Kur rasti netoliese esančias netoliese esančias paskolas

Ne visi turi laiko laukti banko sąskaitos pervedimo. Kadangi beveik kiekvienas skolintojas siūlo greitas internetines programas, gali būti sunku rasti patikimą skolintoją, dirbantį ne fizinėje kaimynystėje. Daugelis teisėtų paslaugų teikėjų siūlo parduotuvėje esančias programas iš plytų ir skiedinio vietų, todėl paskolos procesą galite atlikti vos per kelias minutes ir galbūt tą pačią dieną išeikite su grynaisiais pinigais.

⚠️ Įspėjimas: būkite atsargūs teikdami paskolas iki atlyginimo

Paskolos iki atlyginimo yra brangios. Jei patiriate sunkumų dėl finansinių problemų ir norėtumėte su kuo nors pasikalbėti dėl nemokamos finansinės konsultacijos, galite paskambinti į „Credit Counselling Canada“ nuo pirmadienio iki penktadienio 8.00–17.00 val. +1 866-398-5999. Apsvarstykite alternatyvas prieš teikdami paskolą iki atlyginimo:

  • Vietiniai ištekliai. Vyriausybinės agentūros, ne pelno organizacijos ir vietos labdaros organizacijos gali siūlyti nemokamas finansines paslaugas ir padėti aprūpinti maistu, komunalinėmis paslaugomis ir išsinuomoti tiems, kuriems to reikia.
  • Skolų mažinimo įmonės. Šios paslaugos gali padėti rasti sprendimą, kaip sumažinti skolų mokėjimą ir siekti, kad skolos nebūtų.
  • Mokėjimo plėtiniai. Pasitarkite su savo sąskaitų teikėjais apie ilgesnį mokėjimo planą ar pratęsimą savo mokėjimo dieną, jei atsiliekate nuo mokėjimų.
  • Šalutiniai darbai. Šiandieninė skaitmeninė rinka siūlo galimybę paprasčiau parduoti nepageidaujamus daiktus, užsiregistruoti maisto pristatymui ar dalyvauti pasidalijimo paslaugomis.

Kur gauti paskolą iki atlyginimo šalia manęs

Kai ieškote paskolos iki atlyginimo, pradėkite internete ieškodami parduotuvių, esančių šalia jūsų namų ar darbo adreso. Rezultatai gali padėti suprasti galimas galimybes ir padėti atsieti skolintojus, kurie veikia tik internete. Daugelis parduotuvių skolintojų prižiūri svetaines, kuriose pabrėžiami galimi paskolos terminai ir mokesčiai, kuriuos jie siūlo prieš jums apsilankant parduotuvėje. Jei radote tokį, kuris atrodo jūsų poreikius atitinkantis, tiesiog eikite į to skolintojo parduotuvę ir užpildykite paraišką.

3 žingsniai, norint rasti artimiausią paskolos mokėjimo dieną

Jei norite rasti netoliese esančią paskolos mokėjimo dieną jūsų miško kakle:

  1. Internete ieškokite skolintojų savo regione, kurie turi fizines parduotuvių vietas.
  2. Susiaurinkite savo galimybes palygindami galimos paskolos sumą, parduotuvės laiką ir grąžinimo datas.
  3. Apsilankykite parduotuvėje, kad užpildytumėte savo paraišką, arba pradėkite paraišką internetu, kad parduotuvėje atsiimtumėte grynųjų.

Populiarūs skolintojai, turintys parduotuvių vietas

Žemiau esantys skolintojai yra geriausi paslaugų teikėjai, veikiantys internete, taip pat ne fizinėse vietose. Norėdami sužinoti tikslias paskolos sumas, galite tiesiogiai susisiekti su skolintoju.

Grynieji pinigai Britų Kolumbija, Alberta, Saskačevanas, Manitoba (tik paskolos parduotuvėse), Ontarijas, Naujasis Bransvikas (tik paskolos parduotuvėse), Naujoji Škotija Eikite į svetainę
Perskaitykite apžvalgą
Paskolos tiesioginis Britų Kolumbija, Alberta, Saskačevanas, Ontarijas Perskaitykite apžvalgą
Grynieji pinigai 4 Jūs Ontarijas Perskaitykite apžvalgą
Kapitonas Cashas Albertas, Britų Kolumbija, Naujasis Bransvikas, Niufaundlandas ir Labradoras, Naujoji Škotija, Ontarijas, Princo Edvardo sala Perskaitykite apžvalgą
Greiti pinigai Britų Kolumbija, Alberta, Saskačevanas, Naujoji Škotija, Jukonas, Nunavutas, Šiaurės vakarų teritorijos Perskaitykite apžvalgą
Pinigai Martas

Alberta, Britų Kolumbija, Manitoba, Naujasis Bransvikas, Naujasis Foundlandas ir Labradoras, Naujoji Škotija, Šiaurės vakarų teritorijos, Ontarijas, Princo Edvardo sala, Saskačevanas, Jukonas

Perskaitykite apžvalgą
„MyCanada Payday.com“

Britų Kolumbija, Alberta, Ontarijas, Naujoji Škotija

Perskaitykite apžvalgą

Ko galiu tikėtis iš paskolos parduotuvėje?

Radę skolintoją, su kuriuo norite dirbti, apsilankykite to skolintojo parduotuvėje ir pradėkite kreiptis dėl paskolos. Paprastai turėsite pateikti vyriausybės išduotą asmens tapatybės dokumentą ir daugeliu atvejų patikrinimą po datos, kad paskolos davėjas išgrynins grąžinamą paskolą. Kai kurie kreditoriai taip pat reikalauja patvirtinti pajamas ir gyvenamąją vietą, kad patvirtintų jūsų prašymą.
A
Jei bus patvirtinta, paskolos davėjas gali pasiūlyti galimybę nedelsiant finansuoti paskolą. Tai reiškia, kad galėtumėte išeiti su grynaisiais arba čekiu, kad galėtumėte panaudoti viską, ko jums reikia.
A
Paprašykite parduotuvės darbuotojo išnagrinėti visus klausimus, susijusius su paraiškų teikimo procesu, paskolos finansavimu ar grąžinimu, kad puikiai suprastumėte bet kurią pasirašytą sutartį.

Ar turėčiau gauti paskolą internetu?

Gali būti geriau skolintis internetu, jei:

  • Neturėkite prieigos prie automobilio. Paskola internetu iki atlyginimo gali būti naudinga, jei neturite galimybės naudotis transportu, o artimiausia parduotuvė nėra pėsčiomis. Skolintojui internetu visas procesas – nuo kreipimosi iki lėšų gavimo iki paskolos grąžinimo – vyksta internetu.
  • Nereikia skubių lėšų. Paskolos iki atlyginimo yra skirtos kritinėms situacijoms padengti. Bet jei galite palaukti dieną ar dvi, kol apdorosite skolintoją internetu, galite sutaupyti sau kelionę.
  • Jau supraskite paskolos procesą. Jei tai ne pirma jūsų paskolos diena, iki kurios mokėsite, gali prireikti nedelsiant atsakyti į procesą. Tokiu atveju galite sutaupyti nemalonumų užpildydami paraišką per internetinį paslaugų teikėją.

Palyginkite geriausių skolintojų internetines paskolas iki atlyginimo

Patikrinkite visų jus dominančių skolintojų svetaines ir patvirtinkite, kad jie veikia jūsų provincijoje ar gyvenamosios vietos teritorijoje.

vardas

Produktas
Paskolos grynaisiais pinigais mokėjimo diena

1 500 USD

Britų Kolumbija
Naujoji Škotija
Ontarijas
Saskačevanas

Jei bus patvirtinta, su „INTERAC e-Transfer®“ per 15 minučių

12–14 dienų (skiriasi priklausomai nuo provincijos)

Skiriasi pagal provincijas

Kreipkitės į savo pirmąją 300 USD paskolą, kurios mokėjimo diena yra 20 USD (išskyrus Saskatchewano pareiškėjus). Manitobos ir Naujojo Bransviko gyventojai negali kreiptis dėl paskolos internetu (turi kreiptis parduotuvėje).

„iCASH Payday“ paskola

1 500 USD

Alberta
Britų Kolumbija
Manitoba
Naujasis Bransvikas
Naujoji Škotija
Ontarijas
PEI

Per 2 minutes su INTERAC e-Transfer, jei bus patvirtinta.

14–62 dienos (skiriasi priklausomai nuo provincijos)

Skiriasi pagal provincijas

Susigrąžinkite iki 20% grynųjų, kai bus visiškai grąžinta „iCASH Payday“ paskola. Taikomos sąlygos.

„GoDay Payday“ paskola

1 500 USD

Alberta, Britų Kolumbija, Manitoba, Naujasis Bransvikas, Naujoji Škotija, Ontarijas, PEI, Saskačevanas

Per 2 minutes su INTERAC e-Transfer, jei bus patvirtinta.

Iki 62 dienų

Skiriasi pagal provinciją

Norėdami kreiptis dėl „GoDay“ paskolos iki atlyginimo, turite būti vyresnis nei 18 metų Kanados gyventojas, turintis galiojantį el. Pašto adresą, telefono numerį ir atidarytą banko sąskaitą Kanados banke ar kredito unijoje.

Maksimalios skolinimosi išlaidos

Visada turėtumėte kreiptis į paskolos sutartį dėl tikslių grąžinimo sumų ir išlaidų, nes jos gali skirtis nuo mūsų rezultatų. Žemiau esančioje lentelėje pateikiamos maksimalios leistinos skolinimosi pagal paskolos iki atlyginimo išlaidos kiekvienai provincijai:

Provincija Didžiausia leistina skolinimosi kaina
Alberta 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Britų Kolumbija 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Manitoba 17 USD už pasiskolintą 100 USD
Naujasis Bransvikas 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Niufaundlandas ir Labradoras 21 USD už pasiskolintą 100 USD
Šiaurės vakarų teritorijos, Nunavutas ir Jukonas 60 USD už pasiskolintą 100 USD
Naujoji Škotija 19 USD už pasiskolintą 100 USD
Ontarijas 15 USD už pasiskolintą 100 USD
Princo Edvardo sala 25 USD už pasiskolintą 100 USD
Kvebekas 35% metinės palūkanų normos (AIR) riba
Saskačevanas 17 USD už pasiskolintą 100 USD

Apatinė eilutė

Nors paskolos internetu teikiamos su daugybe privilegijų, galbūt norėtumėte tiesiog kreiptis į skolintoją parduotuvėje, esančioje jūsų kaimynystėje, pasiskolinti skubių lėšų ir pasitraukti su grynaisiais pinigais. Apsilankymas paskolų parduotuvėje iki atlyginimo gali padėti greitai pasiekti reikalingas lėšas. Peržiūrėkite išsamų paskolų iki atlyginimo vadovą, kad pasvertumėte bet kurio trumpalaikio skolintojo naudą ir trūkumus prieš skolindamiesi.

Dažnai užduodami klausimai
Parašykite komentarą