Kredito linija su lanksčiomis sąlygomis. | Bankas Latvijoje

Pasirinkę kredito sumą, pamatysite, kaip pakeisti mėnesio įmokos sumą. Atkreipkite dėmesį, kad tai yra informatyvus skaičiavimas, o konkrečią sumą galėsite sužinoti peržiūrėję jūsų paskolos paraišką.

Latvijoje galima įsigyti lanksčią kredito liniją, kurios terminas yra iki 60 mėnesių, tačiau jūs turite galimybę įnešti daugiau pinigų arba galite greičiau grąžinti visą kredito liniją, taip sutaupydami palūkanų mokėjimus.

Pasirinkę reikiamą sumą kredito liniją, spustelėkite „Taikyti“, tada mes paprašysime užpildyti paskolos paraišką, įskaitant informaciją apie save, įskaitant vardą, pavardę, asmens kodą, el. Pašto adresą ir mobilųjį telefoną. numeris. Čia taip pat galite pamatyti, kad grąžinimas, pinigai iš karto gauna paskolos apdorojimą ir papildomi lėšų nurašymai prisijungus prie Latvijos banko kredito linijos, bus visiškai nemokami!

Gavę paraišką, mes per minutę ją peržiūrėsime, išnagrinėsime jūsų kredito istoriją ir galimybes mokėti. Taip pat paprašysime sumokėti identifikacinį mokėjimą į mūsų banko sąskaitą 0,01 EUR sumai, kad įsitikintumėte, jog jūsų paraiškoje minima sąskaita tikrai priklauso jums.

Gavę identifikavimo mokėjimą, su jumis susisieks mūsų klientų aptarnavimo specialistas, kuris informuos jus apie tolesnę paskolos paraiškos eigą. Mes galime paprašyti pateikti papildomos informacijos, kad peržiūrėtumėte išsamią kredito paraišką. Turėsite 72 valandas laiko atsiųsti mums prašomą informaciją arba atšaukti mūsų paraišką.

Išnagrinėję gautą informaciją, jūs sužinosite, kokia kredito suma šiuo metu jums prieinama. Jei patenkinsite kredito liniją, kuri pasiūlys nedelsiant sudaryti paskolos sutartį. Pinigai bus pervesti į banko sąskaitą, kurią nurodėte registruodamiesi mūsų svetainėje per kelias minutes. Kaip greitai gausite kreditą į savo banko sąskaitą, gali turėti įtakos finansų įstaiga, kurioje atidaryta jūsų sąskaita.

Parašykite komentarą