imtis priemonių nuo bankroto pašalinant iš biudžeto nereikalingas išlaidas.

Daugelis vienišų dirbančių motinų tiesiog negali sau leisti laiku atlikti mėnesinius mokėjimus be finansinės pagalbos. Nuomos ir sąskaitų apmokėjimo sumažinimas gali nepaprastai padėti patekti į tvirtą finansinę bazę. Galite kreiptis dėl 8 skirsnio būsto čekių. JAV Būsto ir miestų plėtros departamentas (HUD), www.hud.gov, turi daugybę išteklių apie paramos būstui gauti prašymus ir pajamų ribas. Mažų pajamų namų energijos paramos programa, www.liheap.org, taip pat turi programų šeimoms, kurioms reikia pagalbos, taip pat sumažinti išlaidas už komunalines paslaugas. Jums taip pat gali būti suteikta prieigos prie kortelės prieiga, kuri gali būti naudojama įsigyjant maistą ir kai kurias prekes, pavyzdžiui, „Payless“ prekės ženklo batus, arba laikiną pagalbą vargstančioms šeimoms, TANF. Norėdami gauti daugiau informacijos arba sužinoti, ar turite teisę, kreipkitės į vietinį Žmogaus tarnybų departamentą (DHS).

Smagiai dalyvaukite skolų valdymo programoje –

„Advantage CCS“ suprantame, kad jūsų gyvenimo pramogos nėra reali priemonė skolų valdymui ir kredito balų taisymui. Jūs ir vaikai vis tiek galite linksmintis už mažą kainą arba nemokamai. Nuveskite vaikus į muziejų, nes daugelyje muziejų yra įėjimo mokesčiai, kurie iš tikrųjų yra „siūlomos aukos“, todėl jų galima atsisakyti arba nunešti į nemokamą meno galeriją. Kaip apie gražų ilgą pasivaikščiojimą parke, po kurio vyksta iškylos? Sportas ir psichinė stimuliacija bus naudingi visai šeimai, o jūs tuo metu nesugebėsite įsiskolinti kreditinėmis kortelėmis.

Biblioteka yra dar vienas nuostabus pramogų prieglobstis bet kokio amžiaus žmonėms – nuo 1 iki 102. Jūsų vaikai gali peržiūrėti knygas, vaizdo įrašus, muzikos kompaktinius diskus ir kartais net žaislus. Daugelyje miestų, pavyzdžiui, Pitsburge, yra žaislų skolinimo bibliotekų, kuriose vaikai visą laiką gali išbandyti naujus žaislus – jums nereikės išleisti nė cento. Daugelyje vietų taip pat yra žaislų apsikeitimo sandorių. Paprasčiausiai paaukokite daiktą ar du, kurių jūsų vaikas atsibodo, ir parsineškite namo naują ar tris žaislus. Kaip dėl šeimos pasakojimo laiko? Jei pasitelksite fantaziją, jūsų vaikai niekada nebus nuobodūs ir niekada nebūsite bankrotas.

Išvada –

Būti tėvais yra sunkus darbas, tačiau būti vienišu tėvu yra milijoną kartų sunkiau. Vienišos motinos turi suvokti, kad joms yra pagalbos. Jie tiesiog turi būti drąsūs ir to paprašyti. Jūsų valstijoje greičiausiai yra daugybė programų, skirtų padėti vienišoms motinoms, tokioms kaip jūs. Jums nereikės amžinai pasikliauti šiomis programomis. Tai tik keli žingsniai, padėsiantys jums atsistoti ant kojų ir sugrįžti į tvirtą finansinį kelią. Galite būti be skolų ir turėti puikų kredito balą, net jei esate vieniša motina. Tai pareikalaus sunkaus darbo, drausmės ir taupaus požiūrio, tačiau tai galima padaryti ir „Advantage CCS“ gali padėti tai įgyvendinti! Paskambinkite mums šiandien telefonu 1-866-699-2227 arba apsilankykite internete adresu www.advantageccs.org.

Parašykite komentarą