Mažos pajamos ir reikia paskolos? Palyginkite savo galimybes

Jei ieškote paskolos, tačiau turite mažas pajamas, galite pajusti, kad jūsų galimybės yra ribotos, ypač pažiūrėjus į kreditoriaus minimalių pajamų reikalavimus. Tačiau yra kredito galimybių, specialiai pritaikytų skolininkams, gaunantiems mažas pajamas.

Paskolos mažas pajamas gaunantiems skolininkams apima trumpalaikes paskolas, asmenines paskolas (nedidelėms sumoms), avansus darbui ir pajamoms ir dar daugiau. Be to, yra skolintojų, pradedant tradicinėmis finansų institucijomis ir baigiant alternatyvių finansų skolintojais, siūlančiais mažas pajamas gaunančias paskolas. Nors šie variantai gali suteikti mažesnes paskolos sumas, jie paprastai turi mažesnius mokesčius ir palūkanas nei tradicinės paskolos.

Atkreipkite dėmesį: Jei turite finansinių problemų, susijusių su koronaviruso pandemija, galite gauti papildomą paramą.

Kaip sužinoti, ar tenkinu ​​minimalius kriterijus, kad galėčiau būti tinkamas?

Nors vieni skolintojai turi minimalių pajamų reikalavimą, kiti – ne. Jei konkretus paslaugų teikėjas reikalauja minimalių pajamų, šią sumą galite rasti konkretaus skolintojo puslapyje „Finder“ peržiūros puslapyje. Jei paslaugų teikėjas nenustato minimalių pajamų reikalavimo, patikrinkite kitas sąlygas ir įsitikinkite, kad jų laikotės.

Kokių pajamų reikia norint gauti paskolą?

Skolintojas Paskolos terminas Minimalios pajamos Sužinokite daugiau
Moola Iki 182 dienų Paskolins 48% jūsų grynojo darbo užmokesčio; neskolina naudos gavėjams Daugiau
Cashburst 3-12 mėn 350 USD per savaitę Daugiau
Pinigai iki atlyginimo dienos 3-12 mėn 350 USD per savaitę Daugiau
Išsaugok mano lašinius 1-8 savaitės;
8–52 savaitės
400 USD per savaitę Daugiau
SMARTCASH 2-31 diena 400 USD per savaitę Daugiau
Atleidimas nuo grynųjų pinigų Iki 42 dienų 450 USD per savaitę Daugiau
Paaugliai Iki 52 savaičių 500 USD per savaitę Daugiau
Skolintojas Paskolos tipas Minimalios pajamos Sužinokite daugiau
Admirolas Finansai Asmeninė paskola Daugiau nei 450 USD per savaitę Daugiau
Greitos paskolos Asmeninė paskola Nėra minimalaus Daugiau

Kokias asmenines paskolos galimybes turiu, jei gaunu mažas pajamas?

 • Asmeninės paskolos nedidelėmis sumomis. Kai kurie skolintojai ir tradicinės finansų įstaigos siūlo asmenines paskolas mažas pajamas gaunantiems asmenims, jei prašoma suma yra maža.
 • Trumpalaikės paskolos. Kiti skolintojai siūlo trumpalaikes paskolas su nedidelėmis sumomis tiems, kurie turi blogą kreditą ir turi mažas pajamas. Su šiomis paskolomis galite gauti iki 2 000 USD. Jų terminas gali svyruoti nuo dviejų dienų iki vienerių metų.
 • Darbo ir pajamų avansai. Jei gaunate mokėjimus už darbą ir pajamas, galite gauti išankstinį šios išmokos mokėjimą. Tačiau avansas už darbą ir pajamas galimas tik tuo atveju, jei to reikia nedelsiant. Jie taip pat priklauso nuo to, kiek uždirba jūsų partneris ir ar turite kitų pajamų ar turto. Susisiekite su „Work and Income“ internetu (naudodamiesi „MyMSD“) arba telefonu 0800 559 009, kad sužinotumėte, ar turite kvalifikaciją.
 • Mažas pajamas gaunančios kreditinės kortelės. Kai kurie kreditoriai siūlo mažas pajamas gaunančias kreditines korteles, jei galite įrodyti, kad atitinkate minimalių pajamų reikalavimus, paprastai mažiausiai 15 000 USD per metus. Mažas pajamas gaunančios kortelės siūlo daug privalumų, įskaitant mažesnius mokesčius, mažesnes palūkanas ir net dienas be palūkanų.

Kaip palyginti savo paskolos galimybes

Lygindami paskolos galimybes, būtinai atsižvelkite į šiuos veiksnius:

 • Palūkanų norma. Patikrinkite numatomos paskolos palūkanų normą. Įsitikinkite, kad žinote skirtumą tarp fiksuotų ir kintamų palūkanų. Naudodamiesi kintamomis palūkanų normomis, įsitikinkite, kad galite patenkinti mėnesio grąžinimus, jei suma padidės per paskolos galiojimo laiką.
 • Mokesčiai ir rinkliavos. Paprastai kiekvienas skolintojas ima mokesčius iš paskolos, todėl įsitikinkite, kad apie juos žinote. Tai apima nuolatinius mokesčius, tokius kaip mėnesiniai ar metiniai paslaugų mokesčiai. Jie taip pat gali apimti vienkartinius mokesčius, tokius kaip paraiškų mokesčiai ir išankstinio grąžinimo mokesčiai.
 • Palyginimo rodiklis. Norint geriau palyginti pasirinkimo galimybes, palyginimo norma atsižvelgia ir į skolintojo palūkanų normą ir kiti mokesčiai už paskolą.
 • Paskolos terminas. Tai yra laikotarpis, per kurį turite grąžinti paskolą (netaikoma atnaujinamoms paskoloms, tokioms kaip kreditinės kortelės ir sąskaitos pereikvojimas). Asmeninių paskolų sąlygos paprastai svyruoja nuo poros mėnesių (trumpalaikėms paskoloms) iki penkerių ar daugiau metų. Nors šios paskolos davėjo sąlygos gali skirtis.
 • Grąžinimas. Jei nepaimsite atnaujinamos paskolos, tokios kaip kredito kortelė, jūsų paskola bus reguliariai grąžinama. Prieš imdami paskolą įsitikinkite, kad žinote, kokia yra jūsų mėnesio grąžinamoji išmoka ir ar galite jas įvykdyti. Be to, patikrinkite, ar jūsų skolintojas siūlo lankstumą grąžindamas.
 • Minimali paskolos suma. Patikrinkite, ar jūsų svarstoma paskola turi minimalią paskolos sumą. Įsitikinkite, kad pasiėmėte paskolą, kuri atitinka jūsų poreikius ir kuria finansuojama reikalinga suma.
 • Saugus ir neužtikrintas. Kai kurie skolintojai gali reikalauti užstato, pavyzdžiui, namų ar verslo nuosavybės, kaip paskolos užtikrinimo. Įsitikinkite, kad suprantate, ar jūsų paskola tampa numatytąja būsena, paskolos davėjas turi teisę pasinaudoti jūsų įkeistu užstatu kaip šios paskolos užtikrinimu.

Dalykų, kurių reikėtų vengti naudojant mažas pajamas gaunančias paskolas

 • Per daug skolų prisiėmimas. Būtinai venkite situacijos, kai susidarysite per daug skolų, o tai reiškia, kad turite atidžiai pasverti savo būsimas mėnesines pajamas ir mėnesines paskolos grąžinimo sumas. Be to, būtinai venkite kreiptis dėl paskolos sumos, kuri yra didesnė nei jums reikia.
 • Pateikiama per daug kredito produktų. Skolintojai gali tiksliai pamatyti, kiek kartų prašote paskolos. Jei jie pamatys, kad per trumpą laiką kreipėtės dėl daugybės paskolų, jie gali jus laikyti neatsakingu skolininku ir atmesti jūsų prašymą. Tai padarius, tai taip pat gali neigiamai paveikti jūsų kredito balą.

Ką daryti, jei neturiu teisės?

Yra keli dalykai, kuriuos galite padaryti, jei sužinosite, kad neatitinkate minimalių pajamų reikalavimų:

 • Kreipkitės dėl mažesnės sumos. Jei negalite įrodyti savo sugebėjimo valdyti dabartinės prašomos paskolos sumos grąžinimo, apsvarstykite galimybę skolintis mažiau. Tai reikš mažesnius grąžinimus ir mažesnę riziką skolintojui.
 • Pasirinkite prieinamesnę paskolą. Priežastis, kodėl netinkate paskolai, gali būti ta, kad paskolos išlaidos jums atrodo per brangios. Kitų paskolų palūkanos gali būti mažesnės ir mokesčiai mažesni, o tai suteikia didesnes galimybes valdyti grąžinimus.
 • Išbandykite savo dabartinį banką. Jei turite gerą bankų istoriją, galbūt turėsite daugiau galimybių būti patvirtintiems paskolai dabartiniame banke. Tinkamus produktus galite rasti prisijungę prie savo internetinės bankininkystės portalo.

Turite daugiau klausimų apie skolinimąsi iš mažų pajamų?

Paveikslėlis: „Getty Images“

Parašykite komentarą