Mokėjimo dienos skolintojų išankstinio mokėjimo kortelės: blogiausias plastikas pasaulyje?

Išankstinio mokėjimo paskolos iki atlyginimo dienos: blogiausias plastikas visatoje?

Paskolos iki atlyginimo yra vienos iš brangiausių teisinių kredito formų. Per pastaruosius kelerius metus paskolų davėjai darbo užmokesčio dieną pelningai reklamuoja naują paslaugą – išankstinio apmokėjimo debeto korteles – dėl kurios paskolos gali būti dar sudėtingesnės.

„Viskas, kas priskirtina paskolų su atlyginimu įmonei, yra nepatogūs veiksmai“, – sako Kevinas Weeksas, Vašingtone įsikūrusios ne pelno organizacijos Amerikos finansinių konsultacijų asociacijos prezidentas.

Iš anksto apmokėtos mokėjimo dienos paskolos nėra panašios į išankstinio mokėjimo dovanų korteles, kurias pasiimate CVS ar „Target“, taip pat kaip ir įprastos nacionalinių bankų perkraunamos iš anksto apmokėtos kortelės. Šios kortelės leidžia atlyginimo dienos paskolos davėjams įsisavinti lėšas iš paskolos gavėjų sąskaitų paskolos mokėjimo datomis, ir jiems taikomi dideli mokesčiai.

Naudodamiesi įprasta paskola paskolos dieną, paskolos gavėjai iš anksto užsitikrina paskolą, parašydami čekį, kurio data yra kita jų mokėjimo diena, arba suteikdami leidimą jam lygiavertį internetą. Tačiau milijonai amerikiečių neturi sąskaitų banke ir būtent čia atsiranda išankstinio mokėjimo paskolų davėjų dienos.

Vartotojai gali kreiptis į atlyginimo dienos skolintoją – „Cash America“, „Check ‘n Go“, „Advance America“ arba „Check City“, norėdami įvardyti keletą – ir kreiptis dėl vienos iš šių kortelių, tokių kaip „NetSpend Prepaid MasterCard“, „Purpose Card“, „Insight Visa Prepaid Card“ arba JAV pinigų kortelė. Kai jie tai padarys, jie sutinka, kad jų darbo užmokestis būtų įkeltas į išankstinio mokėjimo kortelę, tačiau taip pat leidžia atlyginimo dienos skolintojui nurašyti iš anksto apmokėtą sąskaitą paskolos grąžinimui ir įvairiems mokesčiams.

Viskas, kas yra priskirtina paskolos, suteikiančios darbo užmokesčio dienos įmonei, kelia problemų.

– Kevinas Weeksas
Amerikos finansinių konsultacijų asociacija

Tai gali būti painu, nes daugelis šių žmonių jau naudoja įprastas išankstinio apmokėjimo debeto korteles kaip atsiskaitymo sąskaitos pakaitalą. Jie turi savo korteles pakrauti į kortelę ir tada ją naudoja atsiskaityti už prekes ir paslaugas panašiai kaip kreditinė ar debetinė kortelė – išskyrus tai, kad kai kortelėje esantys pinigai bus išnaudoti, jų nebus galima naudoti tol, kol vartotojas jų neperkrauna. turint daugiau lėšų.

Nors atlyginimo dienos skolintojų kortelės gali atrodyti ir atrodyti taip pat, kaip pagrindinės išankstinio mokėjimo kortelės, jos nėra, sako Vašingtone įsikūrusios nacionalinės vartotojų teisės centro (NCLC) asociacijos direktorė Lauren Saunders. Saundersas parašė 2015 m. Liepos mėn. Tyrimą „Payday Lender Prepaid Cards“. Ji nustatė iki 14,95 USD mokesčius už atsisakytus elektroninius mokėjimus ir iki 25 USD už pasikartojančių mokėjimų sustabdymą. Viena apklausos kortelė už 4,95 USD pasisekė paskolos grąžinimas.

Parašykite komentarą