Mes mokome jus sukurti „Bullet Journal“, kad būtų galima kontroliuoti išlaidas

„Creditea“ esame tvirtai įsitikinę, kad būtina turėti gerą finansinį išsilavinimą, nes, be kita ko, labai svarbu žinoti, kaip kontroliuoti ir planuoti savo išlaidas, kad būtų gera finansinė būklė. Dabar, kai turime daugiau laiko, galime leisti savo kūrybai suktis ir susikurti savo „Bullet Journal“ 2020 m.

Bet kas yra „Bullet Journal“? Iš esmės tai yra tuščią užrašų knygutę, kurią mes kuriame ir kuriame pagal savo skonį su skirtingomis sekcijomis. Galite sudaryti darbotvarkę, užrašus, kalendorių, išlaidų planavimo priemonę ir kt.

„Creditea“ mes pateiksime jums keletą patarimų, kaip sukurti „Bullet Journal“ skyrių, kuriame galėsite be problemų valdyti mėnesines išlaidas:

  • Visų pirma turite nurodyti vidutinį dydį pajamų dydžio iš kurių turite kas mėnesį sužinoti, kiek galite išleisti.

  • Mes rekomenduojame jums padaryti lentelę, kur įdėti pastovios išlaidos kiekvieno mėnesio. Šioje lentelėje kiekvienas išlaidų straipsnis bus pateiktas vertikaliai, pavyzdžiui: hipoteka, elektra, vanduo, telefonas ir kt. Horizontaliai mes įdėsime skyrių kiekvienam mėnesiui, o tinklelyje užpildysime kiekvienos koncepcijos sumą pagal mėnesį. Pabaigoje galėsime apskaičiuoti visas fiksuotas išlaidas, kurias patyrėme kas mėnesį.

  • Kintamasis išleidžia padarysime mažus staliukus per mėnesį. Šiose lentelėse vertikaliai pateiksime išlaidų, kurias turėjome tą laikotarpį, sąrašą ir horizontaliai duomenis, tokius kaip išlaidų diena, suma, pastabos ir kt. Be to, kiekvieną koncepciją galime nuspalvinti spalva pagal jos kategoriją, pavyzdžiui, „Laisvalaikio“ kategorija gali būti mėlyna, todėl eidami į kino teatrą tą koncepciją nudažysime mėlynai. Kategorijas galite nustatyti pagal savo pomėgius ar įpročius. Mes rekomenduojame šalia kintamųjų išlaidų padaryti legendą, kad iš pirmo žvilgsnio būtų aiškus kategorijų spalvų kodas.

  • Galite sukurti skyrių apie mėnesio biudžetas kiekvienai kategorijai turite įrašydami tai, ką norite išleisti, tada faktines mėnesio išlaidas į tą kategoriją, kad pamatytumėte, kam turite daugiau kontroliuoti išlaidas.

  • Jei planuojate padaryti dideles išlaidas kelionei, automobiliui ar kažkam, kas priklauso nuo didelių investicijų, galite sukurti skyrių taupymo sekimas. Įdėkite sumą, kurią norite gauti ir kokiu tikslu, tada sudarykite stulpelius, suskirstytus į kvadratus, kur kiekvienas prideda X sumą, pavyzdžiui, 50 arba 100 eurų pagal jūsų tikslą, ir nuspalvinkite kiekvieną kvadratą taupydami. Tokiu būdu, būdamas vaizdingesnis, motyvuosite save pasiekti savo tikslą.

  • Galiausiai, vykdydami atsakingą „Creditea“ paskolos įsipareigojimą, rekomenduojame sudaryti skyrių skolos. Tokiu būdu galite kontroliuoti turimas skolas, jų sumą ir iš viso sumokėtas sumas, kad žinotumėte, kas liko.

Jei jums reikia įkvėpimo dizainui, galite ieškoti idėjų „Pinterest“ ar „YouTube“, kur rasite daug pavyzdžių ir pamokymų, kaip tai padaryti.

Tęskite šią mūsų siūlomą veiklą ir sukurkite savo „Bullet Journal“, be abejonės kontroliuokite ir planuokite savo išlaidas labai vaizdžiai ir linksmai.

Galiausiai iš „Creditea“ norime jums priminti koronaviruso prevencijos svarbą siekiant sustabdyti pandemiją. Atminkite: nusiplaukite rankas, venkite išeiti iš namų ir būti sausakimšose vietose ir, jei galite, naudokite kaukę. #EsteVirusLoParamosUnidos.

Parašykite komentarą