Kuo skiriasi lengvatinių ir sunkiųjų kreditų paieška?

Kreipdamiesi dėl naujo kredito produkto, nesvarbu, ar tai būtų paskola, kreditinė kortelė ar hipoteka, paskolos davėjas paprastai patikrins kreditą, kol nuspręs, ar jums paskolinti. Tai leidžia jiems peržiūrėti jūsų kredito ataskaitą ir peržiūrėti jūsų finansinę elgseną. Skolintojas gali atlikti dvi paieškų rūšis – „minkšta paieška“ ir „griežta paieška“. Naudinga suprasti skirtumą tarp jų ir jų įtakos jūsų kredito ataskaitai.

Kas yra lengvatinis kredito patikrinimas?

Lengvųjų kreditų patikrinimas, dažnai vadinamas lengvuoju ieškojimu, paprastai įvyksta, kai įmonė patikrina jūsų kreditų bylą kaip foninio patikrinimo dalį, nežiūrėdama į visą jūsų kredito istoriją. Švelni paieška taip pat atsitinka, kai patikrinate savo kredito balą.

Svarbiausia, kai ieškoma lengvatinio kredito, yra tai, kad jie nėra matomi kitiems skolintojams, tai reiškia, kad jie neturi jokios įtakos jūsų kredito ataskaitai ar bet kokioms jūsų pateiktoms kredito paraiškoms. Kredito ataskaitoje galite atlikti tiek švelnių paieškų, kiek norite, ir tai neturės įtakos jūsų rezultatui.

Kai kurie darbdaviai, savininkai ar komunalinių paslaugų teikėjai naudojasi lengvatinių kreditų paieškomis, kad suprastų jūsų finansinę padėtį.

Kas yra sunkiųjų kreditų paieška?

Tikrųjų kreditų paieška suteikia paskolos davėjui išsamų jūsų kredito ataskaitos ir istorijos vaizdą, jie matys jūsų dabartines kredito sutartis ir visas ankstesnes kredito sutartis, kurias turėjote per pastaruosius 6 metus, ir kaip gerai valdėte jų grąžinimus. Daugelis skolintojų naudos šią informaciją ir kitus veiksnius, pavyzdžiui, įperkamumo patikrinimus, kad padėtų jiems priimti sprendimą, ar skolinti jums.

Kada skolintojas atliks kreditų paiešką, jūsų kredito ataskaitoje bus paliktas „ženklas“, tai reiškia, kad kiti skolintojai galės pamatyti paiešką ir jei jūsų paraiška buvo priimta. Sunki paieška liks jūsų kredito ataskaitoje 12 mėnesių.

Kaip sudėtinga paieška veikia mano kredito balą?

Geriausia, kad neliktų kreditų paieškų būtų kuo mažiau, nes per daug per trumpą laiką gali pakenkti jūsų paraiškos patvirtinimo tikimybei. Tai gali reikšti, kad jūs kovojate su savo finansais arba pasitikite kreditais, o tai reiškia, kad jums bus didesnė rizika skolinti.

Kreipkitės dėl kredito tik tuo atveju, jei jums to tikrai reikia, ir prieš pateikdami paraišką, visada patikrinkite skolintojų tinkamumo reikalavimus. Tai padės išvengti kreipimosi dėl jums netinkamos paskolos ir per daug sunkių paieškų kredito ataskaitoje.

Turėtumėte reguliariai tikrinti savo kredito ataskaitą, kad įsitikintumėte, jog visos jūsų ataskaitoje pateiktos sunkios paieškos yra teisėtos, o ne apgaulingos.

Ar galima kredito paiešką atlikti be mano žinios?

Kreipdamasis dėl kredito, pvz., Paskolos, paskolos davėjas patvirtins, kad jie atliks kredito paiešką, todėl prieš pateikdami būtinai perskaitykite savo paraišką.

Jūsų kredito ataskaitoje yra skyrius, kuriame nurodoma, kas patikrino jūsų ataskaitą ir kada tai buvo padaryta. Tai leidžia jums įsitikinti, kad visas jūsų pateiktas programas pateikėte patys.

Ar „Dot Dot“ paskolos tikrina kreditą?

Kaip atsakingas skolintojas, mes atliekame visų klientų prieinamumo ir kredito patikrinimus, kai jie kreipiasi dėl vienos iš mūsų paskolų internetu. Vis dėlto mūsų pradinė paieška bus tik nesudėtinga, todėl galime patikrinti jūsų paraišką nepalikdami žymės jūsų kredito byloje. Jei pateiksime jums pasiūlymą ir jūs sutiksite su tuo, atliksime griežtą paiešką, kad patikrintume, ar paskola jums tinka. Jums nereikia tobulos kredito istorijos, kad ją priimtumėte, tai yra vienas iš kelių kriterijų, kurį naudojame priimdami sprendimą. Mūsų paskolos svyruoja nuo 200 iki 4000 svarų su fiksuotomis grąžinimo sąlygomis, kreipkitės internetu ir sužinokite, ar iš pradžių jus priėmė per kelias minutes.

Ar mes ką nors praleidome? Praneškite mums, pasidalindami patarimais!

Daugiau iš Vilio

Nori pavadinimo, turinys yra žaidimas. Aš visada esu taškas, kai reikia rasti sandorį ir nuolat sekti naujausias finansines konsultacijas.

Parašykite komentarą