Mažas namo finansavimas už gerą ir blogą kreditą

Mažas namas yra gyvenamasis pastatas, kurio plotas ne didesnis kaip 400 kv. Mažo namo pirkimo kaina paprastai yra mažesnė nei įprasta hipoteka, tačiau dauguma asmeninių paskolų gali padengti išlaidas.

Mūsų komanda peržiūrėjo daugiau nei 120 skolintojų, prieš pasirinkdami šias geriausias asmenines paskolas mažam namui finansuoti. Įsitikinome, kad įtraukėme pigių variantų visiems kreditų tipams. Mes įtraukėme keletą, kurie gali finansuoti brangesnius mažus namelius – iki 100 000 USD.

5 asmeninės paskolos mažam namui finansuoti

Geriausia už puikų kreditą: asmeninės „SoFi“ paskolos

680
Min. Kredito Taškai

5,99%
Pradedama balandis

100 000 USD
Maksimali paskolos suma

„SoFi“ yra vienas iš nedaugelio internetinių skolintojų, siūlančių paskolas iki 100 000 USD, todėl tai yra geras pasirinkimas finansuoti mažus namus aukštesnėje pakopoje. Tai vienas iš nedaugelio skolintojų, siūlantis galimybę rinktis fiksuotas ir kintamas palūkanas – ir vienas iš nedaugelio, kuris visiškai nemoka jokių mokesčių. „SoFi“ taip pat siūlo įvairius internetinius finansinius produktus su nuolaidomis dabartiniams klientams. Tai reiškia, kad tai gali būti puikus pasirinkimas, jei planuojate kurti savo namus toli nuo miesto.

 • Paskolos iki 100 000 USD
 • Jokių mokesčių
 • Narių privilegijos ir nuolaidos
 • Apyvarta iki 30 dienų
 • Aukštas minimalus kredito balas
 • Aukšta maksimali 20,25% palūkanų norma
Paskolos suma 5000–100 000 USD
Balandis Nuo 5,99% iki 18,85%
Palūkanų normos tipas Fiksuotas
Min. Kredito Taškai 680
Min. Terminas 24 mėn
Maksimalus terminas 84 mėnesiai
Apsisukimo laikas Iki 30 dienų

Atsakomybės apribojimas
Fiksuoti tarifai nuo 5,99% balandžio iki 18,85% balandžio (naudojant „AutoPay“). „SoFi“ tarifų diapazonai galioja nuo 2021 m. Vasario 25 d. Ir gali būti keičiami be išankstinio įspėjimo. Ne visos normos ir sumos yra prieinamos visose valstijose. Žr. Išsamią informaciją apie asmeninės paskolos tinkamumą. Ne visiems pretendentams taikoma žemiausia norma. Jei norite gauti paskolą, jei norite gauti mažiausią palūkanų normą, turite turėti atsakingą finansinę istoriją ir atitikti kitas sąlygas. Jūsų faktinė norma bus aukščiau išvardytų tarifų diapazone ir priklausys nuo įvairių veiksnių, įskaitant jūsų kreditingumo vertinimą, pajamas ir kitus veiksnius. Žr. APR pavyzdžius ir terminus. „SoFi“ 0,25% „AutoPay“ palūkanų normos sumažinimas reikalauja, kad sutiktumėte kas mėnesį mokėti pagrindinę sumą ir palūkanas automatiškai kas mėnesį išskaitydami iš taupomosios ar einamosios sąskaitos. Pašalpa bus nutraukta ir bus prarasta laikotarpiais, kuriais nemokate automatiškai išskaitydami iš taupomosios ar einamosios sąskaitos.

Geriausias už gerą kreditą: „Marcus by Goldman Sachs“ asmeninės paskolos

660
Min. Kredito Taškai

6,99%
Pradedama balandis

40 000 USD
Maksimali paskolos suma

„Goldman Sachs“ „Marcus“ siūlo konkurencingas kainas ir nemokamus mokesčius su galimybe praleisti grąžinimą, jei vienerius metus nuolat planuojate laiku. Jei esate paslaugos narys, taip pat galite gauti net 4% MNP. Bet tai nėra geras pasirinkimas, jei dirbate savarankiškai – Markui gali būti sunku patvirtinti jūsų pajamas. Maža minimali paskolos suma reiškia, kad jūs negalėsite visiškai finansuoti mažo namo, esančio aukštesnėje kainų spektro gale.

 • Jokių mokesčių
 • Laiku mokamas atlygis
 • 4% balandis paslaugų nariams
 • Gali nepriimti savarankiškų pajamų
 • Papildomos palūkanos, o ne vėlavimo mokestis
 • Nesumokėtos paskolos iki atlyginimo gali jus diskvalifikuoti
Paskolos suma 3500–40 000 USD
Balandis 6,99–19,99%
Palūkanų normos tipas Fiksuotas
Min. Kredito Taškai 660
Min. Terminas 36 mėn
Maksimalus terminas 72 mėn
Atsakomybės apribojimas

„Marcus By Goldman Sachs®“ pasiūlymo sąlygos

Jūsų paskolos sąlygos nėra garantuojamos ir priklauso nuo mūsų tapatybės ir kredito informacijos patikrinimo. Norėdami gauti paskolą, turite pateikti papildomą dokumentaciją, įskaitant programą, kuri gali turėti įtakos jūsų kredito balui. Paskolos pasiūlymo prieinamumas ir faktinio pasiūlymo sąlygos skirsis dėl daugelio veiksnių, įskaitant paskolos paskirtį ir mūsų kreditingumo vertinimą. Kainos skirsis atsižvelgiant į daugelį veiksnių, tokių kaip jūsų kreditingumas (pvz., Kredito balas ir kredito istorija) ir paskolos trukmė (pavyzdžiui, 36 mėnesių paskolų palūkanos paprastai yra mažesnės nei 72 mėnesių paskolų normos. Jūsų maksimali paskolos suma gali skirtis priklausomai nuo jūsų paskolos tikslo, pajamų ir kreditingumo. Jūsų patikrinamos pajamos turi padėti paremti jūsų paskolą. „Marcman by Goldman Sachs“ yra „Goldman Sachs Bank USA“ prekės ženklas, o visas paskolas išleidžia „Goldman Sachs Bank USA“, Solt Leik Sitis Filialas. Paraiškoms taikomos papildomos sąlygos.

Geriausias teisingas kreditas: atnaujinkite asmenines paskolas

600
Min. Kredito Taškai

7,68%
Pradedama balandis

50 000 USD
Maksimali paskolos suma

„Upstart“ gali būti geras pasirinkimas, jei ketinate pereiti į mažą namą tiesiai iš universiteto. Joje atsižvelgiama į jūsų karjerą ir išsilavinimą, kai kreipiatės norėdami padėti kompensuoti mažą kredito ataskaitą. Taip pat netaikoma išankstinio apmokėjimo bauda. Tačiau laikykitės kitų variantų, jei jūsų kredito balas yra didesnis nei 670. Pradinis balandis – 8,27%, įskaitant pradinį mokestį iki 8%, yra didesnis nei daugelio gerų kredito teikėjų.

 • Priima teisingą kreditą
 • Mano išsilavinimas ir karjera
 • Jokios išankstinio mokėjimo baudos
 • Didelis inicijavimo mokestis iki 8%
 • Aukštas balandis, palyginti su gerais kredito skolintojais
 • Siūlo tik dvi paskolos sąlygas
Paskolos suma 1 000–50 000 USD
Balandis Nuo 7,68 iki 35,99%
Palūkanų normos tipas Fiksuotas
Min. Kredito Taškai 600
Min. Terminas 36 mėn
Maksimalus terminas 60 mėnesių
Apsisukimo laikas Nuo 1 iki 3 darbo dienų

Geriausia už blogą kreditą: „OneMain Financial“ asmeninės paskolos

300
Min. Kredito Taškai

18%
Pradedama balandis

20 000 USD
Maksimali paskolos suma

Jūsų galimybės gauti nedidelį būsto finansavimą yra ribotos, jei jūsų kredito balas yra mažesnis nei 580. Tačiau jei neturite bendro pareiškėjo, kuris padėtų jums tapti gero kredito skolintoju, „OneMain Financial“ gali pasiūlyti gerą sandorį. Ji neturi jokių griežtų kreditų reikalavimų, todėl paskolą galite užsitikrinti įkeitimu, kad sumažintumėte palūkanų normą. Nors šiam paskolos davėjui anksčiau reikėjo apsilankyti filialuose, kad uždarytumėte paskolą, viską galite atlikti internetu.

 • Priima visas kreditų rūšis
 • Visiškai internete
 • Paskolos, užtikrintos ir neužtikrintos
 • Aukšta pradinė norma – 18% balandis
 • Pradinis mokestis net 10%
 • Reikalingas visas turto užstato draudimas
Paskolos suma 1500 USD – 20 000 USD
Balandis Nuo 18 iki 35,99%
Palūkanų normos tipas Fiksuotas
Min. Kredito Taškai 300
Min. Terminas 24 mėn
Maksimalus terminas 60 mėnesių
Apsisukimo laikas Kai tik tą pačią dieną
Atsakomybės apribojimas
* „OneMain“ atskleidimai:
Paskolos pavyzdys: 6000 USD paskolos su 24,99% balandžiu, grąžinama 60 mėnesinių įmokų, mėnesiniai mokėjimai būtų 176,07 USD.

Ne visi pretendentai galės gauti didesnes paskolos sumas ar palankiausias paskolos sąlygas. Paskolos patvirtinimas ir faktinės paskolos sąlygos priklauso nuo jūsų sugebėjimo atitikti mūsų kredito standartus (įskaitant atsakingą kredito istoriją, pakankamas pajamas po mėnesio išlaidų ir užstato prieinamumą). Didesnėms paskolos sumoms reikalingas pirmasis ne ilgesnės kaip dešimties metų senumo motorinės transporto priemonės areštas, atitinkantis mūsų vertės reikalavimus, pavadintas jūsų vardu ir galiojančiu draudimu. Maksimali metinė procentinė norma (APR) yra 35,99%, atsižvelgiant į valstybės apribojimus. Paprastai paskolų, neužtikrintų transporto priemone, MPN yra didesnė. Priklausomai nuo valstybės, kurioje atidarote paskolą, inicijavimo mokestis gali būti fiksuota suma arba procentinė jūsų paskolos suma. Fiksuoto mokesčio dydis skiriasi priklausomai nuo valstijos, svyruoja nuo 25 iki 400 USD. Procentais pagrįsti mokesčiai skiriasi priklausomai nuo valstybės ir svyruoja nuo 1% iki 10% jūsų paskolos sumos, atsižvelgiant į tam tikrus valstybinius mokesčio dydžio apribojimus. Aktyvios tarnybos kariai, jų sutuoktiniai ar išlaikytiniai, kuriems taikomas Karinio skolinimo įstatymas, negali įkeisti jokios transporto priemonės kaip paskolos užtikrinimo priemonės. „OneMain“ paskolos pajamos negali būti naudojamos vidurinio ugdymo išlaidoms, kaip apibrėžta CFPB Z reglamente, tokioms kaip kolegijos, universiteto ar profesinės išlaidos; bet kokiam verslo ar komerciniam tikslui; pirkti vertybinius popierius; ar lošimams ar neteisėtiems tikslams.

Šių valstybių skolininkams taikomi šie minimalūs paskolų dydžiai: Alabama: 2100 USD. Kalifornija: 3000 USD. Džordžija: nebent esate dabartinis klientas, minimali paskolos suma yra 3 100 USD. Ohajas: 2 000 USD. Virdžinija: 2600 USD.

Skolininkams (išskyrus dabartinius klientus) šiose valstybėse taikomi šie maksimalūs neužtikrintų paskolų dydžiai: Ajova: 8500 USD. Meinas: 7 000 USD. Misisipė: 7500 USD. Šiaurės Karolina: 7500 USD. Niujorkas: 20 000 USD. Vakarų Virdžinija: 14 000 USD. Neužtikrinta paskola – tai paskola, kuri nereikalauja skolintojui pateikti užstato (pvz., Motorinės transporto priemonės).

Geriausia už žemas palūkanas: „LightStream“ asmeninės paskolos

Gerai ir gerai įskaityta
Min. Kredito Taškai

Konkurencingas
Pradedama balandis

100 000 USD
Maksimali paskolos suma

„LightStream“ yra internetinė „Truist Bank“ skolinimo dalis, anksčiau vadinta „SunTrust“. Ji specializuojasi neužtikrinto būsto gerinimo finansavimo srityje ir yra viena iš žemiausių. Jei pavyksta gauti geresnį kito teikėjo pasiūlymą, „LightStream“ gali viršyti šią normą 0,1%, jei pasiūlymas atitinka tam tikras sąlygas. Turėdamas 100 000 USD finansavimą, šis kreditorius gali padengti daugiau mažų namų išlaidų nei vidutinis asmeninių paskolų teikėjas.

 • Įvertinkite ritmo programą
 • Paskolos iki 100 000 USD
 • Apsisukimas tą pačią dieną
 • Nėra galimybės kvalifikuoti
 • Nėra klientų aptarnavimo linijos
Paskolos suma 5000–100 000 USD
Balandis Konkurencingas
Palūkanų normos tipas Fiksuotas
Apsisukimo laikas Skiriasi
Atsakomybės apribojimas
* Mokėjimo pavyzdys: mėnesiniai mokėjimai už 10 000 USD paskolą, kurios balandis yra 5,95% ir kurio trukmė yra 3 metai, 36 mėnesio įmokas sudarys 303,99 USD.

„Truist Bank“ yra vienodo būsto skolintojas. © „Truist Financial Corporation“, 2020 m. „SunTrust“, „Truist“, „LightStream“, „LightStream“ logotipas ir „SunTrust“ logotipas yra …

Parašykite komentarą