Kur galiu gryninti dviejų šalių čekį? 20 Pateikiamos parinktys

Dviejų šalių čekiai gali būti šiek tiek sudėtingesni grynaisiais, nei tik vienam asmeniui, tačiau galite gryninti dviejų šalių čekius bankuose ir kredito unijose, daugelyje čekių grynųjų pinigų parduotuvėse ir kai kuriose maisto prekių parduotuvėse. Toliau paaiškiname, kaip gryninti dviejų šalių čekius, įskaitant gaires, kaip juos patvirtinti ir ar abi šalys turi eiti į parduotuvę, kad kartu grynintų. Taip pat pateikiame įmones, kuriose galite gryninti dviejų šalių čekius, taip pat mokesčius ir ribas kiekvienoje.

Kas yra dviejų šalių čekis?

Dviejų šalių čekis yra čekis, užrašytas dviem asmenimis eilutėje „Mokėti“. Pavyzdžiui, jei tuokiatės, svečiai gali išrašyti čekį abiem sutuoktiniams. Dviejų šalių čekis gali būti surašytas „asmeniui A ir asmeniui B“ arba „asmeniui A arba asmeniui B“ – abu yra dvišaliai čekiai, tačiau reikalavimai dėl jų gryninimo yra šiek tiek kitokie.“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[1]

Dviejų šalių patikrinimas nėra tas pats, kas bet kuris iš šių tipų patikrinimų:

 • Vienos šalies čekis: Kartais vadinama vienos šalies čekiu, kai rašytojas ir naudos gavėjas yra tas pats asmuo (pavyzdžiui, kai jūs rašote sau čekį).
 • Pirmosios šalies patikrinimas: Tai taip pat kartais vadinama dviejų šalių čekiais. Pirmosios šalies čekiai yra čekiai, kuriuos jums (ir tik jums) surašė kažkas kitas. Yra daug įvairių pirmosios šalies čekių, tokių kaip asmeniniai čekiai, darbo užmokesčio čekiai, valstybiniai čekiai ir kt. Sužinokite, kur juos išgryninti, mūsų straipsnyje, kuriame pateikiamos čekių gryninimo vietos šalia jūsų.
 • Trečiosios šalies patikrinimas: Tai čekis, surašytas asmeniui A, tačiau jį A. asmuo patvirtino ir pasirašė asmeniui B. Sužinokite daugiau apie tai mūsų straipsnyje, kaip ir kur gryninti trečiosios šalies čekį.

Norėdami išsiaiškinti, kaip gryninti savo dviejų šalių čekį, pirmiausia pažiūrėkite, ar jis parašytas „asmeniui A ir B “arba„ asmuo A arba B. “ Tai nustatys, ar viena ar abi šalys turi pasirašyti čekį ir dalyvauti gryninant ar deponuojant. Daugiau informacijos (įskaitant tikslius veiksmus, kuriuos reikia atlikti) rasite mūsų specialiuose tyrimuose, kaip užsidirbti dviejų šalių čekį.

Palyginimo lentelė

Norėdami greitai palyginti limitus ir mokesčius tose vietose, kur grąžinami dviejų šalių čekiai, žr. Toliau pateiktą lentelę, tada spustelėkite bet kurią įmonę arba slinkite norėdami gauti daugiau informacijos.

Kur gryninti dviejų šalių čekį

Atminkite, kad dviejų šalių čekis gali būti asmeninis čekis (sudarytas iš asmens asmeninės banko sąskaitos), draudimo atsiskaitymo čekis, valstybinis čekis, mokesčių grąžinimo čekis (kartu pateikiančios poros gauna bendrą čekį) ar kitokio pobūdžio čekis. patikrinti. Būtinai apsilankykite įmonėje, kurioje grąžinami abiejų šalių čekiai ir konkretus jūsų turimas čekis. Taip pat norėsite nepamiršti mokesčių, kurie yra dideli čekių gryninimo parduotuvėse, maži mažmeninėse parduotuvėse ir kintantys bankuose.

Bankai ir kredito unijos

Norėdami surinkti informaciją apie dviejų šalių čekių grąžinimą bankuose, susisiekėme su Bank of America, Chase Bank, Fifth Third Bank ir PNC atstovais.

Bet kuris bankas ar kredito unija, kur sąskaitą turi bent vienas gavėjas

 • Čekio sumos limitas: Paprastai nė viena, nors bankas / kredito unija gali reikalauti, kad čekį įneštumėte, o ne išgrynintumėte, o tai reiškia, kad ne visos lėšos bus pasiekiamos iš karto.
 • Mokesčiai: Paprastai nėra

Kredito unijos banke, kur buvo ištrauktas čekis

 • Čekio sumos limitas: Paprastai nėra
 • Mokesčiai: Jei vienas iš mokėjimo gavėjų neturi sąskaitos banke, paprastai sumokėsite maždaug 5–8 USD mokestį, jei norite sumokėti čekį kaip ne klientas.

Jei jums reikia išgryninti dviejų šalių čekį valandomis, kai bankas nedirba, čekį galite išsigryninti daugelyje bankomatų – net sekmadieniais. Be to, jei jūsų bankas siūlo mobiliąją bankininkystę, galite nuskaityti čekį naudodami išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, kad galėtumėte jį bet kada pervesti.

Bakalėjos parduotuvės

Norėdami gryninti čekį maisto prekių parduotuvėje, turėsite galiojantį asmens tapatybės dokumentą (paprastai vairuotojo pažymėjimą, pasą ar kitą vyriausybės išduotą asmens tapatybės dokumentą). Kai kuriose parduotuvėse reikės, kad būtumėte jų pirkėjų lojalumo programos narys arba prisiregistruotumėte gauti čekių gryninimo privilegijas. Parduotuvėse visada yra čekių sumos limitas, nes jie gali laikyti tik tiek grynųjų.

Net jei jūsų pageidaujama parduotuvė yra išvardyta žemiau, gali būti naudinga paskambinti iš anksto, kad įsitikintumėte, jog ji gali išsigryninti jūsų čekį. Ne visų parduotuvių čekių gryninimo politika yra nustatyta įmonės lygmeniu, o daugelyje tinklų rasite skirtingus limitus, mokesčius ir netgi priimtus čekių tipus, priklausomai nuo vietos. Mes užsisakėme žemiau pateiktą sąrašą, pradedant geriausiais bendrais variantais.

1. Walmartas

 • Išgrynintų čekių tipai: Darbo užmokesčio, vyriausybės, mokesčių deklaracija, draudimas, 401 (k), pensijų paskirstymas, kasos čekiai ir „MoneyGram“ pinigų pavedimai, įsigyti „Walmart““data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[2]
 • Reikalavimai: Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[2]
 • Apribojimas: Paprastai iki 5000 USD, tačiau kai kuriose vietose taikoma 2 000 USD riba“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[2]
 • Mokesčiai: 4 USD už čekius iki 1 000 USD; 8 USD už čekius nuo 1 000 iki 5 000 USD“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[2]
 • Raskite vietą

Peržiūrėkite daugiau informacijos mūsų straipsnyje apie „Walmart“ dviejų šalių čekių grąžinimo politiką.

2. Krogerio parduotuvių šeima

Pastaba: „Kroger“ priklauso keli kiti maisto prekių parduotuvių tinklai ir daugelyje jų standartizavo pinigų paslaugų politiką. Tos pačios čekių grąžinimo taisyklės galioja ir „Baker“, „City Market“, „Dillons“, „Fred Meyer“, „Fry’s“, „Gerbes“, „King Soopers“, „Owen’s“, „Pay Less Super Market“, „QFC“, „Ralphs“ ir „Smith’s“.

 • Išgrynintų čekių tipai: Darbo užmokesčio čekiai, valstybiniai čekiai, įmonių čekiai, mokesčių grąžinimo čekiai ir draudimo čekiai“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[3]
 • Reikalavimai: Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka. Jūs neturite turėti pirkėjo kortelės, tačiau gausite nuolaidą čekio gryninimo mokesčiui, jei taip padarysite.“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[3]
 • Apribojimas: Paprastai 5000 USD, nebent parduotuvėje nėra pakankamai grynųjų“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[3]
 • Mokesčiai: 3 USD už iki 2 000 USD; ir 5,50 USD už daugiau nei 2 000 USD ir iki 5 000 USD. Tikėkitės sumokėti apie 50 centų daugiau už čekį, jei neturite pirkėjo kortelės.“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[3]
 • Raskite vietą (pastaba: ši paieška grąžina bet kurią šalia jūsų esančią „Kroger“ šeimos parduotuvę, ne tik „Kroger“)

Daugiau informacijos apie Krogerio čekių grąžinimo politiką rasite mūsų straipsnyje.

3. Albertsonas

 • Išgrynintų čekių tipai: Elektroniniu būdu pasirašyti čekiai (dauguma vyriausybės, draudimo, kai kurie darbo užmokesčio fondai ir kt.). Politiką nustato atskiros parduotuvės, todėl jose gali būti negrąžinami dviejų šalių čekiai.
 • Reikalavimai: Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka
 • Apribojimas: Iki 1000 USD
 • Mokesčiai: Skiriasi pagal vietą
 • Raskite vietą

Sužinokite daugiau mūsų straipsnyje apie „Albertsons“ čekių gryninimo ir pinigų pervedimo politiką.

4. Kmartas

 • Išgrynintų čekių tipai: Valstybiniai čekiai, mokesčių grąžinimo čekiai, dviejų šalių čekiai ir darbo užmokesčio čekiai“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[5]
 • Reikalavimai: Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[5]
 • Apribojimas: Iki 2000 USD už vyriausybės, mokesčių grąžinimą ir darbo užmokesčio čekius; iki 500 USD už dviejų šalių čekius“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[5]
 • Mokesčiai: Ilinojuje ir Rodo saloje – 0,50 USD; nemokamai Konektikute, Delaveryje, Džordžijoje, Naujajame Džersyje, Nevadoje, Pensilvanijoje, Puerto Rike, Pietų Karolinoje, Guame ir Vašingtone; 1 USD visur kitur“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[5]
 • Raskite vietą

5. Milžiniškas maistas

 • Išgrynintų čekių tipai: Darbo užmokestis ir vyriausybė
 • Reikalavimai: Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka; taip pat turite kreiptis į darbo užmokesčio ir verslo čekio gryninimo kortelę vietinėje „Giant Food“ parduotuvėje
 • Apribojimas: Skiriasi pagal vietą
 • Mokesčiai: Skiriasi pagal vietą
 • Raskite vietą

6. „Stop & Shop“

 • Išgrynintų čekių tipai: Darbo užmokestis ir vyriausybė
 • Reikalavimai: Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka. Taip pat turite kreiptis dėl darbo užmokesčio ir verslo čekio grynųjų pinigų kortelės bet kurioje „Stop & Shop“ vietoje.
 • Apribojimas: Skiriasi pagal vietą
 • Mokesčiai: Skiriasi pagal vietą
 • Raskite vietą

7. Saugus kelias

 • Išgrynintų čekių tipai: Spausdinti, ne asmeniniai čekiai, įskaitant darbo užmokesčio, vyriausybės ir mokesčių grąžinimą. Politiką nustato atskiros parduotuvės, todėl parduotuvė gali arba negrąžina dviejų šalių čekių.
 • Reikalavimai: Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka
 • Apribojimas: Iki 1 499 USD
 • Mokesčiai: 2,25 USD už kiekvieną sumokėtą 200 USD, nors mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo vietos
 • Raskite vietą

Mūsų straipsnyje paaiškinta viskas, ką reikia žinoti apie „Safeway“ čekių grąžinimą, dovanų kortelių likučius ir pinigų pavedimus.

8. „Publix“

 • Išgrynintų čekių tipai: Asmeniniai ir darbo užmokesčio čekiai“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[9]
 • Reikalavimai: Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[9]
 • Apribojimas: Asmeniniai čekiai iki 75 USD, darbo užmokesčio čekiai iki 500 USD
 • Mokesčiai: 3–6 USD (kaip pranešta anksčiau)
 • Raskite vietą

Patikrinkite pinigų grąžinimo parduotuves

Čekių grynųjų pinigų parduotuvėse, kartais vadinamose paskolų iki atlyginimo parduotuvėse, dažniausiai gryni pinigai. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad šios parduotuvės paprastai ima didesnius mokesčius nei kitose vietose, kur tikrina grynuosius. Kaip ir aukščiau, mes užsisakėme žemiau pateiktą sąrašą, pradedant geriausiais bendrais variantais.

1. PLS čekių grąžinimas

 • Išgrynintų čekių tipai: Darbo užmokesčio čekiai, asmeniniai čekiai, valstybiniai čekiai ir ne valstybės patikrinimai“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[11]
 • Reikalavimai: Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[11]
 • Apribojimas: Nustatoma kiekvienu atveju atskirai ir gali skirtis priklausomai nuo vietos“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[11]
 • Mokesčiai: Skiriasi, bet gali būti vos 1% čekio sumos plius 1 USD.“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[11]
 • Raskite vietą

2. „ACE Cash Express“

 • Išgrynintų čekių tipai: Darbo užmokesčio čekiai, asmeniniai čekiai, čekiai, mokėtini įmonei, pajamų mokesčio grąžinimo čekiai, valstybiniai čekiai, draudimo atsiskaitymo čekiai ir pinigų pavedimai“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[12]
 • Reikalavimai: Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[12]
 • Apribojimas: Nustatoma kiekvienu atveju atskirai; „ACE Cash Express“ paprastai grynina didelius čekius“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[12]
 • Mokesčiai: Priklauso nuo čekio tipo; nuo 2% iki 10% čekio sumos (kaip pranešta anksčiau)
 • Raskite vietą

3. Patikrinkite pinigus

 • Išgrynintų čekių tipai: Spausdinti arba ranka rašyti darbo užmokesčio čekiai, vyriausybės čekiai, mokesčių grąžinimas, finansinių paskolų čekiai, draudimo juodraščiai ar čekiai, pinigų perlaidos, kasos čekiai, dviejų šalių čekiai ir dar daugiau“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[14]
 • Reikalavimai: Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka ir dalyvavimas čekių gryninimo programoje „Check Into Cash““data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[14]
 • Apribojimas: Nustatoma kiekvienu atveju atskirai ir gali skirtis priklausomai nuo vietos“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[14]
 • Mokesčiai: Skiriasi pagal valstiją ir čekio tipą; paprastai yra nuo 3% iki 5%, pridėjus 2 USD registracijos mokestį, jei esate tikri registruotis į grynuosius pinigus (kaip buvo pranešta anksčiau)
 • Raskite vietą

4. Pinigai Martas

 • Išgrynintų čekių tipai: Darbo užmokesčio, vyriausybės, smulkaus verslo, asmeninės, draudimo ir pinigų perlaidos“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[15]
 • Reikalavimai: Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas su nuotrauka“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[15]
 • Apribojimas: Nustatoma kiekvienu atveju atskirai ir skiriasi pagal vietą“data-toggle =” patarimas “…

Parašykite komentarą