Mes esame „Rayo Vallecano“ rėmėjai!

Labai gali būti, kad pajutę tapatumą su savo miesto futbolo komanda. Arba net iš jūsų kaimynystės. Taip nutiko mums. Mūsų biurai yra keli metrai nuo jūsų stadiono, mes visada žavėjomės Rayo Vallecano dvasia ir vertybės. Todėl nusprendėme tapti nauju oficialiu jūsų rėmėju!

„Creditea“ mes padedame žmonėms, kuriems reikia finansuoti savo projektus dėl mūsų kredito linijos. Būtent tai ir padarysime dabar: padėsime Rayo Vallecano jo naujame projekte pirmajame divizione.

Kodėl „Rayo Vallecano“?

Mums „Rayo Vallecano“ visada buvo ypatinga komanda, o juo labiau dabar, kai esame taip arti jų stadiono. Be to, mes visada norime įsitraukti į bendruomenę, kaip ir Ray.

Taigi, jei yra trys vertybės, identifikuojančios „Rayo Vallecano“, jos yra Drąsa, drąsa ir kilnumas. Ir mes tapatiname save su tomis pačiomis vertybėmis:

  • Drąsa ir drąsa: Kaip ir Rayo Vallecano, kuris sunkiai kovojo grįždamas į Pirmąjį divizioną, mes sunkiai kovojome, kad tik per dvejus metus taptume etalonu „FinTech“ sektoriuje. Viskas dėl novatoriškų finansavimo paslaugų, tokių kaip kredito linija.
  • Kilnumas: „El Rayo“ gina futbolo supratimo būdą, kuris daro jį ypatingą ir unikalų. Mes taip pat giname unikalų, etišką ir atsakingą finansų sektoriaus supratimo būdą ir įsipareigojimą jums, kaip atsispindi mūsų neseniai įvykusioje „Compromiso Creditea“ iniciatyvoje, kuri per pirmąsias 30 dienų leidžia jums atšaukti kredito liniją nemokant palūkanų, tavęs nėra. patenkintas.

Sveiki šokoladas

Rayo Vallecano-Getafe buvo šalis, pasirinkta pradėti šį bendradarbiavimą. Žaidėjai pirmą kartą pozavo šalia mūsų vardo be to, mūsų logotipas jau buvo ant visų megztinių, tiesiai po numeriais.

Norėdami švęsti, mes surengėme šokoladą visiems sirgaliams, kurie atvyko į „Vallecas“ stadioną. Iš viso išdalinome daugiau nei 4 000 porcijų ir išlošėme du bilietus už originaliausią nuotrauką. Su šokolado likučiais surengėme auką sriubos virtuvei kaimynystėje.

Šis šokoladas buvo tik pirmas veiksmas, kurį norime atlikti viso sezono metu. Kitas pavyzdys bus Puikios „Creditea“ rungtynės, iniciatyva, kuria priversime jus pasijusti futbolo žvaigžde Vallecas stadione.

Žinoma, jų bus daug daugiau, ir tikrai jie bus jums labai įdomūs. Kad galėtumėte dalyvauti, turite tik žinoti mūsų socialiniai tinklai!

Parašykite komentarą