Kreipkitės dėl greitos paskolos internetu iki 10 000 USD

Pagrindinis> Gaukite paskolą iki 10 000 USD su Jacaranda

Asmeninės paskolos iki 10 000 USD

Pinigai jūsų banko sąskaitoje ir paruošti naudoti 60 sekundžių patvirtinus *(1)

Chronometro piktograma

Taikyti mažiau nei 8 minutės

Chronometro piktograma

Taikyti mažiau nei 8 minutės

Ieškote paskolos?

Jei kada reikia greitai pasiskolinti grynųjų, galite pastebėti, kad jums reikia paskolos. Galbūt tai yra netikėtų išlaidų sumokėjimas, atsirandantis iš mėlynės. Tai gali būti mokėti už automobilio rego ar brangiai kainuojančią sąskaitą už komunalines paslaugas, kuri buvo didesnė nei tikėjotės. Nors kartais skolininkams gali būti sunku gauti kreditą iš tradicinių skolintojų. Štai kur mes ateiname. „Jacaranda Finance“ yra labai lengva pritaikyti, nereikia jokių dokumentų ir jums net nereikia išeiti iš namų! Skamba gerai? Čia yra viskas, ką reikia žinoti …

Paskolos iki atlyginimo

Tai yra mažos, trumpalaikės paskolos, kurias gali gauti „Centrelink“ pareiškėjai, taip pat paskolos, turinčios blogą kreditą. Taip pat vadinamos paskolomis grynaisiais, paprastai jos siekia iki 2000 USD, nors kartais yra iki 5000 USD ar daugiau.

Kas yra paskola?

Paskola yra pinigų suma, kurią paskolos davėjas (mes) paskolina skolininkui (jums) ir kurią reikia grąžinti tam tikra norma per sutartą laikotarpį. Yra keletas mokesčių, susijusių su asmeniniais finansais, tačiau jie yra visiškai skaidrūs ir jums niekada neteks netikėtų mokesčių.

Kas gali kreiptis į „Jacaranda Finance“?

Visi, kurie atitinka mūsų tinkamumo reikalavimus, gali kreiptis į „Jacaranda Finance“. Tai yra reikalavimai, kurių privalome laikytis kaip atsakingi skolintojai. Norėdami kreiptis, turite būti:

  • Vyresni nei 18 metų;
  • Reguliarių pajamų gavimas;
  • Būti Australijos piliečiu arba nuolatiniu gyventoju;
  • Turėkite tiesioginį telefono numerį ir el. Pašto adresą.

Kaip jūs kreipiatės?

Kreiptis į „Jacaranda Finance“ negali būti paprasčiau. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai eikite į mūsų pagrindinį puslapį ir užpildykite paprastą internetinę paraiškos formą. Joje bus užduoti keli klausimai apie jūsų asmeninę informaciją, paskolos tikslą ir jūsų užimtumo statusą. Forma yra tokia paprasta, kad užpildyti reikia tik kelių minučių laiko.

Blogo kredito „Centrelink“ paskola „Centrelink“ paskola – blogas kreditas
Paskolos „Centrelink Bad Credit“ Paskolos su blogu kreditu „Centrelink“
„Centrelink“ užtikrintos paskolos – blogas kreditas Blogų kreditų pensininkų paskolos
Paskolos pensininkams, turintiems blogą kreditą Greitos paskolos grynaisiais pinigais „Bad Credit Centrelink“

Kas yra blogo kredito paskolos pensininkams?

Tai paskolos pensininkams ar žmonėms, kurie yra „Centrelink“. Jei gaunate mėnesines įmokas kaip pensininkas arba gaunate pajamų iš „Centrelink“, galite gauti paskolą. Pateikite savo paraišką „Jacaranda Finance“ šiandien.

Kaip savo paraiškos dalį turite pateikti keletą informacijos, kad galėtumėte paremti savo paraišką. Toliau pateikiami keli dalykai, kurių paprašysime pateikti paraiškoje:

  • 100 taškų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų
  • Internetinės bankininkystės duomenys, kad galėtume patikrinti jūsų pajamas
  • „Centrelink myGov“ duomenys, jei gaunate „Centrelink“ pajamas
  • Kontaktinė informacija, pvz., Mobiliojo telefono numeris ir el. Pašto adresas, kad galėtume susisiekti su jumis dėl jūsų paraiškos rezultatų

Kiek kainuoja paskolos pasiskolinimas?

„Jacaranda Finance“ skolinimosi išlaidos yra steigimo mokesčio ir mėnesinių mokesčių derinys. Taip pat taikomi baudos mokesčiai, jei praleidote bet kurį iš tiesioginio debeto mokėjimų laiku. Tačiau jei neturite tiesioginio debeto negarbės, jums nereikės jaudintis dėl šios problemos.

„Jacaranda Finance“ siūlo tris skirtingas finansavimo rūšis, sąnaudų struktūra šiek tiek skiriasi. Mes teikiame mažas neužtikrintas paskolas nuo 300 USD iki 2 000 USD, vidutinio dydžio užtikrintas paskolas nuo 2 100 USD iki 4 600 USD arba dideles užtikrintas paskolas nuo 5 000 iki 10 000 USD.

Paskolos tipas Saugios parinktys Paskolos suma Paskolos terminas
Maža paskola Neužtikrintas 300–2000 USD 12 mėnesių
Vidutinė paskola Apsaugotas 2 001–4 600 USD Nuo 13 iki 24 mėnesių
Didelė paskola Apsaugotas 5 000–10 000 USD Nuo 13 iki 24 mėnesių

Norėdami geriau suprasti palūkanų normas ir mokesčius, eikite į mūsų išlaidų puslapį. Grąžinimo veiksnys yra viskas, įskaitant steigimo mokestį, mėnesinius mokesčius ir pagrindinę sumą. Todėl mokesčiai ir pagrindinė suma sudaro kiekvieną jūsų vienodą grąžinimo sumą.

Be to, taip pat verta apsilankyti „Moneysmart“ svetainėje, kurioje išsamiau paaiškinti leistini mokesčiai ir rinkliavos už šias paskolų rūšis.

Kaip naudotis paskolos skaičiuokle?

Paskolos skaičiuoklė yra naudinga priemonė, padedanti nustatyti, kokios bus grąžintos sumos. Tai veikia taip, kaip pasirenkate norimą skolintis sumą ir norimo grąžinimo laikotarpio trukmę. Todėl mūsų skaičiuoklė automatiškai įtraukia mūsų palūkanų normas ir mokesčius.

Koks jūsų terminų ilgis?

Mūsų sąlygos taip pat šiek tiek skiriasi tarp skirtingų mūsų siūlomų paskolų rūšių. Pirma, galite pasiskolinti mūsų mažą finansavimą per 12 mėnesių /

Galite pasiskolinti mūsų vidutinio užtikrinimo finansus nuo 13 iki 24 mėnesių. Nepaisant to, jei norite anksti sumokėti paskolą, galite! Ypač todėl, kad mes neimsime jokių išankstinio pasitraukimo mokesčių.

Kaip veikia grąžinimas?

Grąžinimo būdas yra tai, kad mes nustatėme tiesioginį debetą, kad jūsų grąžinimai iš jūsų sąskaitos būtų automatiškai išvedami. Intervalai, kuriais grąžinami pinigai yra išskaičiuojami iš jūsų sąskaitos, gali būti atliekami kas savaitę, kas dvi savaites ar kas mėnesį. Tačiau mes siūlome nustatyti savo mokėjimus, kad jie atitiktų jūsų darbo užmokesčio ciklą, kad žinotumėte, jog sąskaitoje visada turėsite pakankamai pinigų. Todėl mes galime lengvai pasiūlyti grąžinimus.

Ar jums reikia turėti gerą kreditą norint kreiptis?

Norėdami gauti paskolą, nebūtinai turite turėti gerą kredito reitingą, nes mes ne visada tikriname kreditą. Taip yra todėl, kad mes žinome, kad yra ir kitų, svarbesnių dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, kurie padės mums tiksliau parodyti jūsų santykius su savo finansais.

Pavyzdžiui, mes norėtume pažvelgti į paskutines 90 jūsų finansinių operacijų dienų, kad sužinotumėte, kaip gerai galite valdyti savo grąžinimus. Jei matome, kad jūs reguliariai mokėjote laiku, mes daug labiau linkę pratęsti paskolos pasiūlymą.

Kokios yra skolinimosi priežastys?

Dangus yra riba, kai reikia naudoti asmeninius finansus. Asmenines paskolas galite naudoti bet kokiam jums patinkančiam tikslui. Nors čia yra sąrašas, pateikiantis keletą idėjų, kam gali būti naudojamos mūsų asmeninės paskolos:

Automobilio registracija

automobilio rego yra kažkas, ko negalite išvengti, jei turite automobilį. Tai didelė pinigų suma, kurią visada reikia sumokėti vienu metu. Mažos asmeninės paskolos puikiai tinka šioje situacijoje, ypač jei nesate tam pasirengę.

Suremontuokite savo automobilį

Kai jūsų automobilis sugadinamas, tai visada yra visiškai netikėta ir jūs esate užstrigę mokėdami už automobilio remontą, kuriam nebuvote pasirengę ir negalite sau leisti paskolos, gausite greitus grynuosius pinigus, kurių reikia norint greitai grįžti į kelią. įmanoma.

Finansuokite dalį savo vestuvių ar medaus mėnesio išlaidų

Jei sutikote sau tinkamą žmogų ir esate pasirengęs susieti žinias, asmeninės paskolos gali padėti jums paversti savo ypatingą dieną be papildomo streso.

Pakeiskite savo baltąsias prekes

Tai yra tie namų apyvokos daiktai, kurie yra visiškai reikalingi, bet ir gana brangūs. Kreipkitės paskolos ir skalbimo mašina vėl gali veikti.

Nuomos obligacijai padengti

Kai persikelsite į naują nuomojamą būstą, prieš įsikurdami turėsite sumokėti obligacijas iš anksto. Tai gali būti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių dolerių, priklausomai nuo to, kokio turto jūs keliatės. Ne visi turi tokių grynųjų, kurie tiesiog guli, ypač jei judate skubėdami. Paskola bus padengta, jokio streso.

Tai tik keli pavyzdžiai, kam galima panaudoti asmeninę paskolą. Iš tikrųjų jūs nuspręsite, koks yra jūsų paskolos tikslas. Jūs netgi galite pasiskolinti vieną iš vidutinio lygio asmeninių paskolų, kad konsoliduotumėte kelias skolas.

Tačiau vienintelis dalykas, dėl kurio negalite pasinaudoti viena iš mūsų mažų asmeninių paskolų, yra sumokėti kitą mažą paskolą.

Kuo naudinga gauti paskolą „Jacaranda Finance“?

Taigi, imant paskolą „Jacaranda Finance“ yra tiek daug puikių dalykų. Žemiau mes apibūdinome keletą privalumų, kuriuos galite mėgautis gavę paskolą pas mus.

Mūsų prašymo pateikimo procesas yra lengvas – nereikia netvarkingų dokumentų, net nereikia išeiti iš namų. Viską galima padaryti visiškai internete, nereikia žengti kojos už durų.

Jūs greitai gaunate pinigus – nuo to laiko, kai kreipiatės, iki to laiko, kai gaunate savo lėšų, beveik nėra laiko. Mes bandome susisiekti su jumis su jūsų prašymo rezultatais per valandą nuo prašymo skolintis pateikimo. Kai tik sutiksite su paskolos sutartimi, mes nedelsdami pervesime jūsų lėšas. Priklausomai nuo to, kuriame banke esate, pinigus galite gauti tą pačią dieną, kai kreipiatės.

Puikus klientų aptarnavimas – Jei per visą paskolos sutarties galiojimo laiką turite kokių nors problemų, galite susisiekti su vienu iš mūsų komandos narių, kuris gali padėti jums iškilus klausimams ar susirūpinimą keliantiems klausimams.

Skaidrūs mokesčiai ir rinkliavos – vienas dalykas, išskiriantis mus iš kitų skolintojų, yra tai, kad mes labai aiškiai žinome, kokie yra mūsų paskolos mokesčiai ir mokesčiai nuo pat pradžių. Nereikia jaudintis, kad nustebsite paslėptais mokesčiais. Be to, mes neimame išankstinio pasitraukimo mokesčių, jei esate pasirengę anksti sumokėti paskolą.

Ką turėčiau daryti prieš nusprendžiant skolintis paskolą?

Sprendimas skolintis gali būti didelis sprendimas, nes prisiimate finansinį įsipareigojimą. Nesvarbu, ar gaunate banko paskolą, ar paskolą iš kito skolintojo, visada svarbu užduoti sau keletą svarbių klausimų, kad įsitikintumėte, jog esate visiškai pasirengę prieš nuspręsdami skolintis.

Ar galite sau leisti grąžinti pinigus? – Mes niekada jums neskolinsime daugiau, nei galite sau leisti grąžinti. Nors vis tiek verta pažvelgti į savo biudžetą ir išsiaiškinti, ką galite patogiai sau leisti. Tokiu būdu jums nereikės jaudintis, kad negalėsite sau leisti grąžinti pinigų. Paskutinis dalykas, kurio norėtume, yra tai, kad jūs patektumėte į sunkią situaciją, kai stengiatės atlikti mokėjimus.

Koks yra paskolos tikslas? – ar priežastis, dėl kurios reikia skolintis, yra nepaprastai skubi? Jei pinigų skolinimosi priežastis negali laukti ilgiau, paskolos gavimas tikriausiai yra teisingas sprendimas. Nors jei tai nėra skubu, …

Parašykite komentarą