Kuo vertingi geri pažymiai? | Tinklaraščiai

geri pažymiaiPradinėse ir vidurinėse mokyklose daugelis tėvų siūlo savo vaikams pinigų už gerą sėkmę, o gerai mokantis ir įsiliejus į meistriškumo gretas galima gauti piniginius prizus iš savivaldybių, taip pat aukštesnio lygio mokinių, net iš vyriausybės ar ne vyriausybinės organizacijos. Ir vis dėlto dauguma vidurinės mokyklos ar net universiteto studentų nemato, kaip gerai mokantis ateityje gali atsirasti didesni atlyginimai ar didesnės pajamos, todėl jiems šis mokymosi procesas paprastai yra nereikalingas, tačiau iš tikrųjų mokiniai ir studentai turi geriausi pažymiai. Paprastai uždirba didžiausias pajamas ateityje, ir net palyginus tuos, kurie reguliariai mokėsi 6 ar 7 metais, ir tuos, kurių vienoje mokykloje vidutinis balas buvo 8 ar 9, bus parodytos metinės pajamos, nes tie, kurie turi aukštesnius pažymius, paprastai yra labiau išmanantys, todėl šios žinios bus vertingesnės darbdaviui ir jis bus pasirengęs mokėti didesnį atlyginimą.

Žinoma, gera sėkmė ne visada reiškia didelį atlyginimąir yra atvejų, kai vaikai, kurie lankė 9 ir 10 pradinėje ir vidurinėje mokykloje, tada gauna minimalų atlyginimą, tačiau tokie atvejai yra reti ir vidutiniškai statistika rodo, kad tie, kuriems po to sekasi geriau mokykloje, gaus didesnį atlyginimą. darbo rinka. Šios žinios tikrai būtų naudingos patiems mokiniams, nes mokykloje niekas niekada jiems nesako, kodėl reikia mokytis ir kas nutiks, jei tavo pažymiai bus blogi. Paprastai mokytojai ir tėvai baiminasi studentų, sugadindami ateitį, ir negaus premijos, tačiau šios koreliacijos niekas nepaaiškina, kad geri pažymiai tikrai padės geriau dirbti ir daugiau pinigų.

Vienas iš veiksnių, kodėl buvo sukurta tokia statistika, gali būti vadinamasis valios jėga, arba personažas, kai, jei studentas turi gerus pažymius, tai reiškia, kad jis sugebėjo prisiversti mokytis kiekvieną vakarą ir atlikti visus namų darbus, tačiau tuos, kurie turi prastesnius pažymius, dažniausiai renkasi pramogos ir kiti tuo metu svarbesni dalykai, pavyzdžiui, išsilavinimas ir naujų žinių įgijimas. Tuomet šią savybę darbdaviai gerai vertina ateityje, nes darbštūs, kruopštūs ir visada laiku atliekantys savo darbą darbuotojai yra reti, o jei jų galima rasti, darbdavys yra pasirengęs mokėti jam daug didesnį atlyginimą, kad tik šis darbuotojas liktų įmonėje ir toliau dirbtų savo darbą.

Jei žiūrėsime į tuos, kurie mokykloje turėjo blogus pažymius, tai dar nereiškia, kad visas gyvenimas buvo nurašytas ir kad nėra prasmės bandyti gauti geriau apmokamą darbą, tai tiesiog reiškia, kad turėsite padaryti daug didesnės pastangos pagerinti savo jėgas, prigimtį ir įrodyti save tiek universitete, tiek ateityje darbdaviui. Jei nepatekote į universiteto biudžeto grupę, bet turėjote imti paskolą studijoms, tai dar nereiškia, kad negalėsite gauti gerai apmokamo darbo, tai tiesiog reiškia, kad teks mokytis dvigubai daugiau , nes studijos dažnai yra paskutinis kartas, kai žmonės gali negalvoti apie pinigus ir visiškai atsiduoti studijoms ir visam studijų procesui. Štai kodėl, jei esate studentas ir skaitote šį straipsnį, mėgaukitės suteiktu laiku, kruopščiai mokykitės ir baikite studijas kaip vienas geriausių kurse, kuris parodys jūsų darbdaviui jūsų kruopštumo ir žinių lygį, tačiau atminkite, kad mokymasis nesibaigia po universiteto ir šiais laikais turi mokytis visą gyvenimą!

Parašykite komentarą