Mokėjimo inicijavimo paslaugų (PIS) taisyklės ir sąlygos

Svarbi informacija, kurią turite žinoti

Prašome atidžiai perskaityti šias taisykles ir sąlygas, prieš sutikdami naudoti mūsų pateiktą VPS.

Šios galutinio vartotojo PIS taisyklės ir sąlygos („Taisyklės ir sąlygos“) suformuokite „Modulr FS“ ir jūsų susitarimą ir nustatykite sąlygas, kurios taikomos jūsų VPS naudojimui, kaip apibrėžta toliau.

Naudodamiesi PIS, sutinkate su šių Sąlygų sąlygomis. Jei yra kažkas, ko nesuprantate, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba naudodamiesi toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis. Taip pat galite bet kada paprašyti šių taisyklių ir sąlygų kopijos, susisiekę su klientų aptarnavimo tarnyba.

1. APIBRĖŽIMAI

Sąskaitų aptarnavimo mokėjimo paslaugų teikėjas arba ASPSP – trečiosios šalies mokėjimo paslaugų teikėjas, pvz., Bankas, pas kurį turite internetinę mokėjimo sąskaitą (šaltinio sąskaitą), prie kurios prisijungsime naudodamiesi mūsų paslauga.

Klientų aptarnavimas – susisiekimo centrą, kuriame bus klausiama apie mūsų paslaugas, su kuriuo galima susisiekti el. Pašto adresu [email protected] arba 0303 313 0060.

Duomenų apsaugos įstatymai – tiek, kiek jie taikomi šaliai: Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (ES) 2016/679, Elektroninių ryšių duomenų apsaugos direktyva 2002/58 / EB, 2003 m. Privatumo ir elektroninių ryšių (EB direktyva) reglamentai ir visi galiojantys įstatymai ir kiti teisės aktai, susiję su asmens duomenų tvarkymu ir privatumu (su kartkartėmis keičiamais ar pakeistais), įskaitant, kai taikoma, informacijos komisaro (Jungtinėje Karalystėje) ar kitos taikomos priežiūros institucijos išleistas gaires ir praktikos kodeksus.

Informacija – reiškia bet kokią su jumis susijusią asmeninę informaciją.

Prekybininkas – subjektas, teisiškai atsakingas už „Modulr“ sąskaitą, iš kurio perkate prekes ar paslaugas.

„Modulr“ – „Modulr Finance Ltd“, įmonė, registruota Anglijoje ir Velse numeriu 09897957, kurios registruota buveinė yra Hammersmith Broadway 1, Londonas, W6 9DL. „Modulr Finance Ltd“ (FRN: 900699) yra registruotas „Modulr FS Ltd.“ atstovas.

„Modulr“ paskyra – elektroninę sąskaitą, kurią mes suteikėme Prekybininkui.

Mokėjimo inicijavimo paslauga arba PIS – reiškia paslaugą inicijuoti mokėjimą jūsų prašymu iš jūsų turimos šaltinio sąskaitos, kaip konkrečiau aprašyta 3.1 punkte.

Šaltinio sąskaita – mokėjimo sąskaita, prieinama internetu, kurią turite ASPSP;

mes, mes, mūsų arba „Modulr FS“ – „Modulr FS Ltd“, įmonė, registruota Anglijoje ir Velse numeriu 09897919, kurios registruota buveinė yra Hammersmith Broadway 1, Londonas, W6 9DL ir kuriai vadovauja „Financial Conduct Authority“ dėl elektroninių pinigų išleidimo pagal FRN 900573, arba „Modulr“, veikianti „Modulr FS Ltd“ vardu.

tu tavo – gavėjas, norintis naudoti VPS, norint nusiųsti lėšas į prekybininko „Modulr“ sąskaitą.

2. ŠIŲ SĄLYGŲ APIMTIS

2.1 Šios Taisyklės ir Sąlygos taikomos jums naudojantis UIP. Finansinio elgesio tarnyba (FRN 900573) yra įgaliota leisti elektroninius pinigus ir teikti mokėjimo paslaugas, įskaitant mokėjimo inicijavimo paslaugas. Jūsų teisėms ir pareigoms, susijusioms su UIP naudojimu, taikomos šios jūsų ir mūsų sąlygos.

2.2 Šios sąlygos yra parašytos ir prieinamos tik anglų kalba, ir mes įsipareigojame su jumis bendrauti angliškai apie bet kurį jūsų VPS naudojimo aspektą.

3. MŪSŲ PASLAUGOS

3.1 Galėsite inicijuoti mokėjimą iš savo šaltinio paskyros į prekybininko „Modulr“ sąskaitą. Kai paprašysite inicijuoti mokėjimą, turėsite pasirinkti susietą šaltinio sąskaitą ir sumą.

3.2 Mes galime naudoti interneto tiekėjus, interneto naršykles ir kitas trečiąsias šalis, kad galėtume prisijungti prie jūsų šaltinio paskyros, laikomos ASPSP, kad galėtume perduoti informaciją, susijusią su jūsų šaltinio sąskaita, arba inicijuoti mokėjimą.

3.3 Jums teikiamoms paslaugoms, susijusioms su jūsų šaltinio sąskaita, taikomas atskiras jūsų ir ASPSP susitarimas. Mes neatsakome už paslaugas, kurias jums teikia ASPSP.

4. NAUDOJIMASIS PASLAUGOMIS

4.1 Kiekvieną kartą, kai naudojatės mūsų VIP, jūs duodate mums aiškų sutikimą inicijuoti mokėjimą iš jūsų šaltinio sąskaitos į „Modulr“ sąskaitą už sumą, kurią pasirinkote savo prašymo metu.

4.2 Turėsite pateikti tą pačią identifikavimo informaciją, kurią naudojate prisijungdami, kad prisijungtumėte prie savo šaltinio paskyros naudodamiesi savo ASPSP, pvz., Savo vartotojo vardą, slaptažodį ir (arba) kitą saugos informaciją (pvz., Atsakymus į iššūkio klausimus arba vienkartinius). -passcodes) („Saugos įgaliojimai“). Turėsite pateikti savo saugos kredencialus:

4.2.1 susieti šaltinio sąskaitą; ir

4.2.2 patvirtinti mokėjimą iš jūsų šaltinio paskyros, kurios paprašėte mūsų inicijuoti.

4.3 Patvirtinimo iš jūsų šaltinio paskyros negalėsime atšaukti.

4.4 Kai paprašysite mūsų pradėti mokėjimą iš jūsų šaltinio paskyros, prekybininkas pateiks:

4.4.1 patvirtinimas, kad mokėjimas sėkmingai pradėtas naudojant jūsų ASPSP;

4.4.2 nuoroda mokėjimo operacijai identifikuoti ir visa informacija, perduodama kartu su mokėjimo nurodymu; ir

4.4.3 mokėjimo suma.

5. MOKESČIAI

Mes neimame jokių mokesčių už naudojimąsi VPS.

6. SAUGUMAS

6.1 Jūs neturite:

6.1.1 leisti kitam asmeniui naudoti saugumo informaciją, reikalingą norint naudotis VIP;

6.1.2 užsirašykite slaptažodį (-ius) ar bet kokią saugumo informaciją, nebent tai būtų padaryta taip, kad niekam kitam būtų neįmanoma atpažinti tos informacijos; arba

6.1.3. Atskleisti slaptažodžius ar bet kokią saugumo informaciją arba kitaip padaryti juos prieinamus bet kuriam kitam asmeniui, žodžiu ar įvesdami juos taip, kad juos galėtų stebėti kiti.

6.2 Mes galime apriboti ar sustabdyti jūsų galimybes naudotis UIP, įskaitant atsisakymą inicijuoti mokėjimą iš jūsų šaltinio paskyros, jei esame susirūpinę, kad naudodamiesi VPS sukelia arba gali pažeisti šias taisykles ir sąlygas arba jei turime pagrįstų priežasčių įtarti kad jūs ar trečioji šalis įvykdė ar ketinate padaryti nusikaltimą ar kitą piktnaudžiavimą, susijusį su jūsų APS naudojimu.

6.3 Jei atsisakysime inicijuoti mokėjimą iš jūsų šaltinio sąskaitos, mes be nepagrįsto delsimo apie tai pranešime jums per prekybininką, jei mums tai teisiškai leidžiama. Jei įmanoma, pateiksime to priežastis ir, jei įmanoma, pateiksime apribojimo ar sustabdymo priežastis ir, jei tos priežastys yra susijusios su faktiniais klausimais, visų faktinių klaidų, dėl kurių buvo apribotas ar sustabdytas, ištaisymo procedūra.

7. GINČAI IR NETEISINGI SANDORIAI

7.1 Jei turite pagrindo manyti, kad mokėjimas iš jūsų šaltinio sąskaitos, inicijuotas naudojant mūsų VIP, buvo neteisėtas arba buvo atliktas neteisingai, galite susisiekti su savo ASPSP, kad išspręstumėte savo užklausą, ir mes bendradarbiausime su ASPSP atliekant tokį mokėjimą. Jei manome, kad neteisingas mokėjimas įvyko dėl mūsų pradėtos mokėjimo dalies, už kurią buvome atsakingi, klaidos, grąžinsime neteisingai pradėtą ​​mokėjimą į pradinę šaltinio sąskaitą.

7.2. Būsite atsakingi už visus mokėjimus, inicijuotus per mūsų VIP, jei pasielgėte apgaulingai arba dėl didelio aplaidumo (pavyzdžiui, nepavyko apsaugoti jūsų saugos informacijos ar šaltinio paskyros saugos įgaliojimų).

7.3 Tais atvejais, kai mokėjimą iš jūsų šaltinio paskyros inicijuojame mes, ginčijame jūs arba jūsų ASPSP, jei mums reikalinga jūsų parama, kad galėtume nustatyti neteisingai pradėto mokėjimo priežastį, jūs sutinkate suteikti mums visą pagalbą, kurią pagrįstai mes siūlome reikalauti.

8. JŪSŲ ATSAKOMYBĖ

8.1 Jūs esate atsakingas už šių sąlygų supratimą ir jų laikymąsi.

8.2 Jūs esate atsakingas už tai, kad prekybininkas atnaujintų jūsų informacijos pakeitimus, įskaitant el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerius. To nepadarius, mes negalėsime susisiekti su jumis dėl mūsų UIP arba pranešti apie šių taisyklių ir sąlygų pakeitimus.

8.3 Jūs sutinkate atlyginti mums ir „Modulr“ bei mūsų platintojams, partneriams, agentams, rėmėjams, paslaugų teikėjams ir jų grupės įmonėms žalą ir jas atlyginti už bet kokių teisinių veiksmų, kurių buvo imtasi siekiant įvykdyti šias Sąlygas ir (arba) bet kokį pažeidimą, išlaidas. šių taisyklių ir sąlygų.

9. MŪSŲ ATSAKOMYBĖ

9.1 Mūsų atsakomybei, susijusiai su šiomis Sąlygomis (susijusi su sutartimi, deliktu (įskaitant aplaidumą), įstatymų numatytos pareigos pažeidimu ar kitu būdu), taikomos šios išimtys ir apribojimai:

9.1.1. Mes neatsakome už įsipareigojimų neįvykdymą, tiesiogiai ar netiesiogiai atsirandantį dėl bet kokios priežasties, nepriklausančios nuo mūsų;

9.1.2 mes neatsakome už prarastą pelną, verslo praradimą ar netiesioginius, pasekminius, specialius ar baudžiamuosius nuostolius;

9.1.3. Jei mokėjimas neteisingai inicijuojamas iš jūsų šaltinio sąskaitos dėl mūsų įsipareigojimų nevykdymo, mūsų atsakomybė apsiriboja …

Parašykite komentarą