Mokytojo paskola | „Robocash“

Pagrindiniai išsinešimai:

 • Norint, kad filipiniečių mokytojai nepatektų į skolų spąstus ir padidintų jų produktyvumą, reikalinga speciali paskola mokytojams.
 • Mokytojai gali gauti paskolą per vieną iš valstybinių programų arba kreiptis į banką.
 • „Robocash“ nesiūlo paskolos tik mokytojams. Tačiau „Robocash“ padės gauti finansinę pagalbą visiems, turintiems nuolatinį atlyginimą, įskaitant mokytojus.

Mokymas nėra tik darbas; tai pašaukimas. Mokytojai vaidina aktyvų vaidmenį formuojant vaiko charakterį ir mūsų ateitį. Tai leidžia dėstyti labai gerbiamą profesiją įvairiuose pasaulio gyventojų sluoksniuose.

Daugumai mokytojų dėkingumo ir pasiekimų jausmas yra svarbiau nei piniginė nauda. Toks kompromiso požiūris skatina politikos formuotojus gerokai sumažinti asignavimus švietimo sektoriui. Filipinuose mokytojai gauna tokį drastišką politikos įgyvendinimą. Jų atlyginimas neprilygsta kitiems specialistams, jie retai gauna atlyginimą laiku. Mokytoja yra labai reikli profesija. Rengdamasis ir įvertindamas, mokytojas turi praleisti laiką ne tik savo valandomis. Tai daro praktiškai neįmanoma siekti antrojo darbo gauti finansinę paramą. Tai reiškia, kad mokytojas turi vykdyti visus finansinius įsipareigojimus vien iš savo atlyginimo. Paprastai mokytojai tvarko savo išlaidas taikydami efektyvią fiskalinę drausmę.

Noriu pasiskolinti ₱ 10000

Min .: ₱ 1000

Maks .: ₱ 20000 m

Visi jūsų duomenys yra saugiai apsaugoti!

Mes rekomenduojame imti paskolą!

* Palūkanų mokėjimai yra apytiksliai. Galutinė paskolos suma ir palūkanų norma turi būti patvirtinta jūsų paskolos sutartyje, patvirtinus paskolą.

Bet kai atlyginimo tikrumas nustatytą dieną yra problemiškas, tai daro jų gyvenimą gana apgailėtiną. Norėdami patenkinti neatidėliotinus finansinius reikalavimus, jie gali pasinaudoti brangiomis paskolomis, tokiomis kaip paskolos iki atlyginimo ar net bankomatu. Tokios paskolos destabilizuoja jų finansines strategijas ir priverčia juos suktis esant sunkiai ekonominei krizei. Nė viena valstybė ar šalis negali užmerkti akių savo mokytojų nelaimių atžvilgiu.

Visi žino, kad mokytojų savijauta yra gyvybiškai svarbus elementas apibrėžiant mūsų ateities kartų kokybę ir bet koks jos aplaidumas būtų savižudiškas. Mokytojo paskola yra viena iš tokių priemonių, siūlomų spręsti finansinius mokytojų klausimus. Tai leidžia mokytojui gauti kreditus iš įvairių šaltinių su minimaliais dokumentais ir su sumažinta palūkanų norma.

Tai užtikrina geresnį finansų valdymą ir padeda produktyviau auklėti naują kartą.

Kas yra mokytojo paskola Filipinuose?

Net turėdami stabilias pajamas, daugelis Filipinų mokytojų stengiasi susitvarkyti dėl didėjančių išlaidų ir netinkamos atlyginimų struktūros. Be įprastų mokėjimų, kaip ir kiekvienas iš mūsų, mokytojas turi skirti lėšų brangiems ilgalaikiams pirkimams, tokiems kaip būsto hipoteka, paskolos automobiliui ar vaikų mokymas. (1)

Viskas tampa komplikuota, jei mokytojas yra pagrindinis ar vienintelis šeimos maitintojas. Kartais mokytojui tenka pirkti mokyklines reikmenis iš kišenės, kad būtų išvengta mokyklos dienų praradimo dėl sudėtingos pirkimo sistemos. Tokios nenumatytos, tačiau neišvengiamos išlaidos vargina finansinę mokytojo sveikatą. Vėluojančios algos išmokos nėra retas reiškinys filipiniečių mokytojams, ir tai padaro situacijas kur kas niūresnes. PIDS (Filipinų plėtros studijų instituto) atliktas tyrimas rodo, kad valstybinių mokyklų mokytojai skolinasi 50 proc. Dažniau nei kiti vyriausybės darbuotojai. Bendra valstybinių mokyklų mokytojų paskola teisiniu keliu pasiekė 320 milijardų PHP. (2)

Pastebimas skaičius mokytojų negali gauti jokių pensijų išmokų dėl laukiančių paskolų. Visi šie duomenys rodo, kad vien reguliarių pajamų nepakanka, kad mokytojai būtų apsaugoti nuo finansinių pažeidžiamumų. Speciali paskola mokytojams yra būtina norint apsaugoti filipiniečių mokytojus nuo skolų spąstų ir padaryti juos produktyvesnius.

DUK

 • Kas yra mokytojų paskola?

  Mokytojo paskola – tai atlyginimų avansas, kurį siūlo bankai ar finansinės institucijos. Tai leidžia mokytojams padengti mėnesines išlaidas, jei vėluoja atlyginimas.

 • Ar galiu gauti mokytojų paskolą?

  Taip, jei atitiksite banko reikalavimus.

 • Ar mokytojų paskolos yra teisėtos?

  Taip, daugelis Filipinų kompanijų legaliai išduoda mokytojų paskolas ir turi registracijos numerį vyriausybės registre.

Ar galiu gauti mokytojo paskolą „Robocash“?

„Robocash“ nesiūlo paskolos tik mokytojams. Bet mes turime paskolas, kurios leidžia visiems, turintiems reguliarų atlyginimą, įskaitant mokytojus, gauti reikiamą finansinę pagalbą su minimaliais formalumais. Kaip teisėtas ir valstybės licencijuotas skolintojas, „Robocash“ griežtai laikydamasis korporatyvinių vertybių – sąžiningumo, skaidrumo ir profesionalumo – leidžia milijonams pasinaudoti paskolomis minimaliomis pastangomis.

Visiškai automatizuotos bankininkystės platformos suteikia klientui galimybę naudotis mūsų paslaugomis visą parą ir užtikrina paskolų išmokėjimą laiku be jokio šališkumo ar pageidavimų.

Visos operacijos atliekamos internetu – jums nereikia palikti savo namų

Vos per 4 minutes į savo banko sąskaitą galite gauti iki 5000 pesų

Mes nereikalaujame laiduotojų atstovavimo, dokumentų ar garantinių indėlių.

Paslauga yra visiškai automatizuota

Priežastys kreiptis dėl mokytojo paskolos

Aplinkybės, dėl kurių mokytojas ieško išorinės finansinės paramos, yra daug. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių priežasčių.

Nuomos avansai

Skirtingai nei daugelyje kitų profesijų, mokytojui negalima dirbti namuose. Jei mokykla yra toli nuo mokytojo gyvenamosios vietos, jie turi perkelti savo buvimo vietą į netoliese esančią vietą. Paprastai žmonės nuomoja butus ar namus. Bet jei esate naujas asmuo ar asmuo, turintis mažą finansinį rezervą, kad padengtumėte nuomos avansą, negalite tęsti darbo.

Jūsų esamos paskolos, pvz., Mokomosios ar automobilių paskolos, gali trukdyti jūsų galimybėms gauti paskolą iš tradicinių bankų. Gauti paskolą iš paskolos ryklių ar nelegalių privačių skolintojų yra patogiau, tačiau tai yra rizikingas sandoris. Mokytojų paskolos nutraukė tokias dilemas siūlydamos paskolas su minimaliomis palūkanomis ir dokumentais. Paskolos gavėjas gali grąžinti paskolas kaip įprastas mėnesio įmokas, be jokių nereikalingų įtampų jų finansinei laisvei.

Norėdami įsigyti transporto priemonę

Viešasis transportas kartais gali būti nepatikimas. Pernelyg didelė tokios netaisyklingos sistemos priklausomybė gali prarasti mokyklos dienas ir prarasti atlyginimą. Pats perspektyviausias sprendimas šiai problemai yra privati ​​transporto priemonė reguliariai važinėti. Mokytojo paskola padeda skolininkui greitai įvykdyti išankstines investicijas, nes atsiskaitymo laikas yra ramus.

Norėdami nusipirkti dalykėlių internetinėms klasėms

Kai užklumpa pandemijos ar nelaimės, klasės modalumą reikia pakeisti į skaitmeninę platformą. Dėl tokio perėjimo mokytojui reikia investuoti į kokybišką aparatūrą, tokią kaip nešiojamieji kompiuteriai, skaitmeniniai fotoaparatai, didelės spartos interneto ryšys ir atsarginis maitinimo šaltinis.

Mokymai ir pažymėjimai

Mokytoja yra nuolat besikeičianti profesija. Mokytojas turi susipažinti su naujausiais šios srities pokyčiais tęstinio mokymo procese. Lankymasis treniruotėse ar papildomos kvalifikacijos siekimas gali būti brangus.

Finansuoti klasės projektą

Tarkime, kad studentui reikia piniginės paramos akademinei veiklai. Paprastai mokytojas buvo pirmasis atsakovas, sutvarkęs lėšas, dažnai iš savo kišenės. Be visų šių profesinių problemų, kaip ir bet kuriam žmogui, mokytojui gali kilti finansinių avarijų, tokių kaip nemokama kredito kortelė, skubios ligoninės sąskaita ar automobilio remontas.

Kreipkitės dabar

Reikalavimai mokytojo paskolai

Filipinų mokytojas gali gauti paskolą pasirinkdamas šias galimybes:

 • „DepEd“ pragyvenimo šaltinių paskola
 • „UnionBank City Savings Teachers“ paskola
 • Filipinų valstybinių mokyklų mokytojų asociacija (PPSTA) – PPSTA Eduk paskolos programa
 • Bankai
 • Privatūs skolintojai

Tinkamumo kriterijai skiriasi atsižvelgiant į kiekvieną pardavėją ir sumą. Tačiau pagrindiniai reikalavimai mokytojų paskolai yra šie:

 • Pareiškėjas turėtų būti Filipinų pilietis
 • Pareiškėjo amžius turėtų būti nuo 18 iki 62 metų
 • Bent vieneri metai nuolatinio darbo „DepEd“
 • Turėtų galėti pateikti naujausius darbo užmokesčio žiniaraščius.

Reikalavimus atitinkantys kandidatai gali tęsti savo paraišką, paprastai pateikdami šiuos dokumentus:

 • Prašymo forma
 • Originalūs darbo užmokesčio žiniaraščiai
 • Sertifikatai, patvirtinantys jūsų tarnybos įrašą
 • Vykdytojo pažyma
 • Paskyrimo įrašas
 • Bent dvi galiojančios KLR asmens tapatybės kortelės
 • Bendrijos mokesčių įrašas

Paskolos patvirtinimas gali įvykti tą pačią dieną arba gali užtrukti kelias dienas, atsižvelgiant į skolintojo apdorojimo laiką.

Greitas pinigų pervedimas į „Robocash“

Mokytojų paskolų teikėjai Maniloje

Iš prigimties mokytojo paskola yra bendros paskirties paskola. Tai gali padėti investuoti už papildomas pajamas arba pertvarkyti esamas finansines strategijas, kad būtų pasiektas geresnis rezultatas. Manilos mokytojo paskola siūlo paskolos internetu paraišką. Tai suteikia galimybę kreiptis dėl paskolos visą parą ir išvengti kelionių į regioninius biurus jo provincijoje.

Manilos mokytojų savitarpio pagalbos sistema, Inc. (MTMASI) ir Manilos mokytojų taupymo ir paskolų asociacija, Inc. (MTSLAI) yra dvi pagrindinės agentūros, kurios siekia pagerinti mokytojų gyvenimą. Šios agentūros padeda dėstytojams siekti aukštojo mokslo, teikiant tikslines paskolas, ir padeda jiems konkuruoti dėl geresnių darbo galimybių ateityje. Be to, mokytojai gali pasinaudoti greitosiomis paskolomis PPSTA nariams. Jiems gali būti naudinga maksimali 100 000 pesų suma. PPSTA paskolos internetu paraiška pateikiama oficialioje svetainėje.

Yra ir kitų specialios paskirties paskolų, tokių kaip:

Automobilių nuoma. Paskola suteikia galimybę grąžinti paskolą kaip mėnesines įmokas su minimaliomis palūkanomis. Galite naudotis automobiliu, tačiau jei nesumokėsite mėnesio įmokos, bankas jį konfiskuos.

Hipoteka. Namų turėjimas yra visų svajonė. Gavę šią paskolą, galite įsigyti namą ar butą užstatu. Jei nenustatysite mėnesinės įmokos, skolintojas parduos turtą.

Asmeninės paskolos. Mokytojas gali pasinaudoti asmeninėmis paskolomis, kad patenkintų savo finansinius poreikius. Palūkanų normos dažnai yra žemesnės nei rinkos, ir jų grąžinimo laikotarpis bus ilgesnis.

Pagrindiniai mokytojo paskolos būdai Maniloje yra šie:

 1. Filipinų žemės banko (LBP) pragyvenimo šaltinių paskolos priemonė

Paskola veikia bendradarbiaujant su „DepEd“ mokytojo atlyginimo paskola. Visi mokymai …

Parašykite komentarą