Mokėti skolas: pirmasis 2019 m. Tikslas

– Kas moka, tas ilsisi … o kas daugiau. Tai yra viena iš daugelio patarlių, kurie mus ragina nedelsiant vykdyti savo finansinius įsipareigojimus, nes tai duos naudos ir mums, ir mūsų skolininkams.

Skolų turėjimas a priori nėra gero skonio patiekalas. Tačiau daugeliu atvejų jų neišvengiama, kad galėtume atlikti svarbius sandorius mūsų gyvenime, pavyzdžiui, nusipirkti naują transporto priemonę arba kreiptis dėl būsto paskolos būstui įsigyti. Skolinimas neturi būti visiškai problema, kol žinai apie prisiimtus įsipareigojimus, grąžintiną apimtį ir terminą.

Štai keletas efektyvaus skolų valdymo raktų ir kad jų turėjimas nesukelia galvos skausmo.

Kaip sužinoti, ar turiu negrąžintų skolų?

Pirmas žingsnis norint atlikti optimalų valdymą yra gerai žinoti visas mūsų skolas.

Iš esmės yra normalu, kad asmuo žino apie visus finansinius įsipareigojimus, kurių reikia laikytis, ir, jei vėluojame mokėti, tai yra normalu, kad mūsų skolininkai nesiunčia jokio pranešimo ar mokėjimo pranešimo.

Tačiau daugeliu atvejų galime sukaupti mokėjimus ir įsipareigojimus, kurie gali būti laukiami, ir kai kuriuos pamiršti. Taip pat visiškai įmanoma, kad pakeitus adresą ar persikėlus į kitą namą, dažniausiai į pašto dėžutę gaunami kvitai per pirmas kelias savaites nepasiekia mūsų naujojo adreso. Visi šie veiksniai gali sukelti mums nepageidaujamas skolas, kurias turime sumokėti.

Apskritai skolos, kurias paprastai galime turėti nežinodami, yra ižde, savivaldybėse ir Generaliniame eismo direktorate (DGT).

  • Skolos ižde paprastai laikosi mokestinių įsipareigojimų, kurių nesilaikėme per mokesčių agentūros nustatytą terminą. Tokiais atvejais, jei įtariame, kad vėlavome mokėjimo terminą, geriausia kreiptis į Valstybinės mokesčių administravimo agentūros (AEAT) svetainę ir pateikti užklausą naudojant mūsų PIN kodą ir patikrinti, ar mes atnaujiname mokėjimą. Iždas. Jei neturime PIN kodo, šią konsultaciją galime atlikti ir asmeniškai, pateikdami oficialius dokumentus, kurių jie reikalauja. Savivaldybės yra kitos administracijos, su kuriomis galime netyčia sudaryti skolas.
  • Savo ruožtu tam tikrų mokesčių (pvz., IBI) ar tam tikrų mokesčių už savivaldybės paslaugas mokėjimas gali būti įpareigojimas, į kurį nebuvo atsižvelgta, tačiau norint žinoti, ar jūs žinote, ar ne, pakanka kreiptis į mero biurą yra gerai atlikti tą patį valdymą internetu, jei šios piliečių aptarnavimo paslaugos yra kompiuterizuotos toje savivaldybėje.
  • Galiausiai, eismo bilietai gali būti dar vienas mūsų priverstinės skolos šaltinis. Tokiu atveju turėtume kreiptis į DGT, kad žinotų apie baudas, arba Vidaus reikalų ministerijos delegacija. Taip pat iš mūsų miesto miesto tarybos dažnai galima atlikti tokio tipo procedūras.

Kaip sumokėti skolas, jei neturiu pinigų?

Net ir nežinodamas apie jų egzistavimą turėdamas laukiančias skolas ir jų nemokėdamas, gali būti skiriamos baudos už pavėluotus mokėjimus ir jos gali tapti neteisėtos bylos dalimi.

Efektyvus skolų valdymas yra vienas iš svarbiausių patarimų, kurio nereikia laikytis tokio pobūdžio registre arba, jei taip yra, kuo greičiau iš jo išeiti. Įtraukimas į tokius sąrašus kaip RAI, ASNEF ar Badexcug gali būti kliūtis, kai prašoma paskolos, arba ją atsisakant, arba suteikiant sau sąlygas, kurios yra daug mažiau palankios nei tos, kurias gautų neatvykęs asmuo. failą.

Be to, šie įrašai, taip pat dalijantis informacija su nefinansinėmis bendrovėmis, gali apsunkinti tam tikrų paslaugų sudarymą su bendrove.

Kaip sakome, tokio tipo situacijose skubu kuo greičiau išbristi iš šių juodųjų sąrašų, net jei šiuo metu nėra reikalingo likvidumo skolai padengti. Kaip? Prašyti paskolos iš finansinių bendrovių, išskyrus tradicinę bankininkystę, yra ypač naudinga norint išspręsti šių savybių problemas.

Paprašykite paskolos skoloms apmokėti

Paprašyti paskolos negrąžintoms skoloms apmokėti yra įprasta alternatyva, turinti keletą privalumų:

  • Vienas iš jų yra tas, kad turėdamas pakankamai didelį kreditą, kad galėtum sumokėti skolas, tam tikra prasme tai, kas tavo finansiniai įsipareigojimai, suvienodintų.
  • Tai reiškia, kad užuot sumokėję kelias skolas, jūs turite grąžinti vieną skolą ir tai yra tas subjektas, kuris suteikė jums kreditą.
  • Kitas privalumas yra tas, kad kai kreipiatės dėl paskolos ir ją naudojate negrąžintoms skoloms apmokėti, gausite keletą dalykų:
  • Pagrindinis iš jų: uždirbti teisę išeiti iš registro, ištrinti savo duomenis ir todėl nelaikyti neteisėtais.
  • Be to, prašydamas paskolos, tai, ką jūs gaunate, atideda jūsų skolų mokėjimą, kol pasibaigs kredito terminas, ir tuo pačiu laiku atidelsite jo mokėjimą. Taigi, pasinaudoję paskola, finansinius įsipareigojimus galite atidėti palankesniam momentui, kad juos sumokėtumėte.

Žinoma, jūsų rankoje yra pasverti privalumus ir trūkumus, susijusius su paskolos panaudojimu susiduriant su tokio tipo situacijomis. Šio pranešimo tikslas yra tarnauti kaip galimas veiksmų vadovas.

Parašykite komentarą