Mažos paskolos už blogą kreditą, mažos paskolos JK, mažos paskolos

Kartais valdyti finansus gali būti keblu. Gali būti, kad sąskaitos kainuos daugiau, nei planavote, arba jus galėjo nustebinti netikėta finansinė išmoka, dėl kurios jūs peržengėte mėnesio biudžetą.

Mūsų mažos paskolos galėtų padėti jums padengti šias išlaidas ir sugrąžinti finansus į savo vėžes. Galite skolintis nuo 100 iki 1000 svarų ir grąžinti pinigus per 3–9 mėnesius. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip veikia maža paskola iš „Dot Dot Loans“.

Kas yra mažos paskolos?

Mažos paskolos, dažnai vadinamos trumpalaikėmis paskolomis, yra suprojektuotos kaip greitas ir paprastas sprendimas, padėsiantis išsigelbėti, jei esate sunkioje finansinėje padėtyje. Jie gali padėti jums atsistoti ant kojų nereikalaujant skolintis didelės pinigų sumos.

Kaip rodo pavadinimas, turėdami nedidelę paskolą, skolinsitės mažesnę pinigų sumą, paprastai iki 1000 svarų, ir grąžinsite ją per mažiau nei 12 mėnesių. Tai reiškia, kad nebūsite susieti su ilgalaike paskolos sutartimi, galiojančia kelerius metus.

Kam galiu panaudoti nedidelę paskolą?

Norėdami atsiskaityti, galite pasinaudoti maža asmenine paskola, naudodamiesi keliais dalykais, galbūt netikėtai nutekėjote arba jums reikia pinigų skubiai apmokėti sąskaitą. Jei pinigai jūsų banko sąskaitoje nebus tokie, kad padengtų šias išlaidas, gali padėti nedidelė „Dot Dot Loans“ paskola.

Štai keletas kitų priežasčių, dėl kurių žmonės gauna mažą paskolą iš mūsų:

 • Transporto priemonių remontas – Jei sugedo jūsų transporto priemonė arba turite brangų MOT sąskaitą, nedidelė paskola gali padėti jums grįžti į kelią.
 • Namų išlaikymo išlaidos – Gal sugedo jūsų katilas ar skalbimo mašina, pinigus galite panaudoti sumokėti už remontą ar nusipirkti naują.
 • Netikėtos išlaidos – Galbūt gavote brangią veterinarijos gydytojo sąskaitą ar draudimo įmoką. Pinigus buvo galima panaudoti už juos sumokėti.

Gyvenimas yra nenuspėjamas ir žinome, kad ne visada įmanoma pasinerti į santaupas išlaidoms padengti. Ypač tada, kai statistika rodo, kad atidedame mažiau savo pajamų nei anksčiau. Tačiau nedidelė „Dot Dot Loans“ paskola gali padėti jums sugrįžti į savo vėžes.

Kaip veikia mažos paskolos iš „Dot Dot Loans“?

Mūsų mažos trumpalaikės paskolos prasideda nuo 100 svarų iki 1000 svarų, o fiksuotas grąžinimo terminas yra 3, 6 ar 9 mėnesiai, priklausomai nuo sumos, kurią pasirinksite skolintis.

Galite kreiptis internetu per kelias minutes ir gauti greitą pirminį sprendimą. Jei esate patvirtintas gauti nedidelę paskolą, pinigus savo banko sąskaitoje galite turėti tą pačią dieną, kai mes pervedame paskolas kiekvieną valandą, valandą tarp 9 ir 22 val.

Turėdami nedidelę paskolą iš „Dot Dot Loans“, jums nereikia užsitikrinti pinigų nuo savo namų ar kitų vertingų daiktų. Jums taip pat nereikia garanto, kad kartu pasirašytumėte paskolą.

Norėdami pradėti naudoti savo paraišką, galite naudoti mūsų trumpalaikių paskolų skaičiuoklę. Čia pamatysite iliustratyvų visų su jūsų maža paskola susijusių išlaidų, kurios niekada nepadidės, pavyzdį.

Ar galiu gauti nedidelę paskolą be kreditinių čekių?

Ne, kadangi esame atsakingas skolintojas, neįmanoma gauti nedidelės paskolos be „Dot Dot Loans“ kredito patikrinimo. Mes juos atliekame norėdami šiek tiek daugiau sužinoti apie jūsų finansinę padėtį ir kaip gerai valdėte kreditą praeityje. Tačiau net jei turite prastą kredito reitingą, vis tiek galėsite gauti mažą paskolą tą pačią dieną iš „Dot Dot Loans“.

Pradinė kredito paieška bus „švelni“. Taigi, jei to neišlaikysite, jūsų kredito byloje nepaliksime žymės, kurią matys kiti skolintojai. „Sunkią“ paiešką, kurią matys kiti skolintojai, atliksime tik tuo atveju, jei pateiksime jums paskolos pasiūlymą ir jūs jį priimsite.

Kaip mažos trumpalaikės paskolos veikia jūsų kredito balą?

Visiškai ir laiku grąžindami nedidelę paskolą kiekvieną mėnesį, tai gali turėti teigiamos įtakos jūsų kredito balui. Atlikdami sutartus grąžinimus, tai gali parodyti kitiems skolintojams, kad jūs galėsite efektyviai valdyti savo finansus ir pagerinti savo paskolos galimybes ateityje.

Ar siūlote mažas paskolas už blogą kreditą?

„Dot Dot Loans“, priimdami skolinimo sprendimą, atsižvelgiame į jūsų kredito istoriją, o kiti skolintojai gali neteikti mažų paskolų už blogą kreditą.

Mes atliksime prieinamumo patikrinimą, kuriame apžvelgsime jūsų pajamas ir išlaidas, kad įsitikintume, jog grąžinamos išmokos kiekvieną mėnesį yra prieinamos, be kitų jūsų išlaidų. Taigi, neatidėliokite paraiškos teikimo, jei turite blogą ar blogą kreditą, todėl sprendimas dėl skolinimo nebus pagrįstas vien tuo.

Kodėl verta rinktis „Dot Dot“ paskolas?

Jei manote, kad jums reikia paskolos, svarbu pasirinkti skolintoją, kuriuo galite pasitikėti. „Dot Dot“ paskolose mes stengiamės, kad pinigų skolinimasis internetu būtų paprastas ir paprastas. Be to, mes esame mažų paskolų tiesioginis skolintojas, o tai reiškia, kad galite kreiptis tiesiogiai į mus ir jums nereikės bendrauti su niekuo kitu.

Štai keletas kitų priežasčių, kodėl reikia pasirinkti „Dot Dot“ paskolas mažai paskolai:

 • Mes greitai: Galite kreiptis internetu per kelias minutes dėl vienos iš mūsų mažų trumpalaikių paskolų, patvirtintos paskolos yra finansuojamos kiekvieną valandą visą parą.
 • Mes sąžiningi: Mažos paskolos kaina bus sutarta iš anksto be jokių paslėptų išlaidų ar papildomų mokesčių.
 • Mes teisingi: Galite visiškai grąžinti paskolą bet kuriuo metu ir tai jums nieko nekainuos. Jūs netgi galite turėti teisę į palūkanų nuolaidą.
 • Mes esame lankstūs: Pasiskolinkite nuo 100 iki 1000 svarų su fiksuotomis grąžinimo sąlygomis 3, 6 arba 9 mėnesius.
 • Mes esame atsakingi: Mes esame Vartotojų finansų asociacijos narys ir atliekame kredito ir įperkamumo patikrinimus, kad įsitikintume, jog mūsų mažos paskolos JK jums tinka.
 • Mes rekomenduojame: Mūsų klientai ketino peržiūrėti svetainę „Trustpilot“ mus įvertinę kaip „puikius“.

Taip pat galite paskambinti mūsų draugiškai JK įsikūrusiai klientų aptarnavimo komandai, jei turite klausimų ar klausimų dėl vienos iš mūsų mažų paskolų.

Kaip sužinoti, ar turiu teisę gauti nedidelę paskolą?

Šiandien galite kreiptis dėl vienos iš greitųjų mažų paskolų, jei:

 • Jūs esate vyresnis nei 18 metų
 • Jūs gyvenate JK ir galite nurodyti adresą
 • Šiuo metu dirbate
 • Turite galiojantį el. Pašto adresą ir telefono numerį
 • Galite pateikti mums banko sąskaitos ir debeto kortelės duomenis

Prieš priimdami sprendimą, mes taip pat apžvelgsime jūsų kredito istoriją ir finansus. Tačiau nesijaudinkite, jei turite mažiau nei tobulą kredito istoriją.

Kaip veikia grąžinimai?

Jūsų grąžinimo laikotarpis bus nustatomas pagal sumą, kurią pasirinksite skolintis. Pavyzdžiui, nedidelė 250 svarų grynųjų pinigų paskola bus grąžinta per tris mėnesius, o 1000 svarų maža grynųjų pinigų paskola – per 9 mėnesius.

Iš anksto susitarsime dėl jūsų grąžinimo datų, kurios paprastai bus maždaug tos dienos, kai sumokėsite. Tada grąžinimus automatiškai atliks tiesioginis debetas, kad sutaupytumėte kiekvieną mėnesį. Galite naudoti mūsų klientų portalą, kad galėtumėte stebėti savo grąžinimus ir peržiūrėti savo tvarkaraštį.

Jei pasikeis jūsų aplinkybės ir manote, kad negalėsite sumokėti, nedelsdami susisiekite su mumis. Mūsų draugiška komanda papasakos jums apie jūsų galimybes ir bandys parengti jums alternatyvų mokėjimo planą.

Kiek galiu pasiskolinti su maža paskola?

Galite kreiptis dėl nedidelės paskolos nuo 100 iki 1000 svarų.

Ar reikia nerimauti dėl papildomų mokesčių?

Mes niekada netaikome jokių papildomų palūkanų, pavėluotų mokėjimų mokesčių ar dar ko nors už paskolas. Greitos mažos paskolos kaina bus sutarta iš anksto ir niekada nepadidės.

Kokia yra nedidelės paskolos palūkanų norma?

Palūkanos …

Parašykite komentarą