Misūrio paskolų paskolų įstatymas ir įstatymai

Misūrio paskolos paskolos taisyklės

Palūkanų norma (APR)

443% balandis *

Minimali paskolos suma

Nenurodyta

Minimali paskolos trukmė

14 dienų

Maksimalus paskolos terminas

31 diena

Leidžiamų perkėlimų skaičius

6 kartus

Finansų mokesčiai

Jokios vienos paskolos palūkanos ir mokesčiai neviršija 75% pradinės paskolos sumos

Misūrio valstijoje svarstomas skolinimas iki atlyginimo teisėta.

Misūryje yra paskolos, kurią gali imti paskolos mokėjimo diena, limitas: 500 USD arba mažiau. Paskolas galima imti nuo 14 dienų iki 31 dienų. Visos palūkanos ir mokesčiai neturėtų viršyti 75% pradinės paskolos sumos (visam paskolos galiojimo laikotarpiui ir visiems pratęsimams). Valstybiniai įstatymai oficialiai leidžia 6 perkėlimus. Skolininkams draudžiami visi nusikalstami veiksmai.

Misūrio skolinimo dienos įstatymai dėl skolinimo yra palankiausi skolintojams ir, tiesą sakant, švelniausi visose valstijose.

Galiojantys teisės aktai (Mo. Rev. Stat. 408.500 ir paskesni; 4 Mo. Code Regs. 140-11.010, 140-11.020) buvo priimti 2002 m., Ir tai leido suklestėti daugybei paskolų, mokančių darbo dieną. Valstybė priėmė tikrai švelniausius įstatymus ir dėl palūkanų normų.

Misūro darbo dienos skolinimo įstatai

Pagal Mo. Rev. Stat. Paskolos iki atlyginimo Misūrio valstijoje yra laikomos teisėtomis. 408.500 ir paskesni.

Mokėjimo dienos skolintojams leidžiama veikti valstybėje, jei jie turi licencija išleido valstybės finansų skyrius. Reikalaujama, kad licencija būtų matoma matomoje vietoje ir joje būtų visa informacija apie paskolos davėją ir verslą, taip pat Finansų skyriaus kontaktinė informacija.

Įstatymai reikalauja, kad paskolos davėjas skolininkui suteiktų a sutarties kopija įskaitant visą informaciją apie paskolos mokėjimo dieną mokėjimo dieną. Be to, turėtų būti pateiktas pranešimas apie sąlygas ir paskolos gavėjas, prieš pasirašydamas sutartį, privalo atidžiai perskaityti sutartį. Sandorį prireikus galima atšaukti iki kitos darbo dienos pabaigos.

Reikalaujama, kad paskolos davėjas informaciją apie mokesčius, sąlygas ir balandį klientams padarytų matomą ir aiškią. Be to, skolintojas taip pat privalo saugoti visus dokumentus apie skolinimo sandorius iki atlyginimo ir visus įrašus mažiausiai 2 metus. Tuo atveju, jei skolintojas nusprendžia nutraukti skolinančios įmonės veiklą, Finansų skyriui turi būti pranešta bent prieš dešimt darbo dienų. Be to, skolintojas privalo pateikti laišką, kuriame paaiškinamos tokio sprendimo priežastys, pateikti licenciją ir nurodyti visų gautinų sumų vietą.

Paskolos suma Misūryje

 • Pagal 2006 m. Įstatymo pakeitimus maksimali paskolos iki atlyginimo suma neturėtų viršyti 500 USD.
 • Vienu metu leidžiama paskola, o skolintojui nėra draudžiama imti mokesčius ir palūkanas.
 • Skolintojams taip pat leidžiama duoti 6 apsivertimai paskolos gavėjui, jei šis gali sumažinti pagrindinę paskolos sumą 5% prieš kiekvieną atnaujinimą.

Kainos, mokesčiai ir kiti mokesčiai Misūryje

 • Pagal įstatymą bendra visų palūkanų ir mokesčių suma ribojama iki 75% pradinės paskolos sumos (visam paskolos galiojimo laikotarpiui, pridedant visus atnaujinimus).

„Bet kuris asmuo, įmonė ar korporacija gali apskaičiuoti, sudaryti sutartis ir gauti palūkanas už nesumokėtą pagrindinį likutį pagal šalių sutartas normas. Nė vienas skolininkas neprivalo mokėti visos sukauptų palūkanų ir mokesčių sumos, viršijančios EUR 75 procentai pradinės paskolos sumos, tenkančios vienai paskolai. “ (408.505.3 – Mo. Rev. Stat. 408.500 ir paskesni).

Taigi Misūrio valstijoje MNK yra didžiausia – kai kuriais atvejais ji siekia 1950%. Čia taip pat pateikiamas naujausias 2019 m. Rodiklis – paskolų, mokamų iki atlyginimo, Misūrio metinė suma gali siekti 443% (* Pagal 2019 m. Atsakingo skolinimo centrą: „Tipiška balandis remiantis vidutinis palūkanų norma 300 USD paskolai, kurią reklamuoja didžiausi darbo užmokesčio tinklai arba kurią nustato valstija reguliavimo institucija, jei taikoma. “).

 • Be to, 408.020 skyrius. rašoma: „Kai nėra susitarta dėl palūkanų normos, devyni procentai leidžiami kaip teisėtos palūkanos. “

Maksimali mokėjimo dienos trukmė Misūryje

 • Paskolos suteikiamos 14-31 dienos terminui.

Informacija vartotojui

Dėmesio
Nuo 2020 m. Liepos mėn. Skolintojai neprivalo tikrinti skolininko galimybės grąžinti paskolos.
Būkite atsargūs, įvertinkite savo finansinę padėtį, nepatekite į skolų spąstus.
Taisyklę pakeitė CFPB.

 • Nusikalstami veiksmai prieš skolininkus yra draudžiama valstybėje, nebent tada, kai paskolos gavėjas sustabdė mokėjimą čekyje arba uždarė sąskaitą, kol nebuvo atliktas grąžinimas.
 • Surinkimo mokesčiai leidžiami tuo atveju, jei nepakanka lėšų, bet ne per automatizuotos tarpuskaitos namų (ACH) operacijas. Be to, skolintojai privalo saugoti visą klientų informaciją ir nesidalyti ja su kitais skolintojais. Reikalaujama, kad prieš pasirašant sutartį paskolos gavėjas būtų informuotas apie balandį, kurį skolinimo verslas apmokestino.

Daugiau informacijos apie paskolas Misūryje galite rasti oficialiame valstijos Finansų skyriaus puslapyje.

Reguliavimo institucija: skundai ir informacija

Misūrio finansų skyrius

Adresas: Trumano valstybinės įstaigos pastatas, 630 kambarys, Jefferson City, MO 65102
Telefonas: 573-751-3242
Faksas: 573-751-9192
URL: https://finance.mo.gov/
Pateikti skundą: https://finance.mo.gov/consumers/consumer_complaint.php

Misūrio vartotojų skundų pagal temas skaičius

Pagal CFPB vartotojų skundų duomenų bazę

 • Sukčiavimas ir grasinimas (249)
 • Neišeina iš skolos (128)
 • Mokesčiai iš sąskaitos (98)
 • Kredito reitingas (43)
 • Neprašyta paskolos (34)
 • Paskolos nėra (29)
 • Paskola grąžinti (18)
 • Negauta paskola (16)

Populiariausių Misūrio parduotuvių skaičius pagal miestus

Paskolų mokėjimo diena Misūryje

 • 1930-ieji – Galima atsekti pirmąsias paskolų mokėjimo dieną Misūryje. Siekdami išvengti lupikavimo įstatymų, skolintojai kaip užstatą pradėjo leisti trumpalaikes paskolas su patikrinimais po datos.
 • 1980-ieji – Valstybė nustatė palūkanų normų ribas paskolų davėjams, mokantiems atlyginimus. Tačiau jie siekė, kad jie būtų veiksmingi 1998 m.
 • 1998 m – Misūrio įstatymų leidėjas visiškai panaikino lupikavimo ribą ir tokiu būdu suteikė paskolų davėjams laisvę imti visas norimas palūkanas (iš tikrųjų, teisiškai).
 • 2001 m – Atlyginimų dienos paskolų pramonės veiklos auditas (kurį išleido Misūrio auditorė Claire McCaskill) parodė, kad trūksta palūkanų normos viršutinių ribų. Remiantis auditu, vidutinė paskolos iki atlyginimo diena buvo vidutiniškai 391 proc. Siekdamas gerų ketinimų, McCaskillas rekomendavo nustatyti viršutinę paskolos atnaujinimo skaičiaus ribą klientui. Tačiau nebuvo pasiūlyta nustatyti palūkanų normos viršutinę ribą.
 • Galų gale Misūrio įstatymų leidėjas priėmė įstatymą, kuris tik pablogino situaciją, nes „apribojo“ mokesčius ir palūkanas 75% pagrindinės paskolos sumos. Dėl šio „apribojimo“ 2 savaičių paskolos balandis buvo ~ 1950%, o tai yra didžiausia leidžiama šalyje.
 • 2006 m – Karinio skolinimo įstatymas iš tikrųjų apribojo kariuomenei siūlomų paskolų iki atlyginimo 36 proc. Balandį. Nė vienam skolintojui Misūryje neleidžiama siūlyti kariuomenei paskolų, viršijančių 36% balandį.
 • 2016 m. Birželio 2 dVartotojų finansinės apsaugos biuras (CFPB) pasiūlė mokėjimo dienos paskolos taisyklę, kuri dar nėra visiškai įsigaliojusi (federalinė taisyklė turėtų būti numatyta 2020 m. lapkričio mėn.).
 • Buvo bandoma pakeisti padėtį valstybės lygiu (ty HB2657, kuriame siūloma nustatyti viršutinius mokesčius ir palūkanas 35% paskolos sumos). Jis mirė.
 • 2018 m. – šiais laikais – Taigi, nepaisant aukščiau paminėtų federalinių nuostatų, Misūryje nebuvo pakeisti įstatymai dėl atlyginimų skolinimo pramonės 2018 m.
 • Tačiau dabartinė padėtis nėra tokia pati, kaip ir 2000-aisiais: palyginti su 1335 licencijuotais skolintojais, veikiančiais valstybėje 2005 m., 2017 m. Buvo 653, o tai rodo šiek tiek mažėjančią tendenciją pramonėje. Tam tikru mastu tai sukėlė perėjimas prie kitokio tipo paskolų – išsimokėtinų paskolų. Taip pat sumažėjimą galima paaiškinti tuo, kad 2002 m. Panaikinus lupikavimo viršutinę ribą, parduotuvės buvo perteklinės ir valstybėje atsirado per daug. Tačiau dabar tokių skaičių nereikia, todėl jie mažėja. Nepaisant to, paskolos iki atlyginimo Misūryje vis dar viršija šalies vidurkį.

[Updated As of February 2020]

ar informacija buvo naudinga?


Ačiū, jūsų nuomonė mums tikrai svarbi.

Parašykite komentarą