„Microloan“ ir „Microcredit“: koks skirtumas?

Kavinės darbuotojas, pozuojantis kavinėje.  Koncepcija: mikrokreditai ir mikrokreditai

Autorius: rkapur

2020 m. Kovo 7 d

Perskaitykite per 9 minutes

Kai jūsų verslui reikia lėšų, tikriausiai kreipsitės į tradicinį šaltinį, pvz., Banką, arba pas vieną iš naujų internetinių skolintojų, kurie avansuos pinigus mažoms įmonėms. Jei grynųjų poreikis nėra labai didelis, galite nuspręsti pasirinkti mikrokreditą. Tai dar vienas mažos paskolos pavadinimas, paprastai vadinamas suma, mažesnė nei 50 000 USD.

Tačiau ieškodami paskolos taip pat galite susidurti su sąvokomis „mikrofinansavimas“, „mikrokreditas“ ir „mikrokreditas“.

Ką tiksliai reiškia šie žodžiai?

Ar yra koks nors skirtumas tarp jų?

Kuri paskolos rūšis yra tinkamiausia jūsų verslui?

Finansinis žargonas gali būti painus. Tačiau svarbu suprasti šių terminų reikšmę. Pasirinkus netinkamą finansinį produktą, gali būti mokama didesnė palūkanų norma, nei būtina. Jūs netgi galite patirti papildomų mokesčių, kurie jūsų verslui neduoda jokios realios naudos.

Panagrinėkime kiekvieną iš šių terminų ir sužinokime, kuri skolinimosi forma galėtų geriausiai tikti jūsų smulkiajam verslui.

Mikro paskolos

Mikrokreditas praktiškai visais atžvilgiais yra panašus į smulkaus verslo paskolą. Vienintelis reikšmingas skirtumas yra tas, kad mikro paskolos reiškia mažesnius kiekius.

Norėdami suprasti šį dalyką, paimkime Jungtinių Valstijų smulkiojo verslo administravimo (SBA), valstybinės agentūros, padedančios verslo savininkams ir verslininkams, pavyzdį, kuri turi mikrokreditų programą. Didžiausia suma kiekvienam mikrokreditui yra 50 000 USD. Tačiau mažos įmonės paprastai skolinasi mažesnes sumas. Vidutinis SBA mikrokreditų dydis yra tik 13 000 USD.

Paskolos, kurias suteikiame „Camino Financial“ verslininkams, yra šios: mūsų smulkaus verslo paskolos gali siekti iki 400 000 USD. Mūsų siūlomų mikro paskolų maksimali suma yra 75 000 USD.

„Camino Financial“ mikropaskolos ypatybės

Paskolos sąlygos
Metinės palūkanų normos: nuo 25,50% iki 40,00%
Paskolos atsipirkimo laikotarpis: nuo 24 iki 36 mėnesių
Mokėjimų dažnumas: kas mėnesį
Maksimali paskolos suma: 75 000 USD
Pradinis mokestis: 6,99% paskolos sumos
Išankstinio mokėjimo bauda: nėra
Kas yra tinkamas
Versle turėjote užsiimti mažiausiai 9 mėnesius
Jūsų bendras metinis pardavimas turėtų būti bent 30 000 USD
Paskolos prašytojas privalo turėti socialinio draudimo numerį ARBA mokesčių identifikavimo numerį (ITIN)
Pareiškėjai, neturintys kredito istorijos, gali kreiptis
Užstatas nereikalingas

Jei jūsų verslui reikia lėšų, labai gera idėja yra kreiptis dėl mikrokreditų.

„Camino Financial“ mikrokreditas yra vienas geriausių būdų pritraukti lėšų savo verslui.

Mikrokreditai yra daug pranašesni, palyginti su kitais metodais, tokiais kaip kredito linija ar brangių paskolų mokėjimas iki atlyginimo.

Mikrofinansavimas

Terminas mikrofinansavimas galėtų būti žodis, apimantis keletą finansavimo galimybių smulkaus verslo savininkams, kuriems reikia mažesnių pinigų sumų (kaip ir mikrokreditams).

Tačiau šis terminas reiškia skirtingus finansinius produktus, kurie teikiami bedarbiams ar neturtingiems žmonėms. Pagalba gali būti teikiama:

  • Maža paskola
  • Sistema, pagal kurią asmuo galėtų reguliariai sutaupyti pinigų
  • Konkretus mikrodraudimo tipas

Akivaizdu, kad mikrofinansavimas nėra tinkamas finansinis produktas smulkaus verslo savininkui.

Leidinys pavadinimu 5 tiesos apie mikrofinansą„Wharton“ mokykla atkreipia dėmesį į tai, kad skurdą galima sumažinti skatinant verslumą. Wharton mokyklos dokumente teigiama, kad mikrofinansavimas gali suteikti nedideles pinigų sumas, kurių reikia vargšams žmonėms įkurti ar išplėsti savo verslą.

Plokščio dizaino piktogramų koncepcijos rinkinys finansinio saugumo kreditavimo ir valdymo vektorinė iliustracija.  Koncepcija:

Mikrokreditas

Mikrokreditas apima nedidelių pinigų skolinimą neturtingiems skolininkams, dažniausiai neturtingose ​​šalyse. Mikrokreditai yra mikrofinansavimo forma.

Mikrokreditas sulaukė plačios reklamos, kai Muhammadas Yunusas įsteigė „Grameen“ banką Bangladeše, vienoje skurdžiausių pasaulio šalių. „Grameen“ bankas skyrė neturtingiems žmonėms nedideles sumas, kurios svyravo nuo 27 iki 500 USD, kad jie galėtų pradėti smulkų verslą ir tapti ekonomiškai nepriklausomi.

Pripažindamas novatorišką darbą, kurį jis atliko pinigų skolinimo skurstantiems asmenims srityje, Muhammadui Yunusui 2006 m. Buvo įteikta Nobelio taikos premija.

Kas yra „Grameen“ mikrofinansų modelis? „Grameen“ modelis yra populiari mikrofinansų samprata: jo tikslas yra suteikti unikalią paslaugą, skirtą mažas pajamas gaunantiems asmenims. Kai kurios šio modelio ypatybės yra slenksčio paslauga, paskolos be užstato, gera grąžinimo norma, dėmesys moterims ir marginalinėms grupėms bei profesionalus bankų valdymas.

Per pastaruosius kelerius metus bendras mikrokreditų skolininkų skaičius labai išaugo. Čia pateikiama diagrama, iliustruojanti padidėjimą nuo 1997 iki 2013 m.

Mikrokreditų skolininkų linijinė diagrama.  Koncepcija: mikrokreditas ir mikrokreditas. Šaltinis „Vox“

Šaltinis: „Vox“

Kitas svarbus faktas apie mikrokreditą yra tas, kad paskolos gavėjų mokamos palūkanų normos gali būti didelės. Tačiau kadangi paskolos suma yra maža, mėnesinės įmokos gali būti prieinamos.

Apie kokias sumas mes čia kalbame? Mikrofinansų modelis, pradėjęs veikti besivystančiose Azijos, Afrikos ir Lotynų Amerikos šalyse, numato paankstinti 200–300 USD, nors yra vietų, kur jie galėtų būti ir mažesni, ir didesni. Šios sumos gali labai pakeisti žmonių, gyvenančių mažas pajamas gaunančiose šalyse, gyvenimą.

Atminkite, kad mikrokreditas nėra skirtas mažoms įmonėms, kurioms reikalinga paskola. Iš esmės tai yra skurdo mažinimo metodas.

Kaip mikrokreditas padeda vargšams? Mikrokreditai gali sušvelninti didžiulį skurdą kadangi tai suteikia neturtingiems žmonėms nedideles paskolas su įvairiomis lengvatomis ir optimaliomis sąlygomis. Mikrokreditų tikslas yra suteikti skolininkams daugiau galių, padedant jiems pradėti ir valdyti verslą bei gauti pajamų.

Mikrokreditai ir mikrokreditai: pagrindiniai skirtumai

Mikrokreditai ir mikrokreditai yra du skirtingi finansiniai produktai. Šioje lentelėje parodyta, kaip jie skiriasi:

? Mikro paskolos Mikrokreditas
Kam jis skirtas? Leidžia smulkaus verslo savininkams surinkti pinigų savo įmonėms. Ekonomiškai nuskriausti žmonės gauna lėšų savo verslui pradėti ar plėsti.
Kam jis gali būti naudojamas? Įrangos pirkimas, atsargų pirkimas, darbo užmokesčio mokėjimas ir kitos su verslu susijusios išlaidos. Pradėti naują verslą arba investuoti papildomas lėšas į esamą įmonę.
Paskolos suma Iki 50 000 USD. „Camino Financial“ siūlo didesnę paskolų ribą – 75 000 USD. Keli šimtai dolerių arba daugiausia keli tūkstančiai. Pavyzdžiui, „Grameen Bank America“ siūlo maksimalią 2000 USD paskolą.

Mikropaskolų programose taip pat gali būti numatytos papildomos sąlygos. „Grameen“ bankas reikalauja, kad skolininkai sudarytų penkių asmenų grupes ir keletą dienų būtų mokomi finansinių priemonių. Grupė kiekvieną savaitę turi susitikti su lauko pareigūnais, kad galėtų grąžinti pinigus ir gauti papildomus mokymus.

Mikrokreditas ir mikrofinansas

Kuo skiriasi mikrokreditas ir mikrofinansavimas?

Mikrofinansas yra platesnė sąvoka. Į apima daugybę finansinių paslaugų, tokių kaip paskolos, draudimas, santaupos, pensijos ir kt., Skirtos mažas pajamas gaunantiems žmonėms. Kitaip tariant, tai apima kreditą, taip pat nekreditinę veiklą. Kita vertus, mikrokreditas yra mikrofinansų dalis. Tai užsimenama tik apie kreditinę veiklą: mažos palūkanų paskolos teikiamos verslininkams žemiau skurdo ribos, siekiant padėti jiems pradėti savo verslą.

Ar jūsų verslui reikia mikrokreditų?

Jei esate mažo verslo savininkas, kuris versle dirba devynis ar daugiau mėnesių ir jums reikia lėšų, apsvarstykite galimybę kreiptis dėl „Camino Financial“ mikrokredito. Jūs iš karto sužinosite, ar turite išankstinę kvalifikaciją ir per dvi ar keturias dienas nuo paskolos paraiškos pateikimo galite gauti pinigų į savo banko sąskaitą.

Mūsų devizas „Nė vienas verslas nepaliekamas“ užtikrina, kad jūsų paskolos paraiška turi didelę galimybę būti patvirtinta.

Parašykite komentarą