Negalite sau leisti išskaityti? | Aljanso draudimas

Draudimo atskaita yra gyvenimo dalis, nesvarbu, ar tai jūsų namai, automobilis ar sveikatos priežiūros paslaugos. Daugeliui žmonių šio atskaitymo suma per metus išaugo, todėl asmeniui tenka didesnė našta tvarkyti bet kokio pobūdžio nelaimių išlaidas. Klausimas tampa: ką darai, kai negali sau leisti sumokėti atskaitymo? Atsakymas šiek tiek skiriasi priklausomai nuo draudimo rūšies, tačiau esmė yra ta, kad jums reikia sugalvoti grynuosius pinigus.

Kas yra draudimo atskaita?

Išskaita yra mokėjimas iš kišenės, kurį turite atlikti prieš draudimo bendrovei apmokant sąskaitos dalį. Sveikatos priežiūros procesas yra šiek tiek kitoks, kuris dažnai apima didžiąją ar visą prevencinę priežiūrą prieš sumokant išskaitą, tačiau prieš pradedant draudimo išmokas pacientas turi sumokėti kitų paslaugų kainą iki atskaitymo sumos. Daugelis žmonių renkasi didelius atskaitymus už automobilio, sveikatos ir būsto savininkų draudimą, nes tai sumažina įmokų išlaidas, tačiau iškilus problemai padaryti šį išskaitymą, mokėti gali būti sunku.

Atskaitų mokėjimas

Nepaisant draudimo kategorijos, apie kurią diskutuojame, išskaitą visada galite sumokėti kreditine kortele. Jei norite išvengti skolų arba neturite kredito limito, reikalingo atskaitymui sumokėti, galite parduoti nepageidaujamus ar reikalingus daiktus, kad surinktumėte reikiamus grynuosius pinigus. Deja, šios galimybės geriausiu atveju yra nemalonios, tačiau yra kitų būdų, kaip išspręsti šią problemą.

Dažni atskaitymų tipai

Automobilio draudimo atskaita

Jei avarijos metu jūsų automobilis buvo apgadintas, pirmiausia reikia klausti, ar reikia nedelsiant atlikti remontą. Įlenktas sparnas ar durys neturi įtakos jūsų automobilio vairavimui. Esant tokiai situacijai, galite sumokėti už automobilio remontą, kol susitiksite su franšize. Kai kurios draudimo bendrovės mokės remonto dirbtuvėms atsižvelgdamos į numatomą remonto kainą, atėmus išskaitą. Tokiu atveju galite susitarti dėl porų parduotuvės dėl mokėjimo plano arba bent jau nustatyti, kiek laiko turite suplanuoti remontą, kol draudimas atsisakys mokėti.

Jei automobiliu negalima važiuoti, galite paprašyti mechaniko leisti sumokėti išskaitą, tačiau jie gali teisėtai laikyti jūsų transporto priemonę, kol ši padengiama. Jei reikalingas remontas yra platus, galite paprašyti remonto dirbtuvių atsisakyti savo franšizės. Tai nėra neteisėta, tačiau parduotuvė neteisėtai atsiskaito draudimo bendrovei daugiau nei procentas nuo sąskaitos, kad būtų kompensuotas atskaitymo trūkumas. Šios galimybės neįmanomos, jei jūsų draudimo bendrovė reikalauja sumokėti išskaitą prieš jiems išrašant likusios mokėtinos sumos čekį. Bet kokioje situacijoje, kai turite sumokėti automobilio draudimo išskaitą iš anksto, turėsite pasinerti į santaupas, paprašyti šeimos pagalbos arba pasiimti paskolą iki atlyginimo. Šios paskolos yra tikrai paskutinė galimybė, nes joms taikomos labai aukštos palūkanų normos.

Sveikatos draudimo atskaita

Kalbant apie sveikatos priežiūros atskaitymus, visada paklauskite, ar įmanoma derėtis dėl mokėjimo plano. Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas negali teisėtai atsisakyti išskaitos, tačiau gali leisti jums ją sumokėti laikui bėgant. Iššūkis kyla, kai procedūroje dalyvauja keli paslaugų teikėjai, pavyzdžiui, atliekant operaciją. Tokiu atveju turėsite derėtis dėl mokėjimo planų su kiekvienu paslaugų teikėju ir kartais galite nesuprasti, kad yra daugiau nei vienas subjektas, kuris atsiųs jums sąskaitą. Geros naujienos yra tai, kad jums reikia tik vieną kartą įvykdyti išskaitą, o ne su kiekvienu paslaugų teikėju, tačiau vis tiek turite atlikti mokėjimus visiems, kad išvengtumėte skolos išsiuntimo išieškojimo agentūrai.

Kai susiduriate su tokia situacija, turėtumėte ieškoti pigesnių paslaugų teikėjų, tokių kaip nemokamos klinikos ar bendruomenės sveikatos centrai. Šie paslaugų teikėjai dažnai prašo sumokėti pagal mokėjimą, kuris gali leisti atlikti kraujo tyrimą ar atlikti kitus tyrimus už mažesnes savo kišenės išlaidas.

Jei jums reikia sumokėti už labai reikalingą procedūrą, galbūt norėsite iš anksto paskirstyti savo pensijų sąskaitas, kad gautumėte reikiamą gydymą. Yra būdų, kaip paimti lėšas be išankstinio paskirstymo baudos, tačiau turite aptarti šią galimybę su savo finansų patarėju. Kita galimybė yra kreiptis į labdaros organizaciją, kad sumokėtų už gydymą. Daugelis didesnių darbdavių turi lėšų tam tikslui patenkinti.

Būsto savininkų draudimo išskaitos

Kai potvynis, uraganas, viesulas ar gaisras sugadina ar sunaikina jūsų namus, jūsų namo savininko draudimas negali padengti tiek, kiek manote, be to, jums reikia sumokėti išskaitą. Yra keletas galimybių padėti skubiai surinkti reikalingas išskaitomas lėšas. Pirmiausia galite pasiimti nuosavybės kredito liniją savo namuose. Tai ne visada įmanoma, tačiau tai yra gera vieta pradėti. Antra, jūs galite paimti išankstinį įmoką iš savo „Roth IRA“, tačiau tai gali pakenkti mūsų ilgalaikiams pensijų planams, nes negalite grąžinti pinigų.

Jei gyvenate federaliniu mastu paskelbtoje nelaimės vietoje, galite gauti federalinės ekstremalių situacijų valdymo agentūros pagalbą arba gauti smulkaus verslo administravimo paskolą. SBA paskolos nėra skirtos tik verslui, o namų savininkai gali skolintis iki 200 000 USD sugadintam turtui pakeisti ar pataisyti, o 40 000 USD – asmeniniam turtui, baldams, kilimams ir kitiems nelaimės apgadintiems daiktams padengti. Palūkanų norma paprastai yra mažesnė nei tradicinėmis priemonėmis, o terminai gali būti iki 30 metų.

Žinoma, geriausias variantas yra pradėti nuo prieinamo draudimo plano su išskaita, kurią galite sumokėti. „Alliance“ bendradarbiaujame su asmenimis, šeimomis ir verslu, kad padėtume jiems gauti reikiamą aprėptį, atitinkančią jų biudžetą. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte, kaip galime padėti.

Parašykite komentarą