Kur parduoti dovanų korteles grynaisiais (plastikinėmis ar elektroninėmis): išvardytos 4 parinktys

Kai norite parduoti nepageidaujamas ar nenaudotas dovanų korteles už grynuosius pinigus, yra tikimybė, kad šalia jūsų yra parduotuvė, kuri jų nori. Toliau išvardinome parduotuves, kurios perka dovanų korteles ir moka grynaisiais, įskaitant maisto prekių parduotuves, čekių grynųjų pinigų parduotuves ir kt., Taip pat informaciją apie minimalias ir maksimalias priimamas dovanų kortelių sumas, numatomas mokėjimo sumas ir kaip veikia procesas.

Dovanų kortelių pardavimo būdai

Kai turite nenaudotą ar iš dalies naudotą dovanų kortelę, kurios nebenorite, pirmiausia galite pabandyti ją grąžinti pradiniam pardavėjui. Tam taikoma politika skiriasi – jei norite gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų straipsnį apie dovanų kortelių grąžinimo politiką pagal parduotuvę ir valstiją.

Be to, vis daugiau įmonių kreipiasi į e-dovanų ir fizinių dovanų kortelių pardavimo internetu metodus. Galite gauti dovanų kortelių ir fizinių pašto kortelių pasiūlymų internetu. Tačiau jei specialiai ieškote vietų, kuriose siūloma grynųjų dovanų kortelėms, parduodant „eGift“ korteles negalėsite gauti šio mokėjimo būdo. Nė viena iš mūsų tyrinėtų įmonių, priimančių elektronines dovanų korteles, už jas neatsiskaitys grynaisiais; panašiai, nė viena iš vietų, kuriose mokama grynaisiais už dovanų korteles, nepriims elektroninių dovanų kortelių.

Jei turite parduoti „eGift“ korteles arba jums nereikia atsiskaityti grynaisiais, mūsų susijusiame straipsnyje pateikiamas vietų, kuriose perkamos dovanų kortelės, parduotuvėje ir internete sąrašas.

Ką mes rekomenduojame

Norėdami gauti geriausią dovanų kortelių perpardavimo variantą, greičiausiai norėsite savo dovanų kortelę (-es) nunešti į parduotuvę su „GiftCardBin“ partneryste. „GiftCardBin“ siūlo grynųjų pinigų dovanų kortelėms, kurių vertė yra 10 USD ar daugiau, įvairiose vietose, įskaitant „Boost Mobile“ ir čekių gryninimo parduotuves, tokias kaip „Money Mart“.

Kur parduoti savo dovanų korteles grynaisiais

Šios įmonės pirks dovanų korteles ir mokės grynaisiais. Mes užsakėme sąrašą, pradedant geriausiais bendrais variantais.

Parduotuvės su „GiftCardBin“ partneryste

 • Kaip tai veikia: Nuneškite nepageidaujamą fizinę dovanų kortelę į „GiftCardBin“ vietą kartu su asmens tapatybės dokumentu ir gaukite pinigų už dovanų kortelę.“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[1]
 • Minimali priimamos dovanų kortelės vertė: 10 USD
 • Didžiausia priimta dovanų kortelės vertė: 300 USD per 30 dienų
 • Nepriimtas: Iš dalies išleistos dovanų kortelės, el. Dovanų kortelės ir „reklaminės“ kortelių rūšys, kurios svetainėje apibrėžiamos kaip kortelės, turinčios apribojimus ir taisykles (tos, kurios labiau panašios į kuponą, o ne į dovanų kortelę).
 • Gauta suma: Norėdami gauti citatą dovanų kortelėje, galite asmeniškai nueiti į parduotuvę. „GiftCardBin“ nebeperka dovanų kortelių internetu.“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[4]
 • Mokėjimo būdas: Grynieji pinigai
 • Raskite vietas: „GiftCardBin“ bendradarbiauja su daugeliu vietinių įmonių, įskaitant čekių kasas ir lombardus. Galite naudoti parduotuvės lokatorių, kad rastumėte „GiftCardBin“ partnerį šalia savęs. Parduotuvėse, kurios paprastai bendradarbiauja su „GiftCardBin“, yra:
  • „Boost Mobile“
  • Grynieji pinigai 2 Go
  • Kasdienis čekių grąžinimas (DCS)
  • Pinigai Martas
  • „Mundo“ čekių grąžinimas
  • Čekio grąžinimo vieta
  • JAV čekiai išgryninti

Patikrinkite pinigus

„Check Into Cash“ – tai paskolos iki grynųjų pinigų mokėjimo diena, kuri taip pat pirks nepageidaujamas dovanų korteles ir mokės grynaisiais.

 • Kaip tai veikia: Nuneškite nepageidaujamą fizinę dovanų kortelę į „Check Into Cash“ vietą kartu su asmens tapatybės dokumentu ir gaukite grynųjų pinigų savo dovanų kortelei.“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[4]
 • Minimali priimamos dovanų kortelės vertė: 20 USD
 • Didžiausia priimta dovanų kortelės vertė: Vertė skiriasi priklausomai nuo vietos; Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į vietinę parduotuvę.
 • Nepriimtas: Nėra
 • Gauta suma: Norėdami gauti citatą dovanų kortelėje, turite asmeniškai eiti į parduotuvę.
 • Mokėjimo būdas: Jums bus sumokėta grynaisiais. Bendrovė taip pat siūlo JAV pinigų kortelės išankstinio apmokėjimo debeto kortelę, kurią galite pasirinkti įkelti lėšas.
 • Raskite vietas: Bendrovė turi buveines 29 valstijose. Galite naudoti parduotuvės ieškiklį šalia savęs surasti čekį į grynuosius pinigus.

Valiutos keitykla

Valiutos keitykla siūlo platų finansinių paslaugų spektrą ir turi daugiau nei 350 vietų visame Ilinojaus valstijoje. Valiutos keitykla priima dovanų korteles ir už jas sumokės grynaisiais.

 • Kaip tai veikia: Nuneškite nepageidaujamą fizinę dovanų kortelę į valiutos keitimo vietą kartu su vyriausybės išduotu asmens tapatybės dokumentu su nuotrauka. Asocijuotas asmuo patikrins dovanų kortelės sumą ir pateiks jums grynųjų pinigų pasiūlymą.“data-toggle =” tooltip “data-html =” true “>[7]
 • Minimali priimamos dovanų kortelės vertė: Skiriasi pagal vietas; Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į vietinę parduotuvę
 • Didžiausia priimta dovanų kortelės vertė: Skiriasi pagal vietą
 • Nepriimtas: Nėra
 • Gauta suma: Norėdami gauti pasiūlymą, apsilankykite bet kurioje „Valiutos keityklos“ parduotuvėje. Bendrovė teigia siūlanti pusę dovanų kortelės vertės.
 • Mokėjimo būdas: Grynieji pinigai
 • Raskite vietas: Įmonė įsikūrusi tik Ilinojuje. Galite naudoti parduotuvės ieškiklį, kad rastumėte valiutos keityklą šalia savęs.

Apibendrinant

Yra kelios šalies maisto prekių parduotuvės ir finansinių paslaugų mažmenininkai, kurie pirks dovanų korteles už grynuosius pinigus. Visada išmintinga skambinti iš anksto, kad patvirtintumėte, jog verslas, kuriame ketinate apsilankyti, vis tiek moka grynaisiais už dovanų korteles; taip pat galite paklausti, ar galite gauti citatą prieš eidami į parduotuvę. „Coinstar“ kioskuose prieš kelionę galite paskambinti ir patikrinti, ar „Coinstar“ aparatas veikia visiškai.

Jei nebūtinai turite gauti pinigų už dovanų kortelę, peržiūrėkite mūsų dovanų kortelių pirkėjų sąrašą su kitų rūšių išmokėjimais. Mes taip pat išsamiai apibūdiname jūsų galimybes gauti grynuosius pinigus iš „American Express“ dovanų kortelės arba „Visa“ dovanų kortelės, taip pat kaip sujungti mažos vertės dovanų korteles.

Parašykite komentarą